28 жовтня 2022 19:00

"Зоря" впевнено розібралася з "Металістом 1925"

10 тур УПЛ розпочинали матчем на НСК Олімпійський між Металістом 1925 та Зорею, в якому харків'яни виступали в ролі номінальних господарів.

Боротьби між харківською і луганською командами не вийшло. Підопічні ван Леувена вже до перерви довели свою перевагу до двох м'ячів і у піднесеному настрої відправились на перерву. Голами у ворота Мозіля відзначились Чурко і Нагнойний.

По перерві Зоря не збавила обертів і довела свою перевагу до трьох м'ячів. Крапку у поєдинку поставив Імереков. 3:0 — перемога Зорі.

Три очки допомогли луганцям піднятись на третю сходинку. Тепер у підопічних ван Леувена 19 очок, вони випереджають Олександрію на 3 пункти, але при цьому зіграли на 2 матчі менше.

Металіст 1925 має 10 очок після 9-ти матчів та 9-ту сходинку в турнірній таблиці. Вже в наступному турі вони зіграють проти Вереса, а Зоря протистоятиме іншому харківському колективу — Металісту.

Металіст 1925 – Зоря– 0:3