Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 698
Хоч і кріт, але в плані турботи про дітей та їх перспектив - респект. Дивне тут інше: діти у дошкільному віці мови вивчають дуже легко і непомітно для себе. Відвези дітей в село на все літо, до вересня будуть все по-українськи розуміти.
Показать ответы
Africanda-S, расслабьтесь, воно пиздить ) і воно не кріт, воно сепар
Africanda-S, у Запорізькій області і в селах мова більш російська.
Як не крути, а Де Пена зараз кращий і найкорисніший гравець в Динамо. За показниками голи+асисти він помітно випереджає усіх, навіть Циганкова, у якого у минулому сезоні це були рекордні показники.
Показать ответы
Africanda-S, Де Пена это феномен нашей селекции,пальцем в небо и так удачно,если мы со временем его за 10-15 млн продадим,буду стоя аплодировать
Africanda-S, да спорно все это...как сравнивать его ассисты и голы команде второй лиги, и его обрезку с Брюгге?
то что взяли бесплатно -да, играет на уровне основы нынешнего состава -да, а так...по-мне, он слабее Вербича по всем компонентам игры, что тот деградирует в нынешнем Динамо, это только добавляет Де Пена вистов...
Так молодняк (власні вихованці) іде по "Списку Б", хіба не так? І в минулі роки так було.
Показать ответы
Africanda-S, Все вірно. Т-технологія, у новини заголовок розрахований на максимальне залучення аудиторії
На фото на задньому плані ще Вова Яксманицький, Льоша Гай, Діденко... У білій тенісці - схожий на Шуховцева. Одним словом, тепла компанія.
Показать ответы
во втором ряды дремает чечер, а левее от него похож на шелаева. Знакомые все лица)
Пора би всім зрозуміти, що інформація, повязана з переходами/орендами у ппривязці до турецьких клубів, на 90-95% є фейковою. Турки без напускання туману жит не можуть, такий у них менталітет. Згадайте хоча б двомісячну мильну оперу про Зайца.
Показать ответы
Africanda-S, это да, но Шахов младший (а он сотрудник Динамо) подтверждал, что Сидорчук собирается уходить, в какой клуб, не уточнял.
Такої сильної молодіжки у нас ще, мабуть, не було. ВІСІМ чемпіонів світу+гравець національної збірної (Шапаренко). Велике на цих хлопців сподівання.
Показать ответы
Africanda-S, Жаль этот цикл не является отбором для ОИ. Так бы точно могли пробиться на Олимпийский Турнир.
Кепа, на російських сайтах пишуть, що вся ця зброя належить італійським фашистам, які воюють на Донбасі на боці України. Ось так ось. Інформаційна війна у всій її красі.
Показать ответы
Africanda-S, на самом деле всё наоборот, италонацики были в рядах лындыныров. Вчера по телеку показали и камера зацепила символику сепараторов. Как-то рашоватосайты этот момент упустили из виду?) Ну да, чему я удивляюсь?
Вітаю Віктора! Молодий, та ранній! Розумна голова на полі дуже багато значить. У цьому сенсі можна провести паралель між Лобановським і Циганковим. І не тільки тому,що обидва руді. У відповільному ставленні до знань також.
Показать ответы
Africanda-S, Пятов також фізрук)
Africanda-S, чет я подозреваю он в том Переяслав-Хмельницком никогда и не был. Это ж украинское образование, у нас имея бабло он мог даже стать академиком химических наук)) Главное, что футболист хороший, а хочет иметь бумажку - да пусть имеет, если ему она гордость придает.
Нико, У Карлоса і Анхеля різні амплуа. Хацкевич плачеться, що потрібен нападник, то нехай умовить Анхеля засвітися у Лічі чемпіонів. Але тоді жаль Русина.
Показать ответы
Africanda-S, Русина действительно жаль, потенциал у парня хороший. Ему б тренера хорошего найти.
Караваджо, де-де ця трійка буде грати? За U-19? Хто їх туди допустить?
Показать ответы
Africanda-S, ти не правильно зрозумів,я мав на увазі,що у них немає перспективи,мабуть я не правильно виразився.
Ничего не найдено.