20 вересня 2024 21:43

Тепер Григорчука від звільнення врятує лише диво: "Нефтчі" українського тренера зазнав ганебного погрому від чемпіонів

В п’ятницю, 20 вересня, Карабах в Баку прийняв місцевий Нефтчі в рамках сьомого туру чемпіонату Азербайджану. Команда Романа Григорчука розгромно поступилася чемпіонам (0:4).

Карабах розгромив Нефтчі під керівництвом Романа Григорчука (4:0) в матчі сьомого туру чемпіонату Азербайджану. Команда українського тренера досі не перемагала у сезоні. Перед матчем з’явилася інформація, що його звільнять в разі невдачі.

Рахунок було відкрито вже на 18-й хвилині – автогол в пасиві захисника Нефтчі Роберта Бауера. Незабаром Карабах подвоїв перевагу – забив Жунінью. А під завісу першого тайму в доданий час відзначився Яссін Бензія.

Крапку у матчі поставив точний удар Леандро Андраде.

В заявках обох команд були також присутні українські футболісти:

вінгер Карабаху Олексій Кащук просидів весь матч у запасі;
нападник Нефтчі Андрій Штогрін вийшов у старт і був замінений одразу після перерви.

Баку. Стадіон «Азерсун Арена». Чемпіонат Азербайджану. Сьомий тур

Карабах – Нефтчі – 4:0

Голи: Бауер, (18’, автогол), Жунінью (29’), Бензія, (45+3’), Андраде (90+1’)

Нефтчі з трьома поразками і чотирма нічиїми залишився на передостанньому дев’ятому місці з чотирма балами.

Григорчук очолив клуб лише влітку і має контракт до 30 червня 2026 року.