Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 208
Stas_dinamo, а не вдавиться Суркіс цими мільйонами? Чи надіється що такий же є-злодюга ЗЕ щось викрутить для Коломойського і його братків.
Показать ответы
А.В., воу я на вашій стороні просто знаючи наші реалії все можливо(((
KogdaZima, задовбали ці хрєнові всьоравношніки. Вигороджуєш такого як сам? Люди у 16 віддали життя за Україну. Чи тобі нагадати, як русо-фашисти замучили Степана Чубенка із Краматорська.
Показать ответы
А.В., я никого не выгораживаю, а лишь написал, что задолбали дятлы, которые видят только чёрное или белое! Или рассуждать, как незнакомые ему люди совершали поступки, а диванные эксперты, прочитав об этом , теперь решили, что могут вешать ярлыки на людей!)))
Соромився б згадувати свої тренерські потуги в Олімпіку. Повний же ноль!
І скільки ж ти виграв у Динамо, телепню?
Показать ответы
А.В., Олимпик не выглядел лучше Динамо. Но под его руководством играл реально интересно и сильно. И выглядели они не мальчиками для битья
Цитаїшвілі замінив мабуть через його байдужість, коли нам забивали гол. Мав би супроводжувати Сітало до кінця.
Показать ответы
А.В., Политило)
Но думаю замена была именно для того, что бы посмотреть Родригеса, Гио хоть и заработал опасный штрафной, но не давал интенсивности в атаке.
А.В., Сітало в Олександрії.
Ну і кому зробили гірше? Нехай платять гроші за "простой".
Показать ответы
А.В., ну наши идиоты как обычно сами виноваты. Зачем было трещать на всю страну про подписание контракта? Конечно его теперь выкинут из команды. Играл бы себе, даже если и не как основной, а потом зимой забрали бы человека в игровой форме. А так пол года без матчей будет сидеть дома на диване.
Жоау Конселу "організував" другий і третій голи. І це уже не вперше. Але Зінченко на лавці. Гвардіоли не шкода. Заслужив. А от хлопців жаль. По грі були сильніші проти "автобуса".
Показать ответы
А.В., Автобуси не забивают три гола!!! Лион тактически переиграл Гвардиолу и МС. И сенсации в этом я не вижу
Де Барселона? Де???
Наочний доказ того, що гра команди залежить від тренера.
Гра каталонців абсолютно розбалансована. Команда грає в "меншості", оскільки Суарес і Мессі на оборону чхають. Захист майже відсутній. В центрі величезні проблеми, адже практично ніхто, окрім Мессі, віддати гострий пас не може. Про обігрування один в один уже тут писали.
Показать ответы
А.В., наочний доказ того, як команду, що покладається на принципи, які сповідує Луческу, можна бити принципами, яке сповідувало Динамо.
Ну от, і ніхто не кричить, що потрібно продавати, бо є запити із грандів.
А динамівців "продають" наліво й направо.
Показать ответы
А.В., нет там пока запросов от грандов. Есть евросереяднков. У кротов есть опыт продаж в Европу по 40 лямов евро. И главное игрок - прогрессирует.
А хто гратиме в Динамо на його позиції? Не думаю що Луческу відпустить. Взимку чи наступного року - цілком можливо.
Показать ответы
А.В., отпустит, чтобы показать Суркису как надо не передерживать игроков, а сразу делать им замену
Чи це тільки мені здалося, що вони ніколи так цікавенько не грали у тренувальних матчах. Ніби інші хлопці, за винятком кількох.
Показать ответы
А.В., не выдавайте желаемое за действительное.
Двусторонки всегда так проходят, тут еще не такой накал был, при Хациоле, когда они играли на что-то (на отжимание или уборку ворот/мячей) рубка была покруче, проигрывать не кто не хотел.
Ничего не найдено.