Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 136
Президент нульовий! Результат? За роки Твого "правління" скільки разів кроти ставали чемпіонами і вигравали кубок України? Про європейські досягнення немає навіть сенсу писати. Давно це було...
Показать ответы
в 99% случаев, где больше денег там лучше результат. У суркисов денег в разы меньше чем у ахметова - оттуда и результаты.
Вже нудить від слова "везіння". Про який перехід від оборони до атаки він говорить? У нас нині атака була? Передачі поперек поля і назад майже весь матч. Гол-індивідуальна майстерність Циганкова і Вербича. Сама ж гра була побудована лише на відбій.
Показать ответы
А кто сказал, что на чужой синтетике мы должны играть первым номером ??? Тем более, что обе команды устраивала ничья.
В данном случае, как с кротами в начале сезона, как все первые игры, главное - результат и он - есть!
К Хацкевичу, как всегда, есть вопросы, но с этим составом он - снова УГАДАЛ!
На такому "полі", де любе падіння -величезна ймовірність травми, проводити змагання на такому рівні? Це вже питання до УЄФА. Рахунок не по грі. Так грати в захисті не можна!
Показать ответы
Тарас, як ще Астана взагалі існує
Ось і реалії... На якому ж дні український футбол???
Показать ответы
А он и был на дне. Просто раньше бразильцы тянули "Шахтёр". А теперь мы увидели настоящее лицо нашего футбола, а не ахметовского
Бойко руки Мораесу не подав.
Показать ответы
Тарас, и правильно сделал
Мораес-легіонер! Не нам судити чому він покинув "Динамо". Це швидше питання до Суркіса та тренерського штабу. А загалом я проти легіонерів. Впевнений, що в Україні є талановита молодь, але бабло тепер рулить, а не спорт. На жаль. ІМХО
Показать ответы
Тарас, никто его не судит за то что он покинул Динамо, а судят за то как он это сделал, как крыса.
Здається, навіть при Блохіну "Динамо" так жахливо не грало.
Показать ответы
да играли, и с Ребровым и Палычем, и с Газаевым, но потом были отставки... а тут типа результат и типа низкая квалификация игроков.
стопудов!
Кротів вже можна вітати з "чемпіонством". Кадри вирішують все. Сама слаба ланка в "Динамо"-це горе президент Суркіс! Я це вважав 15 років тому і тепер лише переконуюсь в тому, що тоді мав рацію. Ця людина, якби не "любила" клуб,-випадкова людина, яка гробить "Динамо". А те, що ця "команда" попросила, абсолютно не дивує, бо більшість не відповідають рівню не те що "Динамо", навіть 2 лізі совкового чемпіонату і прекрасно розуміють, що при іншому тренері багатьом буде вказано на вихід! Неприємно писати подібні коментарі, але така реальність.
Показать ответы
с таким как ты поздравил можно)
У них последнее время все такие.
За молодежь в Динамо тебе сказать спасибо нужно? Молодежь, которая любимых тобой кротов с поля не отпускает, и учит как в футбол играть нужно.
И слабое звено, это такие "болельщики" как ты.
Ты и твои подружки выдаете желаемое за действительное, это твоя реальность, это твоя жизнь и твоих подруг, полная д*рьма, которым вы других испачкать пытаетесь.
Якби в роті росли гриби, не було б потреби до лісу ходити! Таке враження, що більшість гравців клубу аматори, які навіть уяви не мають що таке професійний рівень і відношення до обраної професії.
Показать ответы
Тарас, повністю згоден. Команди нема, я в неділю дивився ще 2 футболи, матч Динамо був третім, це просто жах!!!
Авантюра не пройшла. Не повезло. З такою побудовою гри про чемпіонство можна лише мріяти. Нехай Суркіс молодший порахує, скільки "Динамо" програло кротам трофеїв за роки його правління.
Показать ответы
Тарас, а ты посчитай сколько бабла было вложено в тех кротов, в инфраструктуру и админресурсы, а потом трофеи советуй считать!
Ничего не найдено.