Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 89
Зіграли дійсно кльово!!! І хоча Юве на зараз і не найсильніша команда у цій віковій групі у своїй країні - це ніяк не применшує ваги нашої перемоги.Все-таки Ювентус є Ювентус. Ну і Костюк дуже гарно підготував команду. Чисто суб'єктивно - ми і фізично краще виглядали, так і тактично (переміщення гравців, відкривання у вільні зони)!!!! Браво.
П.С. ніхто не підкаже скільки було людей на стадіо? Я не про візуальні прикидки, можлив було повідомлення, а я пропустив.
Показать ответы
Smelly, Пишуть про 11 000.
Taras, Че-Че не зможе робити в захисній роботі того, що можуть Шепелєв та Буяльський. Для Че-Че потрібні ті, хто буде відбирати, адже навіть проти Чорноморця він у єдиноборствах був дуже слабким. А проти Аякса нашою першочерговою задачею буде знизити навантаження на наші ворота (за рахунок високого пресингу: Шепелєв-Бєсєдін), але у той же час, позаду має залишитись той (Сидорчук-Буяльський), хто зможе відбирати м'яч нижче.
Я розумію, що для руху м'яча вперед Че-Че більш приваблива кандидатура, але Аякс дуже сильний в атаці, і "шашки на голо" - це не той варіант, який може принести нам успіх. На хвилинку - вони у 8 офіційних матчах забили 20 голів. Тому їм не можна давати атакувати. Звідси і зв'язка Шепелєв-Буяльський.
Показать ответы
Smelly, Че Че надо работать над этим своим минусом. Данные у него для этого, не хуже чем у Шепелева и Буяльского.
Умник, Ви не перший, хто відмічає, що відносно слабкою ланкою у грі Аякса є саме лінія оборони (але в даному конкретному випадку це не просто гра 4 захисників, а саме гра команди у захисті). Великою мірою ці проблеми пов'язані з тим, що у більшій кількості матчів володіння м'ячем у Аякса близько 60 і вище відсотків. А це значить, що і центральні і крайні захисники дуже активно залучаються до атакувальних дій. І тут, на мій погляд, і є шанс Динамо.
Важливо, яку трійку центральних півзахисників обере Хацкевич. Варіант з Гармашем та Сидорчуком, який малюють у анонсі, не дуже мобільний. Мені здається, буде щось подібне до варіанту як у грі з Шахтою.
Показать ответы
Smelly, и что же делать ? У них слабая защита , у нас -атака ...))))
Дивний коментар, якщо чесно. Ні, я звичайно не очікував від Сабо мега аналізу стану справ у нашій команді, але казати, що Ребров розвалив команду – це вже перебір. Як на мене, то Ребров намагався хоч якийсь системний підхід налагодити в управлінні командою, хай і з різною долею успіху у цій справі.
Показать ответы
Smelly, по мнению/словам Ежефа Ежифовича, после такого развала у Динамо не должно было быть никакого тренера)) какой дурак пойдет в ДК?? Если перефразировать)))
Bezbash, Ще пару днів назад, не Ви особисто, але багато коментарів писали про те, як Хацкевич надихнув хлопців, розкрив їх і т. д. А тепер виявляється "шлак".
Я думаю, що правда десь посередині - не всі гравці вписуються в дану модель. Адже віддати точну передачу на 35-45 м під пресингом у нас як виявилось ніхто не може. А тренер наполягає, що треба "удліннять" гру. От і результат.
Та й будьмо чесними, Хацкевич ніяк не відреагував на перебіг матчу.
Показать ответы
Smelly, а ну линк ссылку где я писал что Хатцкевич бог тренеров где раскрыл ну всё что ты тут описал,хоть одну тему где я такое писал
Комментарии по теме:
Ну будьмо чесними - у першому матчі найкращий шанс віддати пас мав Гонсалес, коли вони на пару з Мбо вивалювалися на 1 захисника, але не зміг.
У звітному матчі, на Ярмоленку було стабільно 2 гравці, вони йому не давали голову підняти, і проблема головна не в ньому. Я вже писав, на іншій гілці - це тренерська поразка. Швейцарці просто розібрали матч у Києві: витіснили Мбо зі штрафної, закрили Андрія, і взагалі високо атакували наших, тим самим змушючи робити неточні передачі. А у нашого тренерського штабу не знайшлося плану "Б".
Показать ответы
Smelly, Так Гонсалес хоть пытался отдать пас. Другое дело, что пас не получился. А Ярмола пасовать даже не пытался.
Як на мене це дуже різнопланові гравці. Все-таки, Коваленко починав (і досить вдало) на позицій атакуючого. Позиція "умовно" опорного для нього не зовсім зручна - він більше і краще рухається вперед.
Шепелєв же - більш універсальний. Він дуже швидко переміщується, тому часто вступає у боротьбу. Плюс, у нього непогане бачення поля, але функції на полі не дають у повій мірі розкрити цей потенціал.
При нинішніх можливостях гравців у клубах, то я б віддав перевагу Шепелєву, все-таки практика велика штука.
Показать ответы
Smelly, ко всему прочему Коваленко пока не зарекомендовал себя в сборной, хотя шансов было достаточно.
Що цікаво, Суркіс сказав - що рішення піти - це рішення Реброва, а виявляється так та не так(((((
Показать ответы
Smelly, Коли останній раз Суркіс казав те, що відповідає дійсності?
Bezbash, Давайте трошки спокійніше. Поки ми реально не знаємо, хто піде. Плюс не забуваємо, що з новим тренером (тут упор на слові новий) і Хачеріді відновиться. Плюс тримаємо в умі Беланда та Мбокані (все таки будемо відвертими - по цим трьом там швидше тертя на рівні тренер/гравець були, ніж програш конкуренції). Плюс Дерліс як на мене поки грає не на своїй позиції (тому і не настільки ефективний).
Тобто, якщо вдасться скласти цей пазл - то не все так і погано з підбором гравців. Але для цього потрібен кваліфікований тренер. Як буде у нас - побачимо. Звичайно, передчуття із врахуванням останніх новин не дуже позитивні((((
Показать ответы
Smelly, согласен
The Trooper, А головне - це міг бути один із варіантів розвитку клубу - виховання власних гравців і подальша їх інтеграція в основній команді або продаж/оренда.
Показать ответы
Smelly, Я давно уже говорил, что путь того же Аякса, Динамо Загреб и т.д. это наше. Воспитывайте правильную молодежку, они несколько лет дают результат и продавайте! На очереди хорошая смена! Но нет... нужно построить дом на 90%, а потом развалять, потому что коврик перед дверью не тот положили...
Ничего не найдено.