Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 113
Саме сумне, що трансляція на каналі, який дуже упереджено ставиться до "Динамо"
Показать ответы
Тарас, попробуй здесь: https://www.ottclub.cc/go/id/18873 Я смотрю на Матч Арена HD
Бий, біжи... Інтелект в грі відсутній. Технічний брак зашкалює. Захист-прохідний двір. Перший гол Мбокані-офсайд. Повезло, що зарахували. Пішки в Європі вже нікого не обіграти. З такою грою навіть при 7 пунктах немає впевненості що вийдемо з групи. А якщо і вийдемо, далі що? З кротами якщо так гратимуть авантюрно, то навіть не уявляю скільки нам заб'ють. Саме страшне-перспективи не видно.
Показать ответы
Тарас, офф-сайду не було! Марш до офтальмолога!
Якщо йому, повному лузеру, як тренеру (перед гравцем Шевченко готовий зняти капелюха), не допомогти піти з поста ГТ Збірної, то подібну маячню ми будемо слухати ще років десять. Це "зборище" гравців і тренерів лише ганьблять Україну і українців. Результат цілком закономірний. Я ще перед грою сказав, що мінімум буде 0:2, бо така нині реальність. Навіть при Фоменку так жахливо не грали.
Показать ответы
Тарас,"... Це "зборище" гравців і тренерів лише ганьблять Україну і українців..."
Хотелось бы увидеть Вашу версию состава сборной Украины и её тренеров ( ну... не надо только натурализовывать Месси, Криштиану, Пеле и Пушкаша; и Моуриньо тоже не нужно привлекать). Или слабо?
Треба футбольний Майдан збирати, щоб сраним віником гнати з ФФУ павелків та інших виродків, які ненавидять Україну і українців, для яких спорт-лише поле для збагачення і нищення українського футболу. Це "зборище" фейкових "зірок" лише продемонструвало деградацію навіть по відношенню всіх попередніх циклів відбору на ЧС і ЧЄ. Маріонетка Шевченко сам не піде в відставку, а буде мямлити завчену мантру про те, що грою задоволений, що ні до кого претензій нема, що мали перевагу і так далі в тому ж дусі. Все було ясно вже після гри з ісландцями. Українці пережили справжню ганьбу і приниження.
Показать ответы
Тарас, уже одни ночью сняли плакат Ракицкого:)
СКС!- Старость, курва, старость!
Показать ответы
Причём здесь старость?
Морозов один из тех людей,которые МУДАКИ СМОЛОДУ
Та поставте вже хрест на цьому "капітанові"! А пісеньку, яку він наспівував в літаку тепер будерангом йому повертають всі вболівальники "Динамо".
Показать ответы
Тарас, +
Тарас, лютый + !
Вересень 1994 року. Гра зі "Спартаком". Перший тайм 0:2 "Динамо" летіло кацапам. В другому таймі 2 голи забив Леоненко і переможний гол на рахунку молодого Реброва.
Показать ответы
Тарас, Да ,Было,Я был самый счастливый и не понимал этих тогда одноклашек,у которых не было счастья футбольного,каждому своё. Жаль,тогда 0-1 в раше слили,ну то такое....
Насправді, рано робити висновки. Лише стабільна гра на протязі хоча б пів року, дасть відповідь чого вартий Ярмоленко. Дебют поки за ним, чого і бажаємо в подальшому.
Показать ответы
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Тарас, ,так разговор не о стабильности : может или не может играть на высоком уровне ? Ответ - может. А дальше все зависит от его характера.К сожалению поздно ушел, слабый чемпионат не приучил играть ,"через не могу"
Еня, То правда, питання в іншому. Рулить "бабло", зв'язки і блат. Димінський, як і Садовий- це біда Львова
Показать ответы
Тарас, вибачте, а ви самі зі Львова?
Як добре, що Антунеша вже нема в "Динамо". Чи тільки я так думаю?
Показать ответы
Тарас, що він є, що його нема, один фіг дірка на позиції ЛЗ.
Ничего не найдено.