Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 68
Ю.Мороза - головним тренером першої команди!
Показать ответы
А.В., Онищенко уже был. Три или четыре матча, хотя вторая команда при нём была непобедима
4забили і лише три пропущених!
Космос! Навіть для дітей!
Показать ответы
перепрошую- 43 :3!
Мораес також нікуди не переходив! І ваші тренери та гравці із молодіжних команд! І Хачеріді вони не дразнили! І воротарі ваші у кротів не шліфують лавку!
Ви обманюєте, наївний, чи справді не усвідомлюєте, що рінах ахметов Вас ненавидить за Динамо. Ви йому як кістка в горлі. Чи Ви думаєте що павелка зі своєї інфціативи з Вами воює?
Показать ответы
А.В., речь-то идет о молодых игроках ! А то, что уже прошло - назад не воротишь.
А от Сидорчука, Морозюка, Бойка та й Гармаша на зимові збори брати не слід. Нехай уже краще молодь. Всерівно чемпіонат уже про.....грали!
Показать ответы
А.В., молодь ще візьме і виграє чемпіонат навесні, вийде в ЛЧ, а воно комусь треба?)
Як же ж ця бурбасятина дістала вже.
Гидота!!!
Та й наші( а може й не наші зовсім) відразу ж підхватили цю качку кривеньку і ну обсмоктувать.
Стидота!!!
Показать ответы
Та не бурбасятина, джерело новини Динамоманія, а на манії всі звикли, в тому числі і я, що жовтухи не подається. Хоча, останнім часом і манія друкує все підряд.
А як збігрна без Бурячука? Єдиний нападник у ПЛ, якого Шеві наказали "побачити і спробувати". Треба просувати вилупків ахметова на єврофутбольний простір. Кротам він не потрібен, а продати ж хочеться.
Показать ответы
А.В., мне кажется пора завязывать с теориями заговора - Борячук интересный футболист при условной игре низом, эдакая наша отечественная пока кособокая копия Мораеса. Шведа же, стоит пробовать на позициях условных Кого/Цыганкова, именно из глубины он способен дать нужное качество, а не против оленеподобных Шкртела и Шкриньяра.
Дивився гру цієї недолугої "допінг-барсельони" в першому і в другому матчах. Порадували душу. 9:0 за два матчі - на це хдатна лиш команда рінаха-гудка.
Хотів би тільки запитати у деяких найвпертіших - де їх "очки в копилку"?
Недалеко той час, коли вони і Динамо влітатимуть з таким рахунком!
Показать ответы
А.В., посмотри статистику, там и увидеш их очки. я конечно болельшик Динамо, но отрицать очевидное не стоит.
Atribut, Ви помилятеєтесь. За своїми переконаннями Ви адепт минулого тоталітаризму. Час лікує від цього думаючих людей. Усе інше, що Ви пишете, елементарна маячня.
До вашого відому, я не був прибічником комуністів. Я був комуністом за переконанням. За це мене совість не мучить. Це було чесно, бо на той час не знав Правди. Тепер я вважаю, що над тим "комунізмом" , який насаджували Сталін і його сучасники та послідовники, має нарешті відбутися суд. Не для покарання, а для усвідомлення трагедії.
І, оскільки Ви від інших вимагаєте точні факти, не видавайте свої припущення за дійсність. Відсотковий вклад різних народів у ВКПБ і КПРС Вам можна було б знайти, щоб не писати нісенітницю.
Бувайте. Мене уже втомило це спілкування. Тим більше, це не футбол!
Показать ответы
А.В.,
"Я був комуністом за переконанням. За це мене совість не мучить"

В 89-90гг приходилось мне общаться с пожилыми ГДР-овскими немцами, истовые были коммунисты, искренние и прямые, как шпала. После трёх-четырёх стопок, рассказывали про своё счастливое детство в Гитлерюгенд , как они тогда верили, как светились глаза и как они ошибались .
Вы из этой же породы: искренних, честных , примитивных интеллектуальных холуёв, которые совершенно бескорыстно , «всегда за тех кто побеждает». Вам можно позавидовать. Жизнь Ваша интеллектуально проста, поскольку «чья власть, того и вера» как гласит средневековый принцип Священной Римской империи немецкого народа. Вам что коммунисты, что нацисты -один хрен, лишь бы кормили.
