Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 275
Майже з усим згоден, крім:
Я б, наприклад, тричі подумав би чи продавать зараз Хачеріді. Так - у нього закінчується влітку контракт і він не хоче його продовжувать, так - зараз за нього можна було б виручить хоча б якісь кошти. АЛЕ Женя є стержневим гравцем і лідером захисту, і без нього в центрі випускать пару Шабанов - Кадар на важливі матчі якось не дуже обнадійливо. Коли Хачеріді на полі, все одно якось спокійніше.
І купувать атакуючого півзахисника теж не спішив би тому, що Хацкевич останнім матчі частенько грав у два форварда, а це значить що позиція АПЗ при цьому не використовується. А купувать гравця для того щоб він грав половину матчів, при тому що у нас є Шапаренко не дуже розумно.
ІМХО. Продать: Пантіч, Гармаш, Дерліс, Кравець. В аренду: Бурда, Бесєдін.
Купить: Шабанов + ще один ЦЗ.
Показать ответы
mister Jambo, я б продав Хачеріді та виручив кошти, бо є сумнів, що він продовжить контракт і не піде літом безкоштовно. Восени часто пропускали через його помилки, а помилки були через невмотивованість гравця. Я б краще продав його і придбав би ще одного захисника, того ж Нуху, про якого я писав, він по стилю гри схожий на Євгена.
А щодо атакуючого півзахисника, то тут все просто - потрібна конкуреція для Шапаренка та Буяльского, але якщо цього придбання не буде, то нічого страшного. Я взагалі бачу трикутник Буяльский-Шепелев-Шапаренко в центрі поля, покладаю на цих трьох велику надію,але потрібен час, щоб вони окріпли. І якщо Буяльскому 25, то Володимиру і Миколі відповідно 20 та 19. У Шепелева є конкурент - Сидорчук, а ось Буяльский і Шапаренко мають тільки невмотивованого Гармаша.
З приводу гри у два форварда, то я трохи не погоджусь.Ми всі очікували, що після літніх зборів команда гратиме за схемою 4-4-2, проте літом та восени Хацкевич грою у два форварди або латав дірки при травмі Гармаша або намагався відіграти матчі, коли команда програвала. Схема скоріше була 4-4-1-1 (влітку) чи 4-5-1 (восени).
Тепер головне не повторть ту ж помилку що і з Відою
Показать ответы
mister Jambo, И как? Предложить 2 млн. в год и контракт на 5 лет, тогда останется. А остальным?
mister Jambo, у него контракт более 1 млн, только расставаться, за ту игру, которую от него ожидали он итак много получал..
Валерий ua, Вуко здає чи Броніслав?)
Показать ответы
Вибачаюсь, Берислав
mister Jambo, скорее всего
Якщо правда, то чому було не віддать? Після зливу Янг Бойзу в ЛЧ вже і без нього протягли б до кінця року. Після швейцарців зіграв всього 12 матчів з 26. Не розумію логіки
Показать ответы
mister Jambo, Домагой уже имел предварительную договоренность с "Бешикташем" и от варианта с "Фенербахче" он отказался.
mister Jambo, вы новость полностью читали? Вида имел уже на тот момент соглашение с Бешикташем и ОН отказался.
mister Jambo, де логіка, а де Суркіс :)
Хтось гарно його продвигає. Нам би з своїми форвардами розібраться
Показать ответы
mister Jambo, нам бы своих продвинуть))
Не розумію чому не дивляться в сторону Мохи. За нього просять адекватні гроші. Гравець дуже цікавий
Показать ответы
mister Jambo, та мы уже сколько упустили толковых игроков, которые прошли акклиматизацию в Украине: Бонавентуре, Фостер, вот Моха, половина Металла(как начал клуб разваливаться)
Oskar, ну ситуація з Макаренком для мене особисто до кінця незрозуміла. Перші пів сезону він грав не на багато менше за Антунеша, і точно не гірше. Просто відпустить його - було дивне рішення
Показать ответы
mister Jambo, це чудово, що відпустили, бо це не рівень нашого клубу, м'яко кажучи.
Хороший крок, але ще більш цікаво що будуть робить з нискою гравців, в яких контракт закінчується влітку (Морозюк, Мораєс, Гармаш, Гусєв, Кравець, Хачеріді, Мбокані). Я так розумію що контракти у них солідненькі, які ІМС хоче трішки зменшить, а гравці само собою не погоджуються. Тому може повториться ситуація Макаренка чи Віди. ІМХО серед цих гравців тільки в Хачеріді є шанс перейти в більш-менш солідний клуб.
Показать ответы
mister Jambo, Женя Макаренко ушел из за того что ему не предложили продление контракта с клубом..есть же видео
mister Jambo, Гусєва, Кравця і вічно перспективного Гармаша можна відпускати, і Корзуна туди ж. Можна відати в оренду Бєсєдіна натомість дати шанс Хльобасу.
mister Jambo, всех надо продлить, кроме Гусева!
Евген, Не розумію чому так замінусовали. Чи ви думаєте що Пантіч і Кадар рівень того Динамо, яке ми хочемо бачити? Дерліс теж явно не показує той рівень, якого від нього очікують. Навіть Морозюк зараз значно симпатичніше виглядає.
При живих Мбокані і Мораєсу (+Кравець) Бєсєдін явно грать не буде, а в нього зараз такий вік що теба грать, грать і ще раз грать.
Єдине що Кенджорі дави би ще шанс, думаю хлопець ще повинен розкритись
Показать ответы
Рівень Динамо, яке б ми хотіли бачити і реальний рівень Динамо - це два зовсім різні рівні. Втратити Дерліса і Кенджору зараз було би великою дурницею і просто марнотратством. Хиба що за гроші, які перевищують ті, які потрачені на них.
Фонсека вивчив місцеву мову? щось жодного інтерв"ю з ним не чув українською чи російською
Показать ответы
mister Jambo, будулай тоже вечно с переводчиком был, но потом оказалось, что по-русски гавкает прилично
mister Jambo, місцева мова в шахтарі - португальська)
Ничего не найдено.