Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 115
Треба шукати в Україні молодих талановитих, а головне-креативних гравців на зразок Шапаренка, Циганкова. Бо легіонери, які є в клубі-заробітчани, не більше.
Показать ответы
Тарас, чем Вида заробитчанин был хуже от того же Хача,Посмотри как у кротов заробитчане играют.Просто у нас не умеют мотивировать игроков,не умеют найти подход,а это не всегда деньги.
Тарас, ну да ,тоже логика ))))) Все они заробітчани : Месси,Рональдо , Неймар....Ярмоленко ))))) Не більше.)
У мене навіть до "Спартака" в союзні часи не було такої відрази як до кротів.
Показать ответы
Тарас, Все просто. У Піщєвіка не було трьох каналів на ТБ, бо були ще московські Динамо, Торпедо та періодично ЦСКА (Локомотів тоді був у нижчих лігах). Тобто вони не лили на Київ стільки бруду. Та й гравці вели себе по-людські. Ось я не пам'ятаю, щоб Гаврілов, Черенков, Дасаєв, Хідіатуллін та ін. розповідали, що платять більше податків ніж Блохін, Яковенко, Яремчук, Рац, Дем'яненко, Баль, Балтача, Бєланов, Протасов, Литовченко, Кузнєцов, Михайлов та Чанов разом узяті. Не пам'ятаю.
Саме сумне, що трансляція на каналі, який дуже упереджено ставиться до "Динамо"
Показать ответы
Тарас, попробуй здесь: https://www.ottclub.cc/go/id/18873 Я смотрю на Матч Арена HD
Бий, біжи... Інтелект в грі відсутній. Технічний брак зашкалює. Захист-прохідний двір. Перший гол Мбокані-офсайд. Повезло, що зарахували. Пішки в Європі вже нікого не обіграти. З такою грою навіть при 7 пунктах немає впевненості що вийдемо з групи. А якщо і вийдемо, далі що? З кротами якщо так гратимуть авантюрно, то навіть не уявляю скільки нам заб'ють. Саме страшне-перспективи не видно.
Показать ответы
Тарас, офф-сайду не було! Марш до офтальмолога!
Якщо йому, повному лузеру, як тренеру (перед гравцем Шевченко готовий зняти капелюха), не допомогти піти з поста ГТ Збірної, то подібну маячню ми будемо слухати ще років десять. Це "зборище" гравців і тренерів лише ганьблять Україну і українців. Результат цілком закономірний. Я ще перед грою сказав, що мінімум буде 0:2, бо така нині реальність. Навіть при Фоменку так жахливо не грали.
Показать ответы
Тарас,"... Це "зборище" гравців і тренерів лише ганьблять Україну і українців..."
Хотелось бы увидеть Вашу версию состава сборной Украины и её тренеров ( ну... не надо только натурализовывать Месси, Криштиану, Пеле и Пушкаша; и Моуриньо тоже не нужно привлекать). Или слабо?
Треба футбольний Майдан збирати, щоб сраним віником гнати з ФФУ павелків та інших виродків, які ненавидять Україну і українців, для яких спорт-лише поле для збагачення і нищення українського футболу. Це "зборище" фейкових "зірок" лише продемонструвало деградацію навіть по відношенню всіх попередніх циклів відбору на ЧС і ЧЄ. Маріонетка Шевченко сам не піде в відставку, а буде мямлити завчену мантру про те, що грою задоволений, що ні до кого претензій нема, що мали перевагу і так далі в тому ж дусі. Все було ясно вже після гри з ісландцями. Українці пережили справжню ганьбу і приниження.
Показать ответы
Тарас, уже одни ночью сняли плакат Ракицкого:)
СКС!- Старость, курва, старость!
Показать ответы
Причём здесь старость?
Морозов один из тех людей,которые МУДАКИ СМОЛОДУ
Та поставте вже хрест на цьому "капітанові"! А пісеньку, яку він наспівував в літаку тепер будерангом йому повертають всі вболівальники "Динамо".
Показать ответы
Тарас, +
Тарас, лютый + !
Вересень 1994 року. Гра зі "Спартаком". Перший тайм 0:2 "Динамо" летіло кацапам. В другому таймі 2 голи забив Леоненко і переможний гол на рахунку молодого Реброва.
Показать ответы
Тарас, Да ,Было,Я был самый счастливый и не понимал этих тогда одноклашек,у которых не было счастья футбольного,каждому своё. Жаль,тогда 0-1 в раше слили,ну то такое....
Насправді, рано робити висновки. Лише стабільна гра на протязі хоча б пів року, дасть відповідь чого вартий Ярмоленко. Дебют поки за ним, чого і бажаємо в подальшому.
Показать ответы
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Ничего не найдено.