Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 137
Якось не дуже у нього пішло у команді. Шкода.
Показать ответы
Буковина, а у кого пішло?
З одного боку не сказати, що у нас перебір хоча б нормальними нападниками, а з іншого щось не дуже віриться, що він хоче, а значить буде грати за нас.
Показать ответы
Буковина, как по мне в Динамо уже сейчас есть достаточно квалифицированный и так же перспективны, разноплановый(от части) подбор игроков линии атаки, вопрос в другом, на сколько грамотно им воспользуется тренерский штаб во главе.... А по Мбокани то чисто ИМХО уже пора ему плавно подходить к завершению карьеры в теплом месте, пока есть на него хоть какая то цена то нужно продавать. По статистике- 32-7 и все семь он забивал в прошлом сезоне, перспективы как то не очень... + зарплата наверное одна из наивысших в клубе. В общем с данной черной жемчужиной все уже понятно ....
А якщо конкретно, то в чому він не правий?
1) "Регламентные нормы должны выполняться?" Що саме дає підстави клубам відмовитись грати в Маріуполі? Маю на увазі юридичний аспект.
2) "Первая лига? "Океана Эльзы"?" Чому, особливо що стосується футболу,
ніхто раніше про подібне не говорив?
Мені цікаво почути аргументовані думки, бо дуже схоже на те, що в цьому випадку Павелко правий.
Показать ответы
Буковина, Аеропорт не менше 110 км від місця гри.
Майже усіх, хто в Росії грав, критикували. А за Михалика - мовчок. Принаймні, не пам"ятаю критик в його адресу. Тому що від нас?
Показать ответы
Буковина, у тя не комент, а лишь бы "высра...я" где-то. Михалик туда перешёл ещё до всей катавасии с парашей. Да и высказываний и поступков требующих критиканства за ним не отмечалось. Такой себе нейтралитет. В отличие от кротовитян бегущих туда, срущих как не в твитере, то инстграме в сторону Украины.
михалик выбрал мудрую позицию тише воды, ниже травы
Коли подібне будуть писати про екс-динамівців?
Показать ответы
Буковина, когда Динамо начнет покупать молодых игроков за 10-20 млн, как это делала шахта
Алексей, вас мінусують, але я погоджусь. І справа не тільки в цьому конкретному гравці (ninko36 постом нижче багато в чому має рацію), а в цілому: наша селекційна служба зірок з неба не хапає (в прямому і переносному значенні). Особливо, якщо порівняти з кротами.
Показать ответы
Буковина, так я про то и говорю. И так продолжается годами. Кроты покупают хороших игроков, делают из них еще лучше и продают с прибылью. Клуб в плюсах, хороший тренер, и менеджмент на высоте. А у нас какой-то колхоз, кум да сват, динамовское сердце и прочий бред. Если и купят легионера, то сделают из него буратину. И это уже хроника. С этим президентом иначе уже не будет к сожалению.
Умник, нажаль, за сотанні три роки рівень дійсно впав у нас. Може "крила" до слова прийшлися, але в цілому він правий.
Показать ответы
"сотанні" три роки?
Що пробиш, якщо на нас напав кремлівський сатана!
Нажаль, так і є.
Плюс до того: у нас немає лідера, який міг би взяти гру на себе, за яким би пішла команда.
Показать ответы
Да это футбол, а не война.
Не лидер нужен, а игрок, на две головы мастеровитее, чем игроки Динамо и Шахтера. В Динамо за 15 лет вспоминается только Диого Ринкон.
Комментарии по теме:
хто такие "кабасики"?
Показать ответы
Вы на сайте Динамо от шурика бывали? Так это там тамошние жители
Буковина, беженцы от Шурика, очевидно.
Вам лучше его не знать!
Тактика, техніка - в цих компонентах вони кращі за нас.
Якби ми забили, вони могли б відповісти. Вони могли б додати при необхідності, а ми хоча й хотіли, але не могли.
Я вдячний Реброву, він зробив для клубу і команди не мало, але вище голови не стрибнеш. Не буде іншого тренера, результати будуть ті самі.
І печалька в тому, що тренера не буде. А якщо й буде, то його рівень не буде вищим за півень нинішнього.
Показать ответы
Буковина, тут трошки не погоджусь))
Ребров намагається ліпити з того, що має)) Перехід на іншу тактику, це вже його бачення гри, до цього на мою думку була "тікі-така Ріанчо". Склад Шахтаря набагато сильніший від нинішнього складу Динамо, він набагато швидший, набагато мобільніший, тактика тут ні до чого, тут грає набір виконавців))
У нас центр півзахисту повільний, а ще мене дуже сильно дратує гра в 3-4 дотики, в мене діти грають в 1-2, а це швидкість атаки/контратаки, це перевід м"яча з одного флангу на інший, це зміна напрямку атак і їх мобільність)) Але зараз писати про це не буду... подивлюсь в запису матч і зроблю певні висновки)
Ничего не найдено.