Dynamomania.com | Блоги
Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 125
Хай краще згадає як грають його одноклубники кроти: Срна, Ракицький, Степаненко, Фред, Тайсон. Більше нікого не забув?
Показать ответы
Тарас, та й сам як колись грав, коса та ще була
А ось тут, Вітя проявив свою повну неадекватність.
Показать ответы
Тарас, не надо, у вити неадекватность всегда полная, до краев ! )))
Таке враження, що всі вже у відпустці. Швидкості відсутні, величезний відсоток технічного браку. А кроти, які поки грають по рахунку, в 2 таймі завжди додають.
Показать ответы
Тарас, так всі ж кричали,що настрій на гру буде запрєдєльний,а виходить,що він провальний,програли все що можна.Не буде з них толку.Крапка.
"Кто выиграл честно...." Розкажи про нинішній пеналь. Дуже хочу щоб "Маріуполь" потрапив в ЛЄ і побачити чи дозволять їм проводити матчі на своєму полі. А про "цирк", то і так очевидно, що це "Сахтьор".
Показать ответы
Тарас, он уже расказал все, что надо... Остальное аналы продолжат, ну, а вата все прихавает за чистую монету... Суркис же все купил...
Тарас, Мариуполь попадает в еврокубки. Если их допустят к еврокубкам (два нюанса: договорняк и ребрейдинг, новые клубы, несколько первых лет не имеют права играть в ЕК), то играть они будут точно не в Мариуполе. Внутренний регламент это одно, тут ФФУ и ПЛ решают где и как играть, а регламент УЕФА и ФИФА это другая кухня.
Днепр тоже не играл еврокубки в Днепре, когда до финала ЛЕ дошли.
Саме страшне, що "Динамо" весь 2 тайм, як і в грі з італійцями, виглядало приреченим. Впевнений, що з Мбокані, Кадаром,Бойко,Морозюком, Хачеріді, Гармашем "Динамо" перспектив в подальшому немає. Як і з тим тренерським штабом. А вся біда в Суркісі, який в цьому столітті, як став президентом з подачі брата, веде клуб до банкутства. Цей фінал, чи не найгірший!
Показать ответы
Тарас, открою тебе маленький секрет - футбол в Украине сосет бешеные бабки и стать банкротом может любой...
Коли Тайсон грав за "Металіст", я був в захопленні від цього гравця. Варто було йому змінити клуб, людину ніби змінили. Якщо зірок світового рівня Марсело з "Реалу", або того ж Роналду дискваліфіковують на 5 матчів, то яке покарання має отримати Тайсон за свою відверту грубість і хамство на полі?
Показать ответы
Тарас, ниякого... вы в какой стране живете? или не в курсе кто правит ФФУ/УПл и прочими?
Тарас, к сожалению это наши реалии(
Якщо "Динамо" нині переможе, то лише завдяки Шапаренко Миколі. Гри ніяка. Буяльського з Гармашем треба міняти
Показать ответы
Тарас, забув Циганкова
"Лаціо" довело, що сенсаційна ничия на власному полі-прикра випадковість. Слава Богу, що на табло не 0:6. Шкода Шапаренка і Циганкова-перспективних хлопців, гра яких знівелюється, якщо вони залишаться в клубі. Шкода вболівальників, які на фоні європейського рівня вимушені спостерігати за грою аматорів.
Показать ответы
Тарас, таких случайностей не бывает - две разные команды. Я соглашусь с Умником - план на первую игру подбирал другой человек.
Ні Кадар, ні Шабанов не відповідають рівню "Динамо", не те що ЛЄ. Шапаренко чому не грає?
Показать ответы
Кадара не трожь ! :)
Зараз Олєжа цьому дауну 3.14здюлєй в роздягальні по повній навішає.
Показать ответы
Тарас, да не поможет... Кстати он и так пропускал ответку по жк.
Ничего не найдено.