Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 602
Все це прекрасно, але є у Миколи боржок: у цьому сезоні не зробив жодної гольової передачі. Для гравця його амплуа це великий мінус. Так що йому є куди рости.
Показать ответы
Africanda-S, его выше передвинули- он теперь завершает чаще
Africanda-S, для начала нужно иметь адресаты, кому давать...
Чи не набагато дешевше і зручніше, у т. ч. у плані телетрансляції, було б зіграти в Ужгороді на "Авангарді"? І глядачів було б більше 10 тис. Від Минаю до "Авангарду" взагалі пішки дійти можна.
Показать ответы
Авангард на реконструкції.
Якщо сьогодні Шабанов грає за U-21, то хто завтра складе пару Бурді на позиції центрального захисника? Адже Кадар дискваліфікований. Невже Миколенка повернуть на його стару і звичну позицію, а правого захисника гратиме Піварич?
Показать ответы
Africanda-S, Миколенко або Попов
Africanda-S, Шабанов и будет-его заменили после первого тайма,дали немного игровой практики.
Це сигнал для Шевченка: реагуй, щоб потім лікті собі не гриз! Чому б не викликати його зараз, на пару з Кулачем? Фоменко свого часу вихопив Зінченка у росіян, встиг його заграти.
Показать ответы
Africanda-S, Серьезно?Изза,замечу,неплохой работы агента звать в сборную 27 летнего игрока ниже среднего изза феерии в чемпионате Казахстана?! Помните Маркоса Пизелли,лидера бомбардирской гонки и с каким он треском провалился в МД?
А тепер і четвертий травмований додався - Бесєдін. Раз посипалися травми, значить, щось намудрили з фізпідготовкою. А Бесєдіна - просто загнали. Все ж таки потрібно варіювати складом, дозувати навантаження. Для цього і існують СВОЄЧАСНІ заміни, але Хацкевич їх часто тупо ігнорує.
Показать ответы
Africanda-S, за два месяца молодому, здоровому лбу отыграть пару десятков матчей? Это всё, тушите свет, "загнали"? Боже... Куда катится этот мир...
Дід Панас, та заявляйте! А раптом щось і обломиться ))).
Показать ответы
Africanda-S, ага, і заголовки "Дід Панас звинуватив Роналду в згвалтуванні, гомосексуаліст-геронтофіл має виплатити 1 млн євро дідові" Всі дівчата, які хотіли наживи відходять на другий план, Кріштіано завершує кар'єру з ганьбою.
А Морозюк, Бойко, Піваричс хіба не досвідчені? Та й 25-річний Буяльський за Динамо понад 100 матчів зіграв.
Показать ответы
Africanda-S, + Кадару 28, теж ще молодий мабуть)
Блохіну у 1975-му було 22 роки. Мабуть, м'ясом ще не обріс, тому і був такий швидкий.
MrGibson, та скільки там у Рака лоба!
Показать ответы
Africanda-S, ну тоді маленький ліхтарик))
Таки Кополовець учора у своєму інтерв'ю наврочив. Тепер для Миная це буде подія століття. З суто сільськими командами у Кубку Динамо коли-небудь грало? І мабуть треба матч проводити на ужгородському Авангарді, інакше ТБ якісну трансляцію не зробить.
Показать ответы
Africanda-S, играли, с Еднистью
А хіба четвертий гол не Калитвинцев забив?
Показать ответы
Поправили, дякую.
Ничего не найдено.