Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 18
Жуніор Мораес надто переоцінює себе. Місце на вістрі атаки уже забите. Потрібно буде шукати мотивацію для гри під нападаючим. А він, між іншим, це може робити успішно.
Показать ответы
А.В., так чи інакше, а користь команді він може принести, дані є. Особливо на фоні наявності кадрів та відсутності перспективи покращення в цьому аспекті.
"Уверенная игра в отборочном турнире ЧМ-2018 двух левых защитников сборной Украины — Эдуарда Соболя и Николая Матвиенко —"
Яка впевнена гра? В яких моментах? Обидва трохи кращі серед ніяких. У захисті - повні нолі, і в нападі особливої користі немає.
Якраз Фонсека це прекрасно бачить, на відміну від А.Шевченка.
Показать ответы
А.В., Ну выбирать особо то не приходиться...
Миля, ви б пожаліли тих що на фронті, що отримали каліцтва, що загинули від рашистської зброї та їх виродків, що втратили житло і вимушено переселився.
За футбол не переживайте. Усе буде добре!
Показать ответы
давайте не будем в эту тему вмешивать всеми уважаемых доблестных защитников Украины
а Вы как раз говорите те слова, которые будут нам рассказывать демагоги с высоких трибун
я говорил немного о другом
Інтер? СТБ? І скільки ще терпіти хамство ахметівських вилупків в телеефірі?
Таке враження що ФФУ намірилася знищити футбол в Україні.
Показать ответы
А.В., pofig na futbol. Samoe glavnoe ekonomichiskaya rasvitiya strani i deokkupacia Krima i Donbasa.
Trasher, якщо він чоловік - повинен піти однозначно.
Не піде з якихось причин - ганчірка.
Показать ответы
А.В., Ну уйдет он и что дальше? Денег у Суркиса на нормальных игроков нет, не говоря уже про нормального тренера. И кто будет рулить ??? Лужный ??? Хацкевич ??? Как бы не пришлось вспоминать Реброва с ностальгией(((((.
Бачив багато матчів Спартака під керівництвом Бєскова.
Подобається гра Барселони, підкупає своєю простотою і складністю водночас.
Але сказати, що ці команди грають в однаковий футбол, - велике лицемірство.
Показать ответы
А.В., тактично дуже близько.
Було б цікаво подивитися матч ДК-19 із чемпіоном Ірану.
Показать ответы
А.В., Ирак, это не Иран. Это тот который бомбили, Багдад, Хусейн. А вообще действительно интересно, что за уровень футбола в стране послевоенной :))
evgen, шановний колего, Ваші аргументи непереконливі. Повірте, YARI тільки злегка натякнув на об'єктивні факти. Дійсність набагато страшніша. Забудьте підручники так званої "історії КПРС" та історичні памфлети КГБ. Читайте архіви. Вчіть цьому дітей.
Показать ответы
А.В., вот и вы читаете не внимательно. Один меня пытался назвать коммунистом( прожившего практически всё детство в Литве), вы говорите о каких то учебниках КПСС. Я учитель истории с 8 летним стажем , и почему у вас сразу реакция не в ту сторону не пойму абсолютно.
Мне вот интересно бы узнать - по вашему мнению историю КПСС читают в ВУЗах до сих пор, так же как и исторические памфлеты КГБ?
Лично моё мнение, что вся эта дискуссия возникла лишь по причине не любви самого YARI по отношению к представителям данной дисциплины - т.к. он даже и не удосужился поинтересоваться где, сколько и когда я являюсь представителем данной профессии - но зато в конечном итоге рассказать, что он , чуть ли аж не гуру истории Киева, в то время когда большинство других погулять вышли,т.е. профаны - он не забыл.
В моём понимании - обычное невежество, других определений у меня нет.ж
Парамон, так ми ж саме в центрі поля і програємо усе. Хто із центру півзахисту в цьому році щось нормальне показує- Рибалка? Сидорчук? Гармаш? Буяльський? Через ніякий центр потерпає і оборона(бо обрізаються) і атака(бо нікому віддати гольову передачу. Голи у нас в цьому році - випадковість а не закономірність. Це і є результат плачевної роботи Реброва.
Показать ответы
А.В., півзахисники обрізаються, тому що не вистачає майстерності, а попереду в нас просто немає нормальних нападників, в цьому провина Реброва, який віддав Кравця и Теодорчика. А щодо інших гравців, то Ребров працює з тими хто є. Коли був той же Велозу, то центр поля виглядав солідніше, зараз взагалі немає людини здатної віддати перший пас.
Антон, а зустрічали багато людей що у захваті від Суркіса. Просто вимушені терпіти, бо наше Динаму за фактом його власність, як і багато чого іншого.
А от Вацко - яскравий приклад проституції від журналістики.
Показать ответы
А.В.,
"А от Вацко - яскравий приклад проституції від журналістики."
Абаснуэш? Чы прзыркать паражнечу тока мож?
Ничего не найдено.