Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 212
MrGibson, щось не схоже, що на цьому ЧС є щось легке. Очікувані легкі перемоги фаворитів над "слабкими" командами залишились лише очікуваннями. Тому ці слова про "трудно" не лишені смислу.
Показать ответы
Буковина, я з Вами повністю згоден, но погодьтесь, якось смішно будуть звучати оправдовування Мессі - так...... НІГЕРІЯ !...ТАК.....ІСЛАНДІЯ ЖЕ!!!
The Cure, Папа - один з них?
Показать ответы
Буковина, нет, о Папе речи не было )
400 000 х 6 х 12 = 28 800 000?
Явно нулик десь лишній
Показать ответы
Буковина, 400 000 в год, а не в месяц =)
Harris, у будь-якому разі, це підсилення кротів. Бенфіка - один з тих клубів, котрий виховує молодих і продає дорого, тобто вони вміють знаходити перспективних гравців. І кроти в цьому розвиваються. Останні, кого продавали, саме цим шляхом пройшли, і принесли їм і користь, і гроші.
Сподіваюсь, що ми з приходом Краснікова теж зробимо крок вперед.
Показать ответы
Буковина, у нас другая стратегия. ДК никогда не было клубом заточенным на покупку для продажи.
Злой Вы. Артем. Это рачительность и хозяйственность. Человек даже охрану для известного кубка не нанимал, сам трудился ради экономии средств.
Показать ответы
Буковина, причому робив це "Безвозмездно, то есть даром!" Херой одним словом
Дід Панас, у такому випадку втрата не велика, а здобуток більший. Тобто якщо гравець не заграє на належному рівні, ну що ж, не 50 млн заплатили, але якщо заграє, то принесе і користь і прибуток. У історії кротів були також і Мхітарян, і Марлос, і Тайсон тощо
Показать ответы
Буковина, ну я не думаю, что севилья отпустит игрока прям так дешево, думаю, лямов 5 точно отдать будет надо. Я тут согласен с суркисом - покупать надо опытных готовых игроков, а молодежи у нас и своей куча есть.
Барвинок, так чи інакше саме в цій історії, але дійсно на полі Євген виглядав апатично, це ж видно було багатьом. Чому, це вже інше питання.
Показать ответы
Буковина, как можно быть лучшим и апатичным одновременно?)
Ваня Иванов, таке враження, що вони не повинні думати про гроші. Це все одно що сказати робітнику на заводі: ти думаєш про зарплату, а не про роботу. Звичайно, що кожен хоче отримати якомога більше. На вряд чи це привід для докору. Інша справа, коли існує дизбаланс між грошима і якістю та рівнем гри.
Показать ответы
Буковина, гроши грошами, но зачастую терки идут между клубами, а футболист уже свой контракт уже согласовывает, а не наоборот. Если ты видишь перспективу в своей работе, то деньги отходят на второй план. Иначе мы можем получить второго Мбокани и тогда все будут пенять на менеджмент.
А по поводу дисбаланса - согласен .
Гроші і менеджмент вирішують все. У нас ні того, ні іншого.
Можемо тішити себе думкою, що ми кращі, сильніші, чемпіоніше, а винні судді, Ахмєтов, погода і зростання цін на цукрову тростину.
Але:
- згадайте, як ми грали у цьому сезоні (більше 20% нічиїх)
- для порівняння: скільки і за скільки продають кроти і ми? Де грають їх, і де наші? Показник же ж.
Отже, поки не зміниться "гроші і менеджмент", нічого не зміниться, будемо й далі шукати для себе виправдання, чому ми кращі, але другі.
Показать ответы
Буковина, вы или глорик или идиот, на ваш выбор... Про судей, детям сегодня расскажите! Про КДК честное.... и менеджмент, когда у нас команда играет "Гармаш вышел на поле" начинается... из года в год. Я могу покритиковать команду, когда играет она хреново... Но когда дырдоваксы судят, я молчать и пинать на менеджмент не буду. Могу попинать на Суркиса, что может пора собирать болельщиков с шинами... но "то таке, стрьомно".
Умник, з іншого боку програвати слабким чи навіть вигравати у слабких якось теж не дуже багато честі. Тож є стимул. Були б гроші...
Показать ответы
Буковина, погоджуюсь. Але грошi для клубу зараз - життевоважливi. Без грошей вiд ЛЧ в нас майже не мае шансiв на пристойну селекцiю.
Ничего не найдено.