Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 357
Наших в списку в ТРИ рази менше, ніж кротів. Думаю саме це показник, чому вони чемпіони.
Показать ответы
Буковина, в этом списке наших было бы еще меньше если бы Миколенко и Каравай не играли в основе сборной.
Ну, не два відбив, другий був у молоко, але це не применшує заслуги, грав впевнено, молодець
Показать ответы
Буковина, Другий також відбив. Дотягнувся кінчиками пальців і потім штанга. Не дотягнувся б і , можливо, від штанги в ворота.
Комментарии по теме:
"Етична сторона"
Футбол і етика, цен давно вже різні речі. Футбол = бізнес. Грошам підпорядковується все, від організації і проведення турнірів, в яких протягують команди, які будуть "давати касу", до ось таких переходів. Як кажуть у фільмах: "Нічого особистого, тільки бізнес".
Хто згадує про етику, коли свій гравець симулює? Про неї згадують у разі, коли суперник вдається до симуляції.
Ось приклад, який потягне не на один «мінус». Хто для нас Срна, як не король симуляції? Яких епітетів тільки не звучало у його бік? Звісно, він давав для цього підстави. Але коли наш молодий гравець сказав, що симуляція – це нормально, хто згадав про етику?
Шкода, що у футболі етика присутня тільки теоретично.
Показать ответы
Буковина, це хто з наших сказав?
pva, ніби ні. Явно пробивав по воротам. Здається, захисник не торкнувся, тобто рикошету не було. Удари від газону для голкіперів представляють певну складність.
Показать ответы
Буковина, видео не очень хорошего качества, но мне показалось, что мяч шел мимо, и именно защитник подправил его в ворота
Paramon, у нас проблема з фланговими гравцями, а ось з опорниками (хорошими) та форвардами - хоч греблю гати (((
(сарказм)
Показать ответы
Буковина, ото ж бо й воно!
Це подарунок на Нови
Показать ответы
на Нови РІк вболівальникам, як на мене, гарни
михайло, відмінність в тому, що хочуть всі, але можуть не всі
Показать ответы
Буковина, а этот то что может? Это кто? Я о его существовании узнал пару дней назад. Человк забивает - это хорошо, но где - и вот тут начинаються вопросы и скепсис!
Де ж він чув постріли?! Може, мова не про Київ.
Показать ответы
Буковина, Він говорить про Майдан!
alex, рано чи пізно, він звалить, але чи буде нам від того легше?
Показать ответы
Буковина, Одним гАвном меньше станет.
Я його розумію. Особисто я не буду, бо вже наївся досхочу. Іноді кажуть "слів немає", в мене вже просто немає емоцій на це все. думаю, пройде, але зараз...
Показать ответы
Буковина, ну а що зараз? Хіба ти не знав що Бєсєдін це нападник, який бореться (респект та уважуха, такі теж потрібні), алеж не голєадор ) Що Кадар ніякий? Що Кендзьора нулячий (принаймі зараз)? Є питання по составу на Лугано, і дуже неприємні до Лесика. Але ж у боротьбу за 2-ге місце особисто я не вірю. і якби сьогодні Зоря хоча б нічиєчку здобула, то ще були б шанси навесну. Фігня це все, не можна від людей які не фахівці жадати перемог ))) наразі це так, а там подивимось. Побачиш, завтра ДК виграє як мінімум з різницею у 2 голи ) і Соль заб'є і навіть Гармаш ))
Буковина, до речі, в нас Юрчик Тарасов кожне тренування хуя*ив по воротарю з 3-7 метрів, без жалю, тому й став кращим бомбардиром, хоча не вмів м'яча 5 разів підряд набити )))
Буковина, персен не допоміг???))
Ничего не найдено.