Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 740
Юрий, сьогодні він не зіграє.
Показать ответы
Africanda-S, честно это супер
Чи не жалкує тепер, що улітку відхилив запрошення грати за Динамо Київ?
Показать ответы
Africanda-S, Разве Динамо приглашало Шведа летом? Насколько помню ходили лишь ничем не подтвержденные слухи об этом. И нужен ли он Динамо?
Anbo, так, добре памятаю той момент. Але ж Бойко і Гусєв зараз в Динамо, щоправда, в різних ролях і командах, але ж на базі, мабуть, перетинаються. І, можливо, між собою порозумілися. А Мілевський, виходить, в цьому епізоді дуже принциповий, хоча завжди говорить, що не схильний до конфліктів. А у Гусєва ще з одним одноклубником, з Ващуком, неабиякий конфлікт.
Показать ответы
Africanda-S, это идет речь о картах. Миля рассказывал, как Бойко дурил с картами когда то.а они ж на деньги играли, вот и получается так....
З Бесєдіним також тиша, хоча на календарі вже лютий. Як і з Мироновим.
Показать ответы
Africanda-S, С Бесединым никакой информации не будет до 19 февраля.
Що за історія? Хто в курсі?
Показать ответы
Africanda-S, Ну як не памятати - матч Дніпро-ДК, коли Гусєв чудом вижив після виходу Бойка. Міля правий - таке не прощають
Гаразд, тоді таке запитання: якщо Бесєдін приймав щось за рекомендацією/рецептом медслужби, а це виявилося допінгом, то чи можна визнати Бесєдіна винним і, відповідно, дискваліфікувати?
Показать ответы
Africanda-S, игрок вправе не принимать препараты, которыми его пичкают, заставить их пить в обязательном порядке игрока не может никто, потому и ответственности за допинг с игрока никто не снимает, по-моему как-то так
У ЗМІ зовсім перестали згадувати Бесєдіна. Цілком очевидно, що дива не буде, він дійсно погорів і йому світить дискваліфікація. Але вже і відпустка закінчилася, а про розгляд його справи жодної інформації.
Показать ответы
Africanda-S, про Беседина думаю на пару лет можно забыть.
Ось якщо заб'є у 2021 р., тоді й буде 4-те десятиріччя. А 2020 рік - це ще 2010-ті роки. Елементарна математика. Бо наша ера починалась не з нульового року, а одразу з першого. Ось і рахуйте.
Показать ответы
Africanda-S, 2020-ті роки починаються з 2020 року, і це медичний факт. А з 2021 року починається 203-е десятиріччя від Р.Х., якщо комусь хочеться так рахувати :)
Зразу видно грузина: не забув зробити тату з "Борджалі"! Досить патріотично.
Показать ответы
"Борджгалі".
консульт, Селюк явно блефує. Був би контракт - було б офіційне повідомлення, фото і т. ін. Я так розумію, поки що існує джентльменська домовленість про підписання контракту.
Показать ответы
Africanda-S, http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/fk_dinamo_soglasoval_kontrakt_s_benito/
Ничего не найдено.