Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 601
От чесно, час вже цей совок з "заслуженими" та "народними" завершувати.
Показать ответы
Валерий ua, це звання — гарантія пожиттєвої виплати якоїсь сумми грошей
Якщо футболи співають оди одному клубу та його фармам, то нехай називаються клубними тв каналами та й нєфіг воду мутити!
Але якщо лізуть, як нахабні таргани, претендуючи на єдиний пул, то я б пішов іншим шляхом ніж воювати, тим більше,що у Суркисів немає свого каналу, а Бєне воно потрібно на стільки по скільки. Так ось, зважуючи на те, що головне правило журналістики - це неупередженість та незалежність, то так повинні і віщати канали. Для контролю цього фактору треба створити групу незалежних експертів і як тільки коментатор матчу порушив цей принцип - штраф на канал і заборона цьому журналісту коментувати. Два, три рази і вони подумають перш ніж співати оди. Кодло Денисова порушила неупередженість - штраф. Штраф нехай для початку буде 1 000 000 грн. ( Ахметов не збідніє), який піде на розвиток дитячого футболу. Денисова і К не звільняти, вони не стримаються - дітям буде більше грошей :) Впевнений, що після цього в нас з'являться два доброякісних футбольних канала.
Тут залишилась ще одна проблема, як то відірваність мешканців від футболу, переважно сільської місцевості та й ті в яких аналогове тв. Як пропозиція: В аналоговому тв є декілько каналів, які постійно рекламують біжутерію, трохи їх посунути у ефірному часі, Ахметов їм дещо сплатить, знов таки він не обідніє, а вони більше отримають ніж за ті "аукціони" :)
Показать ответы
Валерий ua, По -перше "А судьи кто...?" Вся ця експертна група буде співати те, що потрібно Ахметову. Наберуть потрібних людей. Як зараз в федерації.
А безкоштовно.... Хотіли б, то давно вже зробили б безклштовно.
Це на кшталт: "От Розарио Агро ещё никто не уходил" :)
Показать ответы
Валерий ua, )))
Це точно. Ходити до власника клубу просити за провального, нездатного тренера - це вершина підлабузництва
Показать ответы
Валерий ua, да при чем тут это? Если есть возможность оставить тренера, который ничего не требует, не напрягает, еще и в основу всегда ставит, то кто от такого заходит отказаться? Если новый придет, то это значит, что и на тренировках работать придется, ив играх выкладываться. Поэтому чисто по человечески все ясно, никто не хочет напрягаться больше, чем ему нужно, вы бы тоже хотели получить начальника, который от вас ничего не требует и не критикует как бы бы не лажали))
У новині мова іде про трьох гравців
Показать ответы
Валерий ua, Кадар, Кендзера, Буяльский, Шапаренко.
Николай 1, після гри з Зорею вони, мається наувазі ТШ, і зробили висновки, це ми побачили :) Тільки не треба про збірну, Тимощука теж викликали :) тим більше це справа мад'яр до чого тут Динамо? На фоні гри яку показує Шабанов і тої лажі від Кадара протягом останнього часу ставити його у стартовий склад - це неперевершено :)
Показать ответы
Валерий ua, есть парнишка Попов, вот его надеюсь и будет ставить новый тренер динамо.
Приєднуюсь до питання на адресу типу тренера по Кадару: Чому????
Ще по Шепелєву, от чесно не тому що не забив, хоча коли він пішов до відмітки був впевнений що так і буде. Спостерігаю за ним коли з'явився у першій команді, спочатку було обнадійливо, а потім він почав показувати чисто академічний футбол до того ще й зовсім безініціативний, таке враження що боїться м'яча. Коли опиняється біля штрафної на 100% позиції де тільки завдай удару, ні, віддає пас, вірніше намагається віддати. Біда з ним.
Показать ответы
Валерий ua, По Шепелеву я вообще не понимаю за что его держат. Не одного матча достойного не могу вспомнить. Растерено выглядит, передерживает мяч, креатива мало. Чисто физкультурный футбол. По Кадару, худший его матч. Такие две грубые ошибки, что привели к голу. Хотя в тех моментах выбить по дальше и всё! Походу хочет свалить из нашего чемпионата, вот и плужит
Alex_Rivne, можно подумать в Европе бум на Достоевского, а тем более на Донцову :)
Показать ответы
Валерий ua, даремно Ви про Достоєвського так, бум не бум, але його знають і не тільки в Європі. Не огдин раз зустрічаввся з посиаланням на нього. Напркилад, автор "Хроніки Нарнії" тощо.
Валерий ua, Я, собственно, об уровне литературы, а не о популярности.
Читающий футболист - вообще редкость, а читающий умные книги - тем более.
Dynamix, а хіба річ була про звільнення Суркіса, говорилося, про як відкрити йому очі :)
Показать ответы
Валерий ua, научись читать, что тебе пишут!
Harris, короткий але змістовний коментар. З цім тренерськім штабом все ясно, але чого цього не бачить/не хоче бачити Суркіс?
Показать ответы
Валерий ua, а вот твой шлактер от ноунэйма 6 мычей получил и вылетел с позором! Так ты не призываешь лохметика фонсу4ку увольнять?
Автор: Валерий ua
3 октября 2018 19:41
Судьба клуба Динамо Киев
Вспомнил просмотр матча Динамо - Аякс по каналу Матч Футбол 2 ( ахметовский идёт с перебоями по IPTV ),где прозвучала фраза комментатора о якобы предстоящей продаже Динамо (К). Потом в обсуждениях матча, уже здесь, затрагивалась эта тема ( закидали минусами :) )...
Автор: Валерий ua
28 июня 2018 11:32
Операція Динамо. Як Григорій і Ігор Суркіси заробили понад півмільярда на обленерго
Є дуже велика імовірність,що Динамо може спіткати доля Дніпро - Коломойський :(На махінаціях з боргами обленерго, мажоритарієм яких є держава, брати Суркіси, власники клубу Динамо, заробили сотні мі...
Автор: Валерий ua
27 октября 2012 10:25
Понемногу о многом
http://obkom.net.ua/articles/2012-10/25.1742.shtml 
Автор: Валерий ua
8 октября 2012 16:47
Маразм или как встречали команду ветеранов " Динамо Киев" в г.Измаил
http://censor.net.ua/photo_news/219764/legendarnyyi_futbolist_dinamo_vladislav_vaschuk_esli_vlasti_tak_otnosyatsya_k_nam_mojno_predstavit_kakoe http://censor.net.ua/video_news/219716/vlasti_v_odess...
Автор: Валерий ua
27 июля 2010 13:51
Крот,он и есть крот.
"Костюм с отливом" надели,а замашки остались.Если бы у меня не было лучшего  друга с Донецка (дружим 29 лет) прочитав это,сказал бы дикий край:  «Вы – Луганск, вас над...
Автор: Валерий ua
24 сентября 2009 14:51
История из жизни крота.