Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 350
Ватель, щодо Кадара не згоден! Срна бив його умисно. Подивіться на рух його руки, стиснутої у кулак. А за хвилину до того умисно вдарив Антунеша в обличчя. КДК, вважаю, має впаяти Срні дискваліфікацію.
Показать ответы
Africanda-S, должны впаять, толко кто туда будет подавать, ДК как обычно промолчит
Africanda-S, может быть, может быть, надо смотреть повтор, но в динамике не казалось, что в моменте с Кадаром был умысел. А про карточку на Антунеше я ж и не чего не говорю, там 100% жк была. Как и с локтями Коваленка и Феррейры.
В любом случае, к сожалению, Динамо проиграло не из за локтей игроков Шахтера. Лично меня расстроило, что вместо Кадара вышел Очигава, а не Яремчук, не дай Бог схему поломать...
Молодець, Максим, маєш характер і силу волі. Я в тебе більше вірю, ніж в Рудько.
Показать ответы
Africanda-S, навіть якщо Хачеріді замість Рудько в ворота поставить, все одно краще буде.
Ваня Иванов, справа дійсно починає бути серйозною, тут вже без жартів. УЄФА і ФІФА нашу федерацію за це можуть добряче покарати. Боюсь лише, що шахта в цій ситуації залишиться "не при делах", тобто безкарною.
Показать ответы
Africanda-S, я почему и написал : стрелочники - готовьтесь! Хотя, если делом займутся ФИФА и УЕФА, то могут и кротячьи норы нащупать. Но то таке.)
На відміну від Реброва, ту гру я пам"ятаю добре. Ребров тоді дійсно грав дуже невдало, ледь не половину передач віддавав Нафтовику. Звісно, був освистаний. Здавав він ту гру чи ні - судити не можу. Але, гадаю, Сабо в силу своєї емоційності тоді перегнув палку, звинувачуючи Реброва.
Показать ответы
Сабо на Ребруху не из-за сдачи игры злой, а из-за того, что с ним не поделились :)))
Комментарии по теме:
Ватель, у цій статті згадані ті, хто взагалі не грав в основі Динамо, за винятком Морено і Отальваро. А таких як Марцваладзе і Фаркаш у Динамо було багато. Зіграли не більше 10 матчів кожний і щезли. На жаль, певною мірою для багатьох легіонерів Динамо стало прохідним двором. Чому так, це вже інша тема.
Показать ответы
Посмотрел в википедии, и вправду по несколько матчей за основу сыграли, не очень помню конечно.
А про Морено и Отальваро в те времена слух ходил, что Суркису заплатили за них, что бы засветили тех двоих в ЛЧ.
Комментарии по теме:
Жаль. Новина, яка не додає настрою. Це завжди так, коли команду залишає класний гравець. За все - дякую! Ще одним легіонером у Динамо стало менше. Об"єктивно кажучи, у віці 30,5 років, коли частішають травми, дуже важко розраховувати на прогрес у грі і повернення "другої молодості". Тепер, виходить, основний правий захисник - Коля Морозюк. А хто за ним?
Показать ответы
Africanda-S, Ребров ставить Бурду, але він явно не відповідає сучасним вимогам правого захисника. Ще є перспективний Тимчик і варіант з Відою.
суть проблеми в тому, що зараз інші часи... Тоді Динамо фактично було збірною України, в команду забирали найкращих гравців від Луганська до Ужгорода. А зараз все залежить від товщини гаманця власника клуба. Ну і, звичайно, наявності сірої речовини у голові + стратегічного мислення.
Показать ответы
Africanda-S, кто сейчас мешает забирать лучших? ах да, для этого нужно наладить скаутскую работу и перелопатить работу клуба с молодыми игроками, чтобы новый ярмоленко чаще, чем раз в 10 лет в основе играл
hohol_ua, Коноплянка - гравець не для Динамо. Не той характер і не та фізична міць. Швидкість і техніка не все вирішують.
Показать ответы
А скорость, судя по игре в сборной, уже не та!
Ага, збірну ветеранів України. Спокійна робота, майже весь час знаходишься у Києві. А у Вінницю потрібно їздити і якісь спортивні завдання вирішувати. Анатолій явно віддає перевагу спокійнішому життю, без зайвих затрат нервів. Це не критика, а просто розуміння його позиції.
Показать ответы
Africanda-S, я думаю, він просто звик до певного рівня зарплатні, а стільки тільки за кордоном зараз платять.
Феномен Фаната, так Шевченко викликає на збір 24-26 гравців. Місця, як кажуть, вистачить всім. А зіграють максимум 14. Зозулі і Бойка серед них не буде.
Показать ответы
Africanda-S, викликати Шевченко може й 50 гравців - як такового ліміта не існує, але є бюджет ФФУ - кожен гравець це квиток на літак, готель, й т.д.
Ничего не найдено.