Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 14
Буяльський не без таланту, проте, на поле він виходить зашуганим 14-ти літнім хлопчиком.
А Динамо в центр потрібен умовний Хав"єр (пам"ятаєте такого, в команді Договорнякевича)
Показать ответы
Dinamko, Бульяский самое слабое звено в Динамо
Коли закінчиться це. Знущання з кротоканалами! От як подивитися гру улюбленої команди, коли ти далеко і з нормального звязку з цивілізацією загальнодоступне ТВ і 3 G
Показать ответы
Dinamko, купи тюнер з підтримкою інтернету (3G в тебе є) і прочитай що таке кардшарінг
Dinamko, полностью поддерживаю! И мне искренне жаль, к примеру, какого-нибудь пожилого человека, живущего в селе. В 60-70-е годы он, будучи пацаном, наслаждался игрой любимого Динамо, а на старости лет ему это недоступно. Даже если "тарелку" поставит.
Dinamko, В какой стране или дыре не был бы, всегда есть возможность посмотреть футбол. Полностью матч в хорошем качестве съедает около 800мгб трафика по 3g.
Dinamix
Я ніде і нічим не обсирав Реброва, а висловив аргументовані висновки щодо його тренерської діяльності. А ти на людей чому кидаєшся? Ведеш себе як Свідок Ієгови... Ти хто такий? Брат йому? Сват? Чи може спиш з ним?
То може в тебе проблеми з головою? Можеш юноша й надалі вести себе як бидлан і розповідати про 2 чемпіонства! А я їх бачив зо два десятка і мені є з чим порівнювати!
Показать ответы
Dinamko, "Я ніде і нічим не обсирав Реброва" - подивись найнижчий свій коментар
Dinamix
Вони поважні люди і віддали Динамо більше ніж деякі навігласи! Я давно читаю тут форум і бачу, що ти просто кидаєшся на людей, хамиш і ображаєш. Можливо ти тут на особому положенні, бо за таку поведінку давно мав бути забанений. Такі як ти позорять Великий Клуб Динамо Київ і не додають даному ресурсу популярності! Тож можеш собі там за монітором хі-хікати, ха-хакати... Нічим не вирізняєшся від кротобидла! От з ними й спілкуйся!
Показать ответы
Dinamko, ти обсираєш Реброва і кажеш мені "Такі як ти позорять Великий Клуб Динамо Київ"???
В тебе дійсно проблеми з головою!
Буковина
Подивимось! Та, у порівнянні з ребровським ялозінням лайна, теперішня гра мені подобається! Я тільки от щось не втямлю - тут сайт родичів Реброва? Я постійно спілкуюсь з вболівальниками Динамо, переважно з тими кому за 35, і ні один не сказав доброго слова і не навів жодного елементу гри Динамо при Реброві.
Показать ответы
Dinamko, "Я постійно спілкуюсь з вболівальниками Динамо, переважно з тими кому за 35" - АХАХАХАХАХАХАХ!!!
"і ні один не сказав доброго слова і не навів жодного елементу гри Динамо при Реброві." - та вони ще й сліпі!!! АХАХАХАХАХ!!!
Нашу кралю осідлав, чи привіз свою?
Показать ответы
Dinamko, на badoo вцепил!
А останні два роки? Перші чемпіонства - то є звичайне оздоровлення команди після Блохіна. І значне послаблення суперників, думаю тут не буде противорічь?* Чи потрібно розписувати, які команди зникли, а які реально опустилися в класі?
Щодо самої гри, а я майже не пропусти жодної домашньої і по ТВ не пропустив жодного виїзду. Що я згадую - Генгам і Евертон. Все друже!
Добре розумію молоде покоління, яке не бачило на протязі довгого часу чемпіонст - перші два в їх житті, то готові Реброва на руках носити. Проте, він тупо не визнавав своїх промахів і вів команду й клуб в нікуди. А от 1/8 ЛЧ - щасливий збіг обставин. Що було далі - ми добре знаємо.
Як би ми не любили гравців Динамо, навіть таких як Ребров, Шевченко, - це не може відміняти такий факт, що тренери вони ніякі! Ну ми жз все-таки не кроти, яким пісяв в більма їх брехливі - будуть вити, що то дощ...
Показать ответы
Dinamko, Dinamko, то тепер Хацкевич має виграти чемпіонат, бо буде "оздоровлення команди після Реброва"?
А якщо "1/8 ЛЧ - щасливий збіг обставин", то чому Хацкевич навіть "Янг Бойз" не пройшов, не говорячи вже про останню стадію плей-оф і групу ЛЧ???
Виглядаєш як обіжений школяр, якого насварив вчитель! Плетеш таке що купи не тримається! Можеш алкаша-леоненка собі в напарники взяти, у вас інтелект на однаковому рівні!
Тевес вже проплакав три ночі підряд.
Показать ответы
Dinamko, якщо це передбачає штраф, то все можливо ))
Лео вірю! Йому, після відхилених пропозицій бикобоїв, можна вірити. А от декому не повірив би, навіть його призвище не хочеться згадувати.
Показать ответы
Dinamko, Рахітний зі шлюхтаря?)))
Бачу - є деяке невдоволення моєю думкою щодо Реброва. Я тут недавно. Але, дуже хотілося б аргументації! Давно вболіваю за Динамо. Дуже давно. І не хотів би щоб ми скочувалися до рівня брехливих і безхребетних слимаків - кротів. Добре, що Ребров пішов, та не потрібно було зберігати своє "лице" відмазками, що хоче відпочити. Він би й далі сидів і мучив нас своїми постійними виправданнями і нікчемними результатами якби не було пропозиції від шейхів.
Показать ответы
Dinamko, за 3 роки - 2 чемпіонства, 2 Кубки України, Суперкубок, вихід в 1/8 ЛЧ - це по твоєму "нікчемні результати"???
Dinamko, подивимось, який результат дасть Хацеквич. Оосбливо, як пішов Ярмола і піде Віда. Чомусь здається, що вони не останні. :(
Ничего не найдено.