Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 456
Учіться, "топ-менеджери" Динамо, як можна заробляти непогані гроші на рівному місці, буквально з повітря.
Показать ответы
Africanda-S, Евертон Ярмолу три роки поспіль "купував". Там що не сезон, так знову лише чутки про підписання
Africanda-S, ещё ничего не произошло))
Ну а если произойдёт так как в статье, то посмеемся вместе над нашими бездарями))
Запитання до п. Євгена: а традиційна таблиця оцінок з урахуванням всіх зіграних матчів сезону 2017/18 буде? Дуже бажано її оприлюднити, бо вона дає багато корисної інформації.
Показать ответы
Africanda-S, буде. Вона просто дуже велика. Треба якось відформатувати.
"...мы должны проходить 1/16, имя клуба обязывает..." Під керівництвом Буряка у матчі з Туном ім'я клубу зобов'язувало не менше, а що у підсумку вийшло, Леоніде Йосиповичу?
Що він меле? Яка пятниця на Олімпійському? І хто за що боровся?
Показать ответы
Africanda-S, в пятницу на Олимпийском, типа раздавали призы лучшим в 2017 году. Вот Мажор и не снял корону лучшего судьи)))
"Голий" факт: з поверненням Хльобаса маємо 6 форвардів. Є над чим поламати голову тренерам. З іншого боку, не сподівався, що всі 4 форварди в Динамо цієї осені отримають більш-менш пристойне навантаження, та ще й Русин долучився.
Показать ответы
Africanda-S, шо там ломать? Мбо много "травм" последднее время, контракт не дадут, Кравец травматичен, Бес не в фаворе... Мораес, Русин... Хльобас? что то в в беларуси его статка не внушает какого то оптимизма...
Антон, якщо не помиляюсь, в Динамо грали 17 бразильців. І лише двоє, названих Вами (+ ще Діого Рінкон) запам'ятались. А решта що в Динамо робили? Де Андре, Маграо, Майкл, Раффаэл, Леандру Алмейда, Родріго, Алессандро, Гільєрме, Дуду і т. д.?
Показать ответы
Africanda-S, добавил бы еще Корреа и Клебера. Иногда был от них толк
Africanda-S, Частково погоджусь, я також прихильник гравців ближнього заходу яким більше підходить клімат. Але задля справедливості скажу що Рафаєл, Дуду, Алмейда та Маграо до вашого списку невдалих трансферів потрапили не справедливо!

Навіть безплатно 30-річний нам не потрібний. З бразильцями у нас не виходить. Ще є якась надія на Лочошвілі чи Бурду, якщо той нарешті набере форму.
Показать ответы
Africanda-S, Какой Бурда ты о чём,ему вообще завязывать с футболом надо !
Действительно, Бетао, Данило Сильва... ниочем...
кожний гравець, кому під 30 і за 30, розуміє, що грати і заробляти хороші гроші залишилось небагато часу. Тому всі наостанок намагаються вибити кращий контракт. Так діє Віда. А президенти клубів розуміють, що кращі роки у таких гравців вже позаду, зростає травматичність, на підвищену зарплату вони не напрацьовують. Ось і виникає конфлікт інтересів. І розвязується він по-різному.
Показать ответы
Africanda-S, у виды есть реальный оффер от турков, он его принял, в случае хачериди есть только неназванные клубы, которые якобы претендуют
Гармаш у дуже поганій формі, брак 50%. Кращий гравець - Шапаренко, старався Циганков, але помилявся занадто часто. У другому таймі Динамо грало по рахунку, не викладаючись. Кінцівка сезону важка, грати кожні 3-4 дні. Тому бачимо певну економію сил, навіть перед Десною, бо ще невідомо яким там буде поле.
Показать ответы
Africanda-S, первый раз играем каждые 3-4 дня?
Вася, не знаю, як Ви рахували, а в мене виходить 12 з 20 зараз в Динамо. Ще кілька - в оренді, тобто мають шанс повернутися, збагатившись досвідом. З горизонту зник лише Є. Чумак. До речі, де він зараз?
Показать ответы
Africanda-S, Чумак с лета не играет. Последним его клубом был белорусский "Днепр" (Могилев).
Ничего не найдено.