Atribut, проти такої гидоти, як сталінський тоталітаризм, можна було і з чортом поріднитися. Люди наївно надіялися на німецьких штиках відбити у москалів Україну. За це й сіли у концтабори нових "асвабадітєлєй". І навіть звідти продовжували боротися і проти німецького нацизму і проти сталінського "комунізму". Не проти радянського народу, а проти людоненависницької системи. Чим не Герої?
Щодо вашого батька, то десь він проколовся із вихованням сина. Я так зрозумів, що Ви ще достатньо молоді щоб вчитатися у справжню історію. Надіюсь, що із часом прозріння прийде і до вас. Сам я важко і довго поборював у собі штампи шовіністично-КГБістського переконання.
Показать ответы
А.В., Мне бороть нечего. Я никогда не был сообщником коммунистов, в отличии от Вас. Самые истовые адепты это свежеобратившиеся . На этом закончим обмен любезностями.

Породнится с нацистами получилось. Человек породнившийся с адом, сам становится адом. Солдаты Нахтигаль начали своё освобождение Украины с Львовского погрома. Это есть в немецких документах. Ни от каких москалей они никого не освобождали. Украинцы сами были этой самой страшной советской системой, их количество в ЦК КПСС, в НКВД, и всех структурах власти было не пропорционально больше, чем их процент среди этносов СССР. Это видно даже по национальности ген. секов КПСС . Посчитайте сколько их всего было и сколько среди них этнических украинцев. Найдите национальный состав политбюро , с 1933 по 1991г и Вы поймёте, какой суб-этнос доминировал в советских властных структурах. И будет понятно, кто мог бы именоваться «оккупантом» для СССР и это явно не русские.
Atribut, дві вищі освіти і вчена ступінь говорять лиш про те, що Ви грамотна людина. Але ніяким чином не є свідченням вашого розуму.
Тепер по суті. 17 вересня 1939 року українці(поляки ні) Західної України з піснями і квітами зустрічали радянську армію. Думали що "освободітєлі"! А вже 4 листопада ешелони товарняків повезли їх до Сибіру. Виселяли цілими хуторами і селами. А священники кудись загадково зникали, після відвідин НКВД. Чи дивно, що активні і овічені українці стали супроти таких "освободітєлєй"? Отож, коли викладаєте факти, то не висмикуйте те, що Вам вигідно. Будьте чесними до кінця.
Маю також дві вищі освіти. Колишній партноменклатурник високого рангу райкому партії. Близько 20 останніх років вивчаю справжню історі, а не ту брехню, яку навязували нам при СРСР. Дідусь капітан радянської армії , героїчно загинув захищаючи Ленінград у 42, дядько - Герой Радянського Союзу за звільнення Києва(посмертно), інший дядько загинув при звільненні Таллна.
Це щоб Вам не здавалося, що я заскорублий "бєндєровець". Я став розуміти Героїзм тих, кому по праву сьогодні присвоюють звання Героїв України, чиїми іменами називають вулиці і майдани, тільки вивчаючи документи.
Слава Україні! Слава її колишнім і теперішнім Героям.
Ганьба ватникам і свідомим зрадникам Батьківщини!
Показать ответы
А.В.,
Поскольку, я в отличии от Вас, при СССР не был членом КПСС не работал в райкомах, даже не был принят в комсомол, но был сыном
члена Української Гельсінської спілки и поэтому отлично знаю, что такое репрессивный аппарат КГБ, хотя я был ещё молод.
Я Вам отвечу:
Да, СССР ввёл войска на территорию , которую тогда контролировала Польша, после утраты Польшей государственности, в следствии атаки Германии. Жизнь украинцев в тогдашней Польше не была радужной. Количество репрессированных , на этой территории, после аннексии, не отличалось от среднего уровня репрессий в СССР . Удивления, что многие украинцы воспротивились советизации у меня не вызывает. Все родственники жены умели от голода, и любить советскую власть было сложно.
Но я опять не понимаю, каким образом это меняет, что Шухевич был офицером немецкого Вермахта, а затем воевал в структуре управляемой СС. Человек, в его форме, был врагом для миллионов украинцев и только коллаборационисты воспринимали их как героев.
Ничего не найдено.