Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 143
Суркіс - мудак рідкісний! Все решта-похідне!
Показать ответы
Обидва Суркіси.
Чапыч, VADA реально може показати результати не раніше ніж за місяць. Вже б вибори пройшли. Так що все це "велика вистава".
Показать ответы
Тарас, Ні, вони пообіцяли показати результати максимум через тиждень. Ви дивились виступ їх представників в Києві? Саме про це вони казали. Тому часу достатньо.
Слава Богу, Буяльський не грає.
Показать ответы
Тарас, яростно +++
Тарас, Зато Шепелев плужит за обоих
Зараз діти побіжать просити Суркіса залишити Хацкевича. Востаннє, якщо пам'ять не зраджує, 0:5 ми летіли Бенфіці на їх полі, де 2 м'ячі нам забив Юран.
Показать ответы
С Юве было в последний сезон в ЛЧ при ВВЛ на Деле Альпи,но и и тогда выглядели лучше.
Коментувати гру немає сенсу, вона відсутня. Але це і не дивно. Одне добре, Буяльського не буде в матчі відповіді. Але то мало чим допоможе. Навіть нинішній "Челсі" на два рівня переважає киян. На жаль.
Показать ответы
Тарас, Не так страшен Буяльский, как Сидорчук.
Поразки "Реалу" це результат невідповідності кваліфікації тренера статусу клубу. Це стосується і "Динамо". Але у нас проблема значно глибша, у нас президент-причина всіх бід "Динамо". Є таке слово карма. Навіть не хочу писати, яким чином брати Суркіси стали власниками клубу.
Показать ответы
Тарасе, ти не розумієш футбольної кухні. Букери вчора знову заробили мільярди євро по всьому світові... А в Динамо гравці не відповідають рівню тренера. Це факт, який доведено сто разів. Будемо чекати коли в нас будуть нові власники.
Десна відверто розчарувала. Давно не бачив такого "Динамо". Ще до першого голу гра подобалася у виконанні киян. Вже щось вимальовується. Проте, кажу, "Зоря" відверто слабо зіграла і декілька раз були серйозні помилки в обороні "Динамо". Дай Боже, щоб надалі команда ще впевненіше виглядала. Всіх з перемогою!
Показать ответы
Тарас, до чого тут Десна? :)
Президент нульовий! Результат? За роки Твого "правління" скільки разів кроти ставали чемпіонами і вигравали кубок України? Про європейські досягнення немає навіть сенсу писати. Давно це було...
Показать ответы
в 99% случаев, где больше денег там лучше результат. У суркисов денег в разы меньше чем у ахметова - оттуда и результаты.
Вже нудить від слова "везіння". Про який перехід від оборони до атаки він говорить? У нас нині атака була? Передачі поперек поля і назад майже весь матч. Гол-індивідуальна майстерність Циганкова і Вербича. Сама ж гра була побудована лише на відбій.
Показать ответы
А кто сказал, что на чужой синтетике мы должны играть первым номером ??? Тем более, что обе команды устраивала ничья.
В данном случае, как с кротами в начале сезона, как все первые игры, главное - результат и он - есть!
К Хацкевичу, как всегда, есть вопросы, но с этим составом он - снова УГАДАЛ!
На такому "полі", де любе падіння -величезна ймовірність травми, проводити змагання на такому рівні? Це вже питання до УЄФА. Рахунок не по грі. Так грати в захисті не можна!
Показать ответы
Тарас, як ще Астана взагалі існує
Ничего не найдено.