Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 132
Алексей, вас мінусують, але я погоджусь. І справа не тільки в цьому конкретному гравці (ninko36 постом нижче багато в чому має рацію), а в цілому: наша селекційна служба зірок з неба не хапає (в прямому і переносному значенні). Особливо, якщо порівняти з кротами.
Показать ответы
Буковина, так я про то и говорю. И так продолжается годами. Кроты покупают хороших игроков, делают из них еще лучше и продают с прибылью. Клуб в плюсах, хороший тренер, и менеджмент на высоте. А у нас какой-то колхоз, кум да сват, динамовское сердце и прочий бред. Если и купят легионера, то сделают из него буратину. И это уже хроника. С этим президентом иначе уже не будет к сожалению.
Умник, нажаль, за сотанні три роки рівень дійсно впав у нас. Може "крила" до слова прийшлися, але в цілому він правий.
Показать ответы
"сотанні" три роки?
Що пробиш, якщо на нас напав кремлівський сатана!
Нажаль, так і є.
Плюс до того: у нас немає лідера, який міг би взяти гру на себе, за яким би пішла команда.
Показать ответы
Да это футбол, а не война.
Не лидер нужен, а игрок, на две головы мастеровитее, чем игроки Динамо и Шахтера. В Динамо за 15 лет вспоминается только Диого Ринкон.
Комментарии по теме:
хто такие "кабасики"?
Показать ответы
Вы на сайте Динамо от шурика бывали? Так это там тамошние жители
Буковина, беженцы от Шурика, очевидно.
Вам лучше его не знать!
Тактика, техніка - в цих компонентах вони кращі за нас.
Якби ми забили, вони могли б відповісти. Вони могли б додати при необхідності, а ми хоча й хотіли, але не могли.
Я вдячний Реброву, він зробив для клубу і команди не мало, але вище голови не стрибнеш. Не буде іншого тренера, результати будуть ті самі.
І печалька в тому, що тренера не буде. А якщо й буде, то його рівень не буде вищим за півень нинішнього.
Показать ответы
Буковина, тут трошки не погоджусь))
Ребров намагається ліпити з того, що має)) Перехід на іншу тактику, це вже його бачення гри, до цього на мою думку була "тікі-така Ріанчо". Склад Шахтаря набагато сильніший від нинішнього складу Динамо, він набагато швидший, набагато мобільніший, тактика тут ні до чого, тут грає набір виконавців))
У нас центр півзахисту повільний, а ще мене дуже сильно дратує гра в 3-4 дотики, в мене діти грають в 1-2, а це швидкість атаки/контратаки, це перевід м"яча з одного флангу на інший, це зміна напрямку атак і їх мобільність)) Але зараз писати про це не буду... подивлюсь в запису матч і зроблю певні висновки)
Иван, за счет чего кроты сдадут позиции? Они нигде больше не играют, так что могут сосредоточится только на чемпе. Что еще может им помешать?
Показать ответы
Вредно реальность подменять любовью к клубу
Если бы это был квадратный мир в вакууме, тогда да, "Шахтеру" ничего не могло бы помешать. А в реальном мире существует масса факторов которые могут повлиять на команду, как в позитивную так и в негативную сторону. Так что ещё совсем ничего не решено.
Буковина, хотя бы за счет того, что это уже больше команда Фонсеки, а в тренерском плане он уступает будулаю...
Blukas, визнаю, що не читав текст цілком. Згоден з тим, зо матч цей у порівнянні з багатьма з чемпу буде цікавішим.
Показать ответы
Буковина, спасибо...
Тільки емоції, але що на цей раз він сказав такого, що не відповідає реальності? От якби ми мали канал, то показували б подібну зустріч між кротами та Аяксом? Та ні за що. І правильно.
Показать ответы
Буковина, это слова, вырванные из контекста. Вообще то он сказал, что этот матч нерейтинговый и неинтересный, что по моему мнению абсолютная ложь. Это, конечно, не игра взрослой лиги чемпионов, но поинтереснее многих игр нашего чемпионата.
Тільки емоції, але що на цей раз він сказав такого, що не відповідає реальності? От якби ми мали канал, то показували б подібну зустріч між кротами та Аяксом? Та ні за що. І правильно.
Показать ответы
Буковина, одне діло клубний канал, а зовсім інше, якщо це єдиний канал, який взагалі є транслятором топ чемпіонатів і єврокубків на нашому ТВ, раніше це був дійсно хороший канал, а нині я навіть не дивлюсь їх, прибрали НІмеччину, Італію, відверто гноблять ДК, так ще й плату підняли
Комментарии по теме:
Alexander, ну, не Пике, понятно, но в результате чего Вы пришли к такому мнению?
Показать ответы
А вы еще не убедились после первых игр?
Ничего не найдено.