Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 375
Тепер цікавий момент виникає: кого Ребров потягне за собою з Динамо в СА? Рибалку? Буяльського? Федорова? Іспанських тренерів начебто він точно включив у свій тренерський штаб.
Показать ответы
Africanda-S, Бую, Рибалку і Федорчука нехай забирає.
Хіба у Реброва за збірну не 15 голів?
Показать ответы
Сам розібрався: один гол він забив, граючи не в Динамо.
Не знаю, хто тут виграє, а хто програє, але для поки що живого "Дніпра" плюс може бути в тому, що за перепродаж Коноплянки у клубну касу може капнути якась сума валюти. Хоча б борги по зарплаті перед гравцями закриють.
Показать ответы
Africanda-S, так ніби ж один раз капнуло з продажу Севільї в Шальке, а з наступних перепродаж вже нічого не перепаде Дніпру
Africanda-S, А разве еще тот Днепр существует?
Динамо в серці, підкрутка, можливо вітер, і все - фізика безсила...
Показать ответы
Africanda-S, как это? Все на планете Земля подчинено законам физики. Просто бывают уместные и неуместные, а порой и глупые, фразеологические обороты. Это уже от образованности и кругозора журналистов зависит.
Ваня Иванов, ТАК У ГОЛКІПЕРІВ стоять цифРИ ПРОПУЩЕНИХ ГОЛІВ. Але сумарно там 32 голи, а Динамо пропустило 33. Кому ще один гол не дописали, незрозуміло.
Показать ответы
Africanda-S, насколько я понял "ст, сост." - это стартовый состав, а в графе Г (голы) стоят нули. Почему у меня и возник вопрос.
Rico DYNAMOvec11, у Балтії вилов може бути мізерним. За всі роки лише М. Верпаковскіса брали. Трьох слабких литовців початку 90-х років (Панкратьєв(ас), Квіткаускас і Мартінкенас) я не враховую, це була ще радянська школа футболу, а Динамо у той дикий час - прохідним двором. А на Балкани дуже розраховую!
Показать ответы
Africanda-S, Мартінкенас (на жаль, вже покійний...) був слабкий? Не вигадуй...
Комментарии по теме:
Лимонович, у якому напрямку усно пошлють, туди й піде.
Показать ответы
Africanda-S, да ему не привыкать :), Толще...уже...
olur, повернути то можна, але чи повернеться його колишній рівень гри? Навіть у другій російській лізі голів не забивав.
Показать ответы
Africanda-S, Миля плеймейкер, он одним движением может сделать больше чем вся наша атака за пол часа. Но физика у него как у 40-летнего и остонавливаться он походу не собирается ее гробить. Если бы поменять его отношение к жизни то да он бы несомненно был бы лидером и молодежь бы тянулась за ним я уверен... а пока он не лучший пример для подрожания))
Закономірний результат. Луческу вже відверто деградує. В Росії виставляти у стартовому складі 7 бразильців йому не дозволять, а по-іншому працювати він розучився.
Показать ответы
Что вы, на самом деле это деградировали российские арбитры :)))
waleo, судячи з тексту, Артем на тій прес-конференції не був, інакше все розписав би в деталях.
Показать ответы
https://www.footboom.com/ukrainian/high/1495540830-emblema-shakhtera-teper-i-v-rombe-foto.html
https://focus.ua/sport/373027/
Ничего не найдено.