Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 149
Риба гниє з голови! Аксіома!
Показать ответы
Тарас, Если только рыба не умерла от инфекции плавника.
Льоша! Ти класний чувак, як людина. Я навіть у Тебе на Дні народженні грав в кабаку готелю "Дніпро" в далекому 1997 році 30 березня. Але при всій повазі, після Збірної України, яку Ти очолював свого часу, я б Тобі, брате, лише не ображайся, не довірив би і "Карпати", клуб, якому, на жаль, хана!
Показать ответы
Тарас, в чому його вина? Що Бєсєдін не може з метра попасти в порожні ворота???
Це було очевидним і до гри. Не знаю, на що розраховували фанатики "Динамо"? На чергове везіння? Хіба що. Гра- сумбур! З такою грою можна і кубок України не взяти!
Показать ответы
Тарас, Я сразу писал еще до игры, что мы к сожалению проиграем. Но наши журналюги почему то видели Динамо победителем. С такой игрой?
Ганьба!!!
Показать ответы
Тарас, да это ещё ласково. Какой-то Мальме хренов, аж страшно подумать, что было бы от команды из TOP чемпионатов. Свиздец.
ПО-ВЕЗ-ЛО! Відверто повезло. Ярмола і Коноплянка абсолютно не вписуються в гру Збірної. Якщо Шевченко їх візьме на Євро, то нас чекає результат 2016 року. Слава Богу! Всіх з вимученою перемогою і виходом на Євро!
Показать ответы
Тарас, ИДИ НАУХ
Тарас, тролль или идиот?
Тарас, ты че Францию с Турцией смотрел что ли
Тарас, Ты просто пи дар тупой, маразматик ска...
Тарас, Дурной чтоли?
Тарас, Ярмоленко був найкращий разом з П'ятовим.
Тарас, ну ладно Коноплянка.. соглашусь, заметно, что уровень его упал.. но Ярмола?! Кхм..какие к нему вопросы? Смешно читать.
У ідіотів чудес не буває. Буває випадкове везіння. Суркіс- це діагноз!
Показать ответы
Тарас, в точку!
це ти диагноз и чуть другой
Суркіс - мудак рідкісний! Все решта-похідне!
Показать ответы
Обидва Суркіси.
Чапыч, VADA реально може показати результати не раніше ніж за місяць. Вже б вибори пройшли. Так що все це "велика вистава".
Показать ответы
Тарас, Ні, вони пообіцяли показати результати максимум через тиждень. Ви дивились виступ їх представників в Києві? Саме про це вони казали. Тому часу достатньо.
Слава Богу, Буяльський не грає.
Показать ответы
Тарас, яростно +++
Тарас, Зато Шепелев плужит за обоих
Зараз діти побіжать просити Суркіса залишити Хацкевича. Востаннє, якщо пам'ять не зраджує, 0:5 ми летіли Бенфіці на їх полі, де 2 м'ячі нам забив Юран.
Показать ответы
С Юве было в последний сезон в ЛЧ при ВВЛ на Деле Альпи,но и и тогда выглядели лучше.
Ничего не найдено.