Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 278
Aitor Leyva, імхо, пара Бурда-Віда була б дуже цікавою. Кадар щось мені взагалі не подобається, і надійністю не відзначається
Показать ответы
mister Jambo, Шабанов для меня куда интереснее, он пособранее, и в борьбе не уступает Виде
Скажу вам по секрету, чим більше у новин такого типу буде переглядів та коментарів, тим частіше вони будуть з'являтися. Це все і є рейтинг сайту, який впливає на дохід розробників. Новина, в якій Сидорчук розповідає про гарну атмосферу в команді, набрала аж 1 коментар, а тут 12. Робіть висновки самі...
Показать ответы
mister Jambo, Все по факту!
Умник, Вільягра, Бланко, Торсільєрі, Крістальдо, Соса, Гомес, Торрес. Так, не всі вони перейшли з чемпіонату Аргентини, але всі грали на пристойному рівні і сьогоднішьому Динамо не завадили б.
Показать ответы
Сорі, коли писав, не бачив коментар попередника)
Майже з усим згоден, крім:
Я б, наприклад, тричі подумав би чи продавать зараз Хачеріді. Так - у нього закінчується влітку контракт і він не хоче його продовжувать, так - зараз за нього можна було б виручить хоча б якісь кошти. АЛЕ Женя є стержневим гравцем і лідером захисту, і без нього в центрі випускать пару Шабанов - Кадар на важливі матчі якось не дуже обнадійливо. Коли Хачеріді на полі, все одно якось спокійніше.
І купувать атакуючого півзахисника теж не спішив би тому, що Хацкевич останнім матчі частенько грав у два форварда, а це значить що позиція АПЗ при цьому не використовується. А купувать гравця для того щоб він грав половину матчів, при тому що у нас є Шапаренко не дуже розумно.
ІМХО. Продать: Пантіч, Гармаш, Дерліс, Кравець. В аренду: Бурда, Бесєдін.
Купить: Шабанов + ще один ЦЗ.
Показать ответы
mister Jambo, я б продав Хачеріді та виручив кошти, бо є сумнів, що він продовжить контракт і не піде літом безкоштовно. Восени часто пропускали через його помилки, а помилки були через невмотивованість гравця. Я б краще продав його і придбав би ще одного захисника, того ж Нуху, про якого я писав, він по стилю гри схожий на Євгена.
А щодо атакуючого півзахисника, то тут все просто - потрібна конкуреція для Шапаренка та Буяльского, але якщо цього придбання не буде, то нічого страшного. Я взагалі бачу трикутник Буяльский-Шепелев-Шапаренко в центрі поля, покладаю на цих трьох велику надію,але потрібен час, щоб вони окріпли. І якщо Буяльскому 25, то Володимиру і Миколі відповідно 20 та 19. У Шепелева є конкурент - Сидорчук, а ось Буяльский і Шапаренко мають тільки невмотивованого Гармаша.
З приводу гри у два форварда, то я трохи не погоджусь.Ми всі очікували, що після літніх зборів команда гратиме за схемою 4-4-2, проте літом та восени Хацкевич грою у два форварди або латав дірки при травмі Гармаша або намагався відіграти матчі, коли команда програвала. Схема скоріше була 4-4-1-1 (влітку) чи 4-5-1 (восени).
Тепер головне не повторть ту ж помилку що і з Відою
Показать ответы
mister Jambo, И как? Предложить 2 млн. в год и контракт на 5 лет, тогда останется. А остальным?
mister Jambo, у него контракт более 1 млн, только расставаться, за ту игру, которую от него ожидали он итак много получал..
Валерий ua, Вуко здає чи Броніслав?)
Показать ответы
Вибачаюсь, Берислав
mister Jambo, скорее всего
Якщо правда, то чому було не віддать? Після зливу Янг Бойзу в ЛЧ вже і без нього протягли б до кінця року. Після швейцарців зіграв всього 12 матчів з 26. Не розумію логіки
Показать ответы
mister Jambo, Домагой уже имел предварительную договоренность с "Бешикташем" и от варианта с "Фенербахче" он отказался.
mister Jambo, вы новость полностью читали? Вида имел уже на тот момент соглашение с Бешикташем и ОН отказался.
mister Jambo, де логіка, а де Суркіс :)
Хтось гарно його продвигає. Нам би з своїми форвардами розібраться
Показать ответы
mister Jambo, нам бы своих продвинуть))
Не розумію чому не дивляться в сторону Мохи. За нього просять адекватні гроші. Гравець дуже цікавий
Показать ответы
mister Jambo, та мы уже сколько упустили толковых игроков, которые прошли акклиматизацию в Украине: Бонавентуре, Фостер, вот Моха, половина Металла(как начал клуб разваливаться)
Oskar, ну ситуація з Макаренком для мене особисто до кінця незрозуміла. Перші пів сезону він грав не на багато менше за Антунеша, і точно не гірше. Просто відпустить його - було дивне рішення
Показать ответы
mister Jambo, це чудово, що відпустили, бо це не рівень нашого клубу, м'яко кажучи.
Ничего не найдено.