Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 544
How a bin, Рибка міг і не знати про це. Я теж не знав, поки зараз не прочитав. Для грузина - дивна позиція русофіла. Війна 2008 р. нічому не научила.
Показать ответы
Africanda-S, Тут така справа - коли зустрічаєшся з кимось з-за порєбріка, перше питання замість "здрастє" має бути "Чий Крим?". От і все. А Рибці пофіг. От тепер і має...
Раз не відправили одразу назад і на збір беруть, значить, щось скаути і тренери у ньому бачать. Подивимось, як буде далі. Може з Максима вийде новий Шацьких, той теж до Динамо не виблискував. Десятків мільйонів доларів/євро на топ-форвардів у Динамо наразі немає.
Показать ответы
врядли он уже что то показал... сборы должен пройти, тогда уже и думать - нужен или нет.
Мы не в 90х, когда все таблицы велись в тетрадках, а скауты ездили на матчи с блокнотами, сейчас, условный Макс с отличными показателями в единоборствах - ушел бы на повышение гораздо раньше. Автоматизированные системы подсчёта сделали скаутскую работу гораздо легче, и в тот же момент сложнее и интенсивнее, сейчас когда ты нашел какой-то алмаз месящий грязь во второй лиге условной Албании - ты знаешь, что вместе с тобой его смотрят как минимум четыре специалиста, двое из которых передали резюме наверх.
Игорь_pashik 73, зарубати якраз легко. У Гуйє проблеми із зором, це досить відомий факт. Через свою підсліпуватість він і робив час від часу дивовижні помилки у Дніпрі: просто погано бачить і мяч і гравців.
Показать ответы
Africanda-S, то виходить і підстаркуватого та ще й підсліпкуватого? Мамцю моя рідненька ... Де ж вболівальники Динамо так нагрішили то???
Africanda-S, получается, что либо он медосмотр завалит, либо на лапу даст? Да, помню его извечные проблемы со зрением, выпадением линз и т.д.
Africanda-S, прочитал пост - вспомнил газмяс и "быстроногого Абелардо")
Але ж фокус буде, якщо Шахтар перепродасть кудись Мораеса за пристойні гроші. Це буде ляпас менеджменту Динамо.
Показать ответы
да кому он нужен в 32 с гаком года. Его бесплатно кроме кротов никто не взял.
Мессі цей матч провалив. Особливо якщо порівнювати з тим, що учора показав Крішті. І справа не у стандартах, які він запоров, а в сукупності. Таке враження, що кращі часи Мессі вже позаду, він почав здавати. Але подивимося, як буде далі. З Ісландією всім важко грати.
Показать ответы
Africanda-S, согласен, на фоне Роналдо Месси сегодня не блистал..А все потому, что Сборная Португалии играет универсально, а у Аргентины все буквально завязано на Месси
Дід Панас, у тому й справа, що тату - це мода. А мода - скороминуща. А тату - не одяг і не зачіска, це не викинеш і не поміняєш, це на все життя. і як пвсля 40-60 років, коли тіло неминуче зміниться, м'язи щезнуть, виглядатимуть ці тату?
З іншого боку тату - це великий бізнес, це постійно насаджатиметься. Але й не такі бізнеси прогорали.
Показать ответы
Africanda-S, это сейчас на 60-летнем сморщеном деде тату смотрится немного странно и необычно. А лет через 40 это будет обыденность и никто не будет внимание обращать) Тату и прическа - это элемент создания индивидуальности. Сейчас это как никогда актуально, вот и делают себя особенными.
Africanda-S, вы старовер???? Сейчас любое тату можно свести за пару часов!
Цікава інформація. Подивимось, що буде далі. Для Динамо така практика не є новою. Пригадую, аналогічно з глибокої провінції прийшли Валерій Поркуян, Вадим Євтушенко, Віктор Хлус та ін. Правда, они були молодшими на 3-4 роки. Є і протилежні приклади: Юрій Цєлих, Костянтин Дудченко. За основу так і не зіграли, микались по орендах.
Показать ответы
Africanda-S, Олег Гусев тоже из какой-то дыры.Но к 25 годам классный форвард уже засветился бы.А так ,кто о нем слышал?
Чому ця інформація не зявилася ще до фіналу? Було б інше реагування. Крім того, інформація про те, що влада за кілька днів до фіналу ствворила якусь комісію з перевірки знахабнілих готельєрів - це теж фейк?
Показать ответы
Africanda-S, да, теперь можно рассказывать все что угодно . Почему же вы Чеферину не рассказали про северного соседа, чтобы он успокоил фанов, а молча проглотили его критику ?!
Комментарии по теме:
Все логічно. Команда збирається 19-го червня. Що йому робити у незнайомому місті 10 днів? Краще у звичних умовах побути, зібрати речі. Як я розумію, житло у Києві Че Че вже підібрали. Чесно кажучи, я думав, що Че Че прилетить на підписання контракту якраз перед 19 червня. А так ще два безглуздих перельоти за рахунок бюджету Динамо.
Показать ответы
Africanda-S, что ему делать? как минимум адаптироваться к новой стране, городу, культуре... обживатся.
Комментарии по теме:
1. Цікаво, чи з'явиться спільне фото: "Че Че і Чечер"? Був би шикарний прикол.
2. Буду щасливий, якщо Че Че в Динамо заграє на рівні Діого Рінкона, Даніло Сільви, Бетао.
Показать ответы
Africanda-S, сильно губу не раскатывеем... чтоб потом сильно не разочаровываться.
Ничего не найдено.