17 февраля 2017 10:11
8
Виктор ВАЦКО: "Бланко-Лещука необходимо в ближайшее время заиграть за сборную Украины"

Комментатор ТК "Футбол" Виктор Вацко в facebook поделился своими впечатлениями от игры Густаво Бланко-Лещука.


"Нещодавно десь вичитав, що українське походження Густаво Бланко-Лещука дозволяє йому швидко отримати громадянство України. Його гра сьогодні проти Сельти, не лише гол, а власне гра, неодноразово примушувала замислюватися про те, що цей футболіст міг би допомогти збірній України.


Звичайно, за Шахтар це був лише перший офіційний матч Густаво. Звичайно, попереду у нього як успіхи, так і невдачі. Але чи багато у нас в країні сильних центрфорвардів, яких можна назвати забивними? Чи не дефіцит ударного забивного нападника зі стабільною ігровою практикою був однією із найбільших наших проблем минулого року? Лещуку (а саме ця, українська частина подвійного прізвища, була написана на його футболці у матчі проти Сельти) 25 років. Він у розквіті сил. Не "ветеранистий" і не "жовторотий". Він у топовому українському клубі, що регулярно виступає у єврокубках і надає своїм гравцям міжнародний досвід. Він забиває! Принаймні, на даний момент. І за Карпати забивав, і на зборах за Шахтар забивав, і в першому ж офіційному матчі за Шахтар у Лізі Європи забив.


Відштовхуючись від усього цього, маю переконання, що Густаво Бланко-Лещука необхідно у найближчий час "заграти" в офіційному матчі за збірну України. І нехай надалі створює конкуренцію, здорову, якісну, яка допомагає у прогресі, нашим уже чинним, відомим "заграним" за збірну атакувальним талантам. Нехай дає ще одну опцію приємного вибору тренерському штабові (адже будь-якому тренеру значно приємніше обирати, коли він має якомога більше кандидатів для цього вибору).


Нехай, зрештою, залишиться опцією лише для національної збірної України, щоби не сталося, як в історії стосунків Бразилії і Дієго Кости перед ЧС-14, коли найсильніший серед бразильських нападників на домашньому для них турнірі захищав кольори не їх рідної збірної.


Ну і противники натуралізації тут не матимуть аргументів. Походження ж у Густаво - українське! )


P.S.: У жодному випадку не сприймайте написане вище як пораду Андрію Шевченку. Це просто мої особисті думки в голос із абсолютним розуміннам того, що рішення приймати тільки і виключно головному тренерові збірної України, на якому, власне, і лежить відповідальність за результат".

Пока что ничего он не показал,чтобы бегом бежать к нему с просьбой о натурализации.Беседин и Борячук поинтереснее выглядят,вот этим двоим надо давать больше шансов в сборной
Може почекати поки що з запрошеннями?
маразм у Вацко крепчает с каждой гривной от барыги. 1 гол и супер игрок, да Вы чё, экспердища....
Поддерживаю обоими руками,ведь его прогрес за последние 3 года идет семимильными шагами,и еще при том что он классический столб,у него явно прослежуется футбольный интелект,в отличие от того же Зозули,который берет за счет характера и желания!
Ну он же полено!?... как и ты
Забив з метра в пусті ворота і вже в збірну? ви жартуєте? Ви краще звертайте більше уваги на Беседіна з Яремчуком
Бридко дивитись як Вацко лиже Лохмету... Тепер значить, забив 1 гол - ти в основі збірної
Скрыть ответы
Dynamix, в основі?! це ще вилами по воді писано, тим більше, що українського громадянства у Лещука ще немає і не факт, що він погодиться на зміну громадянства.