Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 500
Тепер обидва, якщо й будуть грати, то на рівні пофігізму. Навіщо рвати жили, якщо все одно через два місяці попрощаються з Динамо? Раніше таких в Динамо з-за цього взагалі на поле не випускали. Подивимось, як буде зараз, точніше, вже завтра з Ворсклою.
Показать ответы
Africanda-S, типа один из них так сейчас не играет. )
Артём, будулай це хто? Не пригадую гравця з таким погонялом.
Показать ответы
Africanda-S, это я так образно папу гуйе назвал))
Холодна погода - все це дурня, балачки. Бо колись у грудні мадридський Реал грав у Києві десь при мінус 10-12. І Динамо потрібного результату зробити не змогло, не виграло. Так що "генерал Зима" не завжди на нашу користь, на це не потрібно розраховувати.
Показать ответы
Africanda-S, вспомни Баварию в Москве при -11 приехали и выиграли 0:1! При том что поле было совсем не пригодно, промёрзшее и тырсой зелёного цвета присыпанное))
Игорь, а що тут приємного? Порівняння півзахисту Динамо з 90-річним імпотентом?
Показать ответы
Africanda-S, наверное, приятно читать адекватные высказывания итальянских болел, которые без хамства и грязи указывают на кризис в команде....
Так, з рукою на плечі Блохіна фото є, з ІМС є. Шикарне панібратство у 17 років! Хто наступний? Мабуть Хацкевич.
Показать ответы
Africanda-S, отже ж :) Та то він, як син батька
Якщо Циганкова взагалі не планували випускати на поле, навіщо було його включати до списку запасних? Хай там був би той же Хльобас. Для нього це важливо, знати, що він в обоймі.
Показать ответы
Africanda-S, Вам не здається, що у тренера повинні бути козирі в рукавах на випадок якщо щось піде не по сценарію?
Тренуватися в Києві не будуть, від підтримки фанатів відмовились... Але це не привід для динамівців бодай трішки розслабитись.
Показать ответы
Africanda-S, а де вони будуть тренуватись?
Комментарии по теме:
Може бути цікава ситуація: динамвських легіонерів масово викликають у свої збірні, а з українців Шевченко викличе 2-3. Якщо й більше, то не дасть їм грати. Як став Шевченко відомо чиїм кумом, так у збірній чітко віддає пріоритет гравцям Шахтаря. Один Коваленко чого вартий. Навіть учора у Римі не був, зате на гру Шахтаря з Ромою прилетить.
Показать ответы
100%, навіть якщо б відправив когось з помічників то були б новини про це. На екрані все виглядає не так як на стадіоні, з трибун все видно набагато краще, і на найбільш статусний матч киян в цьому сезоні ніхто з тренерського штабу не приїхав.
SilvioDante, стандартна заявка кожної команди на Лігу Європи - 25 гравців (молодняк до уваги не беру). Так що три повноцінних склади у Лаціо неможливі. Якщо те, про що пише lazionews24, виявиться правдою, то або Індзагі дуже самовпевнений, або ЛЄ для нього менш пріоритетний турнір.
Показать ответы
Africanda-S, ну и при чем тут заявка, составы эти у Лацио в любом случае есть и могут принимать участие в других турнирах.
Там Інтер, Рома і Лаціо борються за 2 путівки в групу ЛЧ. Група ЛЧ принесе більше бабла ніж перемога в ЛЄ.
Додаткова мотивація для ВКДК. Кубок - в Київ!
Показать ответы
Africanda-S,
Додаткова мотивація для для ФФУ :)
Ничего не найдено.