Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 35
Як казав один історичний персонаж :«Не замінних людей не буває ...» Тому «підтягнуть» когось з дубля ( Кравченко), переучать когось з основи , а може є трансферна кандидатура. Тому не бачу сенсу посипати голову піском. А щодо Че-Че , то йому багато давали ігрового часу ? А ще більше Буено ? Це так , до слова... Взагалі , останнім часом я до трансферних новин ставлюсь «паралельно», буде нападник чи ні , буде захистник чи ні -це не головне , а головне—КОЛИ БУДЕ НОВИЙ ТРЕНЕР ?
Показать ответы
Boyar, повністю згоден. Без нормального тренера і сильного півзахисту, який буде створювати моменти для нападением і зв'язувати групи між лініями, нічого не будуемо. А нинішній тренер цього ніяк не може усвідомити.
Все ми розуміємо про« тишу » і «понимание». Все це було і влітку. Тільки дивимось на інші клуби і бачимо роботу селекціонерів , яка не вчора розпочалась , конкурент в ЛЄ по-тихеньку підсилюється , «шахта» також думає про майбутнє і про насущне не забуває. А ми цікавимось... З іншої сторони , можливо, і нікого і непотрібно- все таки потрібний тренер а під нього підберать гравців.
Показать ответы
Boyar, тренер потрібен нам, а Суркісу тренер не потрібен. Ось і все. І терпіти ми будемо не менш, ніж до літа.
В Хацкевича буде відмазка , що «напа» не знайшли і винен Красніков і весь селекційний відділ. Спочатку тренера треба було б знайти , а під нього вже гравців шукали б але в нас ,як завжди через одне місце все робиться .
Показать ответы
согласен, надо искать тренера!
Пиварича потрібно продавати , поки ще ціну якусь має , тим більше є ким замінити. Кадар-50/50. Циганков на мою думку повинен ще залишитись - і команді допоможе і сам набереться якогось досвіду, можна було сказати «майстерності» , але це не при Хацкевичу. Щодо Буено , то тут двояке відчуