Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 43
Гвардьйола МанСіті кинув та мчить в Київ?
Показать ответы
MrGibson, раванелли же, уже была новость.
Дід Панас, а як же: "...Мы будем ДОБИВАТЬСЯ что б НАШ КЛУБ играл еврокубки на родном стадионе в Мариуполе....." ???
п.з. Я "...ДОБИВАТЬСЯ..." не бачу!
Показать ответы
MrGibson, просто выйдет новая порция мемов.
MrGibson, ну не палючилось)) хотя вон уже есть новость где ссанин ноет
vk, Так ржака у тому що сама УЄФА відхилила апеляцію ДК!!!! Топ то, як ти швед який грає в ЧУ то тобі там безпечно, а як ті швед котрий граєш в будь якій іншій першості то НЕ безпечно!!!? Що це як не подвійні стандарти!?
Показать ответы
Навідь ні безпечно/небезпечно, а ти ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ туди їхати грати ігноруючи будь які застереження, но в іншому випадку поїздка в Марік не розглядається як варіант! І сСцаніна не парить відсутність "свята футболу" для містян... прям.. з розумінням ставиться....
MrGibson, ржака в том, что по сути дело и не рассматривали, а просто сказали, что динамовские юристы не предоставили все необходимые документы и завернули
То де ж хлопці, палкі-критичні відгуки про неспроможність коуча знаходити спільну мову з провідним гравцем??? Чи "сбірна Хорватії це зовсім інша справа!"??
п.з. Не бажаєш виходити на поле (байдуже з якого приводу), то йдеш на...уй!!! І це правильно.
Показать ответы
MrGibson, по мнению наших тутошних "экспердов" Хацкевич должен был лизать зад Хачериде, чтоб тот захотел!!! играть ;)
Вася, 100%!!!Парамон, невже ви думаєте що з 217млн.грн. виделених з бюджету для ФФУ та розкраденими павелкою "папке" нічого не занесли!?
Показать ответы
Парамон, сор, звертався до Yuval.
Я вам дивуюсь хлопці, нас всіх стригуть як овець (по даним Форбс статки рудого за 5 місяців 18го року зросли на 1.5 млрд долл.), а ви захоплюєтесь “роботою профФесіАналів”??...І це все в той час коли чоловіки з усієї України боронять його дім(регіон)від наволочи!Да він же знущаєтся з нас!!! А ви у захваті?!....ну ну.
Показать ответы
MrGibson, Что касается Форбс, то имеется ввиду не чистый доход, а прирост курсовой стоимости активов.
Мал, знов те саме...., до чого тут 4 роки!!!? ВІН ОТРИМАВ КОНКРЕТНІ ДОРУМЕНТАЛЬНІ ЗЗААССТТЕЕРРЕЕЖЖЕЕННЯ!!!
Показать ответы
MrGibson, Да ладно, не нервничайте Вы так. Радуемся очередному серебру. Всё нормально.
Мал, і взагалі, не виключно що Суркіс цім вчинком та ціною золотих медалей врятував Вам життя (як Ви з Маріка та планували бути на тому матчі), як не дякуємо то давайте хоч брудом не поливати, я не є фанатом ІМС но в цій ситуації 100% підтримую його рішення.
Показать ответы
MrGibson, Вас прямо накрыло. И где же это я Суркиса грязью поливал? Ну а фраза о спасении моей жизни ценой золотых медалей для ДК - это уже прямо клиника какая-то.
Мал, яка різниця кто й де живе??? Людина показує реальні документи із застереженнями усіх існуючих силових структур про те що є небезпека!!! І з Вашої логіки повинен був це проігнорити та відправити туди команду!!!? Ви свою дитину чи навідь співробітника відправите у відрядження в те місце і той час, при наявності у Вас на руках листів із СБУ+МВД+ЗСУ в китрих усі попереджаїть про ймовірність терактів?
Показать ответы
MrGibson, Мы с Вами говорим об одном и том же, но на разных языках. Или Вы хотите сказать, что в тот день была опасность, а во все остальные 4 года и два месяца войны её нет и не было? Болеем за Динамо!
Мал, "Ахи-вздохи, короче."??? Я вибачаюсь, а що б Ви писали як би ДК туди таки поїхало та дійсно постраждали люди, чи не дай боже загинули??? "Суркіс п...дор тебе попереджали, а ти козел все одно повіз команду в марік"??? Вмикайте мозок шановний, а бо хоч дурниць не пишіть.
Показать ответы
MrGibson, Вы где живёте, уважаемый? А я вот здесь живу. Поэтому по-другому ко всему отношусь. Трава здесь тоже зелёная. Хотя и постреливают...
Ничего не найдено.