Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 105
Еня, То правда, питання в іншому. Рулить "бабло", зв'язки і блат. Димінський, як і Садовий- це біда Львова
Показать ответы
Тарас, вибачте, а ви самі зі Львова?
Як добре, що Антунеша вже нема в "Динамо". Чи тільки я так думаю?
Показать ответы
Тарас, що він є, що його нема, один фіг дірка на позиції ЛЗ.
Навіть не пригадую, коли на стадіонах при зустрічі головних конкурентів було так мало глядачів...
Показать ответы
Тарас, это ответ тем ктоговорит что в Харькове будут болеть за шлак
Тарас, это ответ тем ктоговорит что в Харькове будут болеть за шлак
ФСЬО! кроти вже знають повністю тактику "Динамо". Не варто Головному тренеру на пресусі так "детально" розповідати, як має грати команда, як і так "опускати" своїх підопічних. Це внутрішня справа клубу. Всі і так бачать, як мучиться команда на полі. Чомусь жодного слова про суддівство, яке було жахливим по відношенню до одеситів. А взагалі-все дуже сумно... Ще тиждень тому я був впевнений що пройдемо швейцарців. А тепер не знаю. Ці дві гри дуже насторожують.
Показать ответы
Тарас, а то у кротов аналитиков нет, и они не понимают во что играет Динамо
не говори ерунды
Ну, нарешті! Всіх вітаю. Live Футбол дивитися по інтернету неможливо. Постійні пінги, обриви і зависання. Слухати "коментатора" взагалі немає сил. Противно. Суддівство також не сподобалося. Нижче плінтуса рівень суддівства. Ніякого поза грою в кінці матчу не було, чистий вихід один на один. Також штрафний на Ярмоленко на лінії штрафного майданчика. А боковому судді варто подарувати величезні окуляри. "Експерт" Грачов потішив своїм ниттям після матчу. А Фонсека, якого досі поважав ( очевидно, що капітан Даша Сирун таки заразний тип в клубі), нині після гри в коментарях перевершив навіть цигана. Ось не було нині сируна зі степашкою і майже не було відвертих провокацій. Ще б Тайсона прибрати, який після "Металіста" скурвився і з кротобазою можна грати. Це брехня, що для них ця гра нічого не значила. Просто кроти були впевнені, що і на пів резервним складом знову зможуть принизити і "Динамо", і вболівальників, і всю Україну, бо по своїй суті-це не український клуб.
Показать ответы
Тарас, порушення на лінії карного - пенальті!
Михайленко? Наша пісня гарна, починаймо знову? Маркевич? Той з Суркісом принципово працювати не буде. Іноземний фахівець? А хто піде в ЧУ? І у Суркіса гроші залишились бодай на кваліфікованого тренера? Я вже і не згадую про кошти на підсилення складу в кожній ланці. Довів таки Суркіс клуб до банкрутства у всіх відношеннях. За відсутності реальної конкуренції в чемпіонаті, яка ще була при Блохіні, знищенні ряду клубів, Динамо Реброва в цьому сезоні побило б рекорд чергового дна і опинилося б на місці не вище п'ятого. Навіть кроти вже пішки обігрують Динамо, від якого на жаль залишилося лише ім'я. І це не емоції, а сумна реальність. Дуже шкода ...
Показать ответы
Тарас, Суркіс з Маркевичем принципово працювати не буде
Від коментатора мало не знудило. Якщо в "Динамо" Реброва в основі ніякий Антунеш з жахливим відсотком браку і неврівноважений проблемний Гармаш, завдяки якому команда в любу мить може опинитися в меншості, то у мене жодних питань до такого "тренера".
Показать ответы
А кого вы предложите в замен?
У мене одне питання до Реброва: Що на полі робить Антунеш??? Очигава хіба не заслужив своєю грою місце в основі?
Показать ответы
Тарас, Антоша ,единственный ,кого Марлос возит через раз.А Колю Морозюка справа вывозили как Тузик тряпку.
Інтерв'ю в черговий раз підтверджує , що в клубі все "вирішує" президент. Для цього достатньо: "Я был шокирован, сходил к Игорю Суркису выяснить причину. Игорь Михайлович сказал, что ко мне у него нет претензий: ни по физике, ни по самоотдаче. К тому же тогда я мог играть на трех позициях. Это было исключительно решение главного тренера. Выйдя из кабинета президента «Динамо», я еще немного побыл на базе, а потом раздался звонок Газзаева: - Бадр, ты где? - Домой собрался ехать. - Почему? - Вы же мне сказали, что я могу ехать домой, потому что не попал в заявку на матч с «Аяксом»! - Нет, давай возвращайся. - Зачем, если я не буду играть? Вы же сами сказали, что я не готов. - Нет, я знаю, что ты готов на 100%..."
І як би брати Суркіси не любили "Динамо"-це випадкові люди в футболі! Про "шуби", команди "однокласники" я вже і не згадую. Це вони на пару з татарином розвалили український футбол. Рінатік не просто перейняв попередній досвід Суркісів відносно "однокласників", але і зробив все, щоб у його "команди" їх було більше. Лише суттєва відміна татарина від ІМС в тому, що гроші на вітер він не викидує і не втручається в тренерську роботу. А в іншому, що Суркіси, що Ахметов варті одні одних. Тому і Збірна у нас така!
Показать ответы
Тарас, во-первых по поводу " все вирішує президент" как раз в этом интервью видно что решал Газзаев. Именно он не включил Бадра в заявку. А то что он пошел к Суркису говорит только о том что с Газзаевым игроки не общались.
По поводу шуб есть два косвенных доказательства невиновности. Первое: нас почему то не хотели видеть в 1995 году в ЛЧ. Начали пересчитывать коэффициенты отобрали очки заработанные во времена совка,хотя в 1994 году вопросов не возникло. Второе: были бы виновны отсидели бы дисквал по полной,а так на следующий год реабилитировали.
А по поводу однокласников прошу пример. Если это Говерла,то перед матчем с ней игроки Динамо не обнуляли карточки,в отличии от кротовни перед Ильичевцем
Комментарии по теме:
Антон, так слабим на нерви гравцям не варто виходити на поле...
Показать ответы
Тарас, Гармаша имеете ввиду? Или почему его сняли как вы думаете?
Ничего не найдено.