26 грудня 2023 19:00
1

"Евертон" на останніх секундах упустив нічию з "Вулверхемптоном": вирішальний гол прийшов з флангу Миколенка

Евертон не зміг порадувати вболівальників перемогою у матчі 17-го туру АПЛ проти Вулверхемптону, присвяченого Boxing Day. Зустріч на Гудісон Парк: завершилася з рахунком 1:2.

Обидві команди не змогли визначити найсильнішого у першому офіційному матчі після повернення клубного футболу. Евертон та Вулвз до перерви обмінялися голами Йеррі Міни та Даніела Поденсе у стартові 20 хвилин поєдинку.

Господарі зустрічі намагалися продемонструвати вболівальникам результати роботи, виконаної тренерським штабом Френка Лампарда у контрольних матчах, проте у вирішальній стадії не вдалося конвертувати моменти у забиті м'ячі.

На п'ятій компенсованій хвилині Аіт-Нурі приніс першу перемогу Юлену Лопетегі у матчах АПЛ завдяки контратаці на воротах Евертона. Фінальний свисток зафіксував поразку Евертона у рідних стінах з рахунком 1:2.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко провів на полі усі 90 хвилин.

31 грудня Евертон завершить 2022 виїзним матчем проти Манчестер Сіті, а Вулверхемптон вдома прийматиме Манчестер Юнайтед.