Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 592
Curiosity, зараз такі реалії, що помилки, інколи дуже грубі або курйозні, коли не вичитуються машинні переклади з російської мови на українську і навпаки, зустрічаються на будь-яких сайтах, не лише на Динамоманії. Але ж і Ви теж не надто грамотно пишете, знайшов кілька огріхів: тут і граматика, і пунктуація, і русизм(и) і т. ін.
Показать ответы
Africanda-S, )))) ну я ж і написав , що не вчитель;) помилки роблять всі, але вони за це отримують гроші, і не малі!!! Просто в нас в державі все так, професіоналізму мало, а аналітики багато))))
Drooooon, які 14 очок!? У нас вже є 14 очок. Максимум, якщо двічі переможемо - це 20 очок. І це вже зовсім інший розклад.
Показать ответы
Africanda-S, -6 очков игр с Андоррой конечно же, это и так ясно ну
З ким же грала Андорра в цьому році, що вже 5 матчів поспіль не програвала?
Показать ответы
Соперники исключительно достойные:
Андорра - Казахстан 1 : 1
Латвия - Андорра 0 : 0
Андорра - ОАЭ 0 : 0
Андорра - Кабо-Верде 0 : 0
Лихтенштейн - Андорра 0 : 1
Africanda-S, Причём в ходе этой серии Андорра не пропускала в свои ворота в течении 455 минут подряд.
Ferad, так.
Показать ответы
Africanda-S, а что даёт первое место? и последнее (кроме как понижение какое-то)?
михайло, одні у 18 років мають зріст в 190 см і вагу 85-90 кг, а інші - ще тендітні, як Ісаєнко. Ось і вся причина. Випускати Ісаєнка проти дядьків-костоломів з вагою під 90 кг - великий ризик покалічити юнака. Тому потрібно чекати, поки не набере потрібних фізичних кондицій.
Показать ответы
Africanda-S, Мбаппе в 19 лет Чемпионом Мира стал, а у нас всё ждут до 25-30 лет, а потом ещё жалуемся почему вместо игроков уровня Роналду играет Селезнёв.
Знову Харків... Він що, медом намазаний?
Показать ответы
Africanda-S, нет, ржавым поносом лохмет-убийцы, который и руководит марионетками типа павелки... к сожалению!!
Виходить, що казахи помітні сильніші за чехів? З якого це дива?
Показать ответы
Africanda-S, Астана давно перестала быть мальчиками для бития
Чи не підписання Ньянга анонсував Шахов? А тепер на цього нападника подивимось у матчах з Ренном, обраного нам жеребом в ЛЄ.
Показать ответы
Africanda-S, Не Шахов, а Бурбас-балабол
Africanda-S, шахов наверное имел в виду Траоре
Прийти до тями допомагає "карантин". Місяць-два поза основним складом, без преміальних - і мізки прочистяться. Тренери мають бути й педагогами.
Показать ответы
Africanda-S, не можна прочистити те, чого нема. Це, на жаль, клінічний факт.
Valerio, вкотре переконуюсь, що перевага у 2 голи для молодіжки Динамо - це ніщо. Скільки матчів отак, ведучи 2:0, не виграли дублери у минулому сезоні! І знову наступають на ті ж граблі, а сьогодні ще й у більшості. Дуже слабко зіграв Булеца.
Показать ответы
Africanda-S, чомусь виходить так, що заміни у виконанні Мороза не посилюють гру, навіть не заспокоюють хід матчу, а навпаки - вносять раздрай у командні дії, ведуть до втрати балансу. І це при тому, что виходять хлопці накшталт Булєци та Кравченка (нехай і після травми), котрі спроможні діяти дуже корисно як на команду, так і індивідуально.
Ничего не найдено.