Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 429
Якщо хтось вже забув - нагадаю. Маркевич вже був короткий час ГТ збірної України, але під тиском олігархів, що боролись з Г. Суркісом, подав у відставку. Тобто, Маркевич теж, як і Шевченко, демонстрував якості маріонетки. Якби постало питання вибору між Маркевичем і Шевченком, то вибрав би першого з них; у нього і досвіду більше, і знань, і фахового рівня, і патріотизму. У Шевченка багато недоліків, один з найбільших - критично низький рівень освіченості, він навіть нездатний написати без помилок бодай 5 слів. Тобто, він десь на рівні 5-тикласника.
Показать ответы
По-моему сами Суркисы тоже были не в восторге от его назначения. ))) + он начал вызывать "никому не нужных игроков" например Яковенко... Кто получит выгоду от его вызова? никто! А так деревянного Селезня взяли на Евро и вместо того чтоб отдать его бесплатно еще умудрились продать и выручить пару лямов!!! И это не только с тунцом такое. Почему Гусев не поехал? Кравец? В отборе они играли, забивали... Чистый бизнес...
Все згідно з народною мудрістю: "Пусти свиню за стіл...". Нахабству донецьких немає меж. Орда!
Показать ответы
Africanda-S,
Не ображай орду! Там ціла країна була з нормальними на той час законами. А це тупо дикуни пампасні
Всі в Шахтарі висловлюють сподівання швидко повернутись в Донецьк. Їх можна зрозуміти, бо живуть зараз фактично у приймах, курсуючи між Києвом і Харковом. Але, що ви, представники ФК Шахтар зробили КОНКРЕТНИМИ справами задля швидкого визволення Донецька? Нічогісінько. При своїх доходах, упевнений, на підтримку ЗСУ ви не дали жодної копійки. Ось чому для мене Шахтар і його люди - гниль!
Показать ответы
Africanda-S, живут они в Киеве в люкс квартирах с золотыми тостерами, как и вся даунецкая гомнобратия в последние года, и в даунецк они возвращаться хотят только в сопливых интервью, где выставляют себя бедными несчастными жертвами обстоятельств, лапшу на уши вешают как сырун, который все грозился целовать мостовую горловки по возвращении, так что все это - циничное вранье на публику, в мариуполе вон безопасно играть, но кротячим женам и крото-бразилами Киев подавай, за не имением Милана или Парижа, какой там в баню даунецк
Africanda-S, как говорится,не в бровь,а в глаз,все по делу сказал.
А тепер порівняйте, як покарали Динамо після Суперкубку в Одесі. І це при тому, що в єврокубках покарання більш жорсткі.
Показать ответы
Africanda-S, нічого дивного, вся футбольна Україна нині під кротами, вони зараз роблять все, щоб матч з кротами на НСК був без глядачів, щоб Динамо побільше втратило в матчах з Маріуполем, якщо випаде пара Маріуполь - Динамо в кубку теж ніхто не здивується
Africanda-S, нічого дивного, вся футбольна Україна нині під кротами, вони зараз роблять все, щоб матч з кротами на НСК був без глядачів, щоб Динамо побільше втратило в матчах з Маріуполем, якщо випаде пара Маріуполь - Динамо в кубку теж ніхто не здивується
Саша, що вусатий? навіщо шифруватись?
Показать ответы
Africanda-S, успагойся мальчик
а сенс відмазувати Срну, якщо він вже старий? У такому віці навіть дискваліфікація на півроку - це хрест на кар"єрі, не кажучи про репутацію.
Для "збереження обличчя" Срні краще зараз оголосити про завершення кар"єри, не чекаючи рішення УЄФА.
Між іншим, спостерігаючи за Срною під час гри з Наполі помітив, що він фізично вже здав, не встигав за фланговими проривами супротивників, сам ривків в атаці не робив. Можливо тому й допінг став приймати?
Показать ответы
Africanda-S, ну там Инсинье на его фланге играл, там и в Италии мало кто за ним успевает
в целом Срну на пенсию, а Бутко в основу)
Рівень сучасної журналістики: з цього матеріалу дізнався, що капітану Вереса понад 29 років, звуть його Сергієм, а прізвище невідоме. І по фото не впізнаю. Одним словом, безфамільний капітан!
Показать ответы
Africanda-S, я об этом догадался из последнего вопроса и хештега ниже))
А ніхто не звернув увагу, що у документі господарями поля названо Динамо? Хоча насправді формальним господарем вважався Олімпік (вибрав стадіон Динамо ім ВВЛ як свій власний). Ось вам і рівень об"єктивності Комітету арбітрів ФФУ. Наша ФФУ гдеградує і ниє просто на очах.
Показать ответы
Africanda-S, да там вообще хрен поймёшь! Дебилы! На 50-й минуте Мбокани - игрок хозяев, на 44-й Кадар - игрок гостей...
Makelele, З Рибкою же не зам"яли, попри гроші Ахметова і слухняну йому ФФУ.
Показать ответы
Africanda-S, Рыбку после ЛЧ дисквалифицировали,с бомжами вроде,если не ошибаюсь он сдал... У нас же Срна имея в пассиве ЖК может смело лететь в подкате сзади без какого либо страха(в матче кубка было при минимально преимуществе слепых),так что надежды нет!
Враження від перегляду фото:
1) обидва Суркіси і Шевченко наче в уніформі: однакові піджаки і сорочки.
2) Шовковський має вигляд бомжа. Враховуючи його невдачі у сімейному житті, дивуватися не доводиться.
Показать ответы
Africanda-S, Суркіси і Шева як були не вкурсі, що є якийсь інший стиль окрім костюмчика - так і є. Шева мабуть в "армані" спать лягає.
А СаШо дуже стильно одягається. Тож декому не завадило б не влазити в ті речі на яких не розуміється.
Africanda-S, Вот только костюмчики разного производителя. У Шевы от Армани, а у Суркиса...
Ничего не найдено.