Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 16
sergey, а що? Радіти «феєричній» грі і тому що не програли Зорі? Так дорадіємо ,що з житомирським Поліссям будемо раді нічьї
Показать ответы
Boyar, "Зоря" все-таки команда не простая, и абонементы на победу никому не выдаются, иной раз и у "Полесья" будут на улице праздники. А вот игра, безусловно, недостойная лидера, но это же разговор не сегодняшнего и не позавчерашнего дня. Нас ведь счет на табло только интересует, вот и кушаем.
Ну тут все зрозуміло - всі знали ,що мова буде йти про довіру , надання шансів і титанічну роботу. Але про занозу і про про плани то це месендж посланий Хацу. Я думаю в залежності від виконання задач і буде вирішуватись його доля в ДК. В кращому випадку допрацює до кінця сезону , а в гіршому -до зими. Буде гра з Зорею будуть не прості ігри ЛЄ і не факт ,що ми пройдемо далі. Те що він піде рано чи пізно то для мене ясно , бо за рік команда не прогресує ,а стало ще гірше. Питання хто прийде? Це не важливо, бо якщо не буде змін , то болото це буде вічним- не буде шансу щось змінити. Врешті-решт , повинен попасти хтось толковий , хто «вистрелить». Дід Панас раніше писав , що погоджується і на «серця» в особі Михайличенка або Яковенка , я його також підтримую , особливо щодо Михайличенка. Його своїм наступником бачив Лобановський , а він людей бачив наскрізь і помилитись не міг, людина за 14 років від своєї відставки стала мудрішою,з'явились нові ідеї , досвід , пророблена робота над помилками.Чому б і ні? Гірше не стане.
Показать ответы
Boyar, насчет Михайличенко, интересный вариант!
Це скільки ще будете готовитись зустріч з Хацом ? Щось затягується «остывание»! Якраз найкращий зараз момент для зміни тренера , але «чуйка » каже , що Хаца не вижкнуть.
Показать ответы
А за що мінусуєте?
Я так розумію , що має бути не один новачок ?
Показать ответы
Boyar, данец уже 100 проц наш и на 85 проц Ласина Траоре
Ну якщо впасти в теорію заговорів то ,може, відтавка Вернидуба не така вже і спонтанна. Можливо якась і була розмова Суркіса і Вернидуба , а виліт з ЛЄ став доброю нагодую піти з Зорі. Наскільки я зрозумів Вернидуб хоче взяти паузу і перепочити. Хац допрацює до кінця 1-го кола , заробивши негатив (а він буде) і піде. Тоді і згадають про Вернидуба. Фантастика... А може і справдиться?
Показать ответы
Boyar, хац допрацює до кінця 1-го кола , заробивши негатив...а шо ще не заробив?
Потрібно купити Мілевського - він нападник , трохи сам забивать почав , а саме головне вміє гарно падати біля штрафної ,а в нас є Морозюк аля Роберто Карлос і все - Барса з Реалом трясуться від страху і заздрощів і в Хаца з'являється нова тактика :) А взагалі все це печально...
Показать ответы
Boyar, лучше Агтема в тгенегы!
Alex Black, ні не така логіка! Всі ми вважаємо , що ДК це велика команда, місце якої серед топ команд , от для цього потрібно запрошувати професіоналів ,які вже чогось добились на свому поприщі. Наприклад: Красніков працював ефективно в Металісті і переважна більшість схвально поставились до його переходу в ДК бо бачили результат його дій. Так само і на інші місця повинні запрошуватись люди, які вже мали позитивні результати своєї роботи . Є інші команди , де можна навчатись і здобувати професійний досвід ,а не зразу в ДК. Чи буде кпд роботи Краснікова високим залежить від Суркіса (чи будуть кошти на гравців,які б дійсно підсилять гру) і від тренера , чи зможе він цих гравців вписати в малюнок гри команди.
Показать ответы
Boyar, +++
Я раніше казав і кажу : тут причина не в чомусь одному , тут комплексна проблема. Тут питання і до менеджменту клуба,до людей які шукають підсилення, і до тренера і до гравців і т.д. Якщо все привезти до спільного знаменника то винний Суркіс. Він наймає управлінців ,він наймає Заварових і інші серця, він приймає на роботу тренерів ,які не відповідають рівню ДК , або тільки навчаються тренерському ремеслу. Відповідно і гравці з'являються в команді, яким місце десь в житомирському Поліссі ( нічого особистого). Ще нетак все це було б печально , якби був тренер , який з граців- полін зробив в би хочаб Буратін, а з команди щось подібне до конфетки. Якось так...
Показать ответы
мне всегда было интересно - по каким критериям люди судят о квалификации, уровне футбольного специалиста? с игроками тут понятнее - интернет, видосы, подборки и т.д. скажем вот динамовское сердце Вукоевича привезло Вербича. Все, значит Вукоевич топ скаут? А вот Заваров был замечен в каком то ресторане с бокалом коньяка, значит он просто бухарь, сепар и приспособленец на шее ИМС? Такая логика?
Для чого було втрачати Хльобаса? Він , що гірший за цього ноунейма? Що це за така трансферна політика? Сідклей навіть в запас не попав сьогодні! Для чого їх купувати? Щоб на лавочках сиділи?
Показать ответы
Boyar, успокойтесь со своим Хлебасом, он уровень чемпионата области, во 2 лиге пацаны сильнее бегают, Беседин уровень Черноморца, ФК Арендовца, Яремчук так же
Віда — супер!!! Піварич добавив екстріму . Всіх вітаю з перемогою! А «Інтер» реально «п'ята колона», потрібно забирати ліцензію.
Показать ответы
З одного боку привіз штрафний з котрого був забитий гол,але з іншого хто зна чи не було б його,якби Піваріч м'яч не чіпав.Але. оскільки позицію втратив ,то вина його є...
Ничего не найдено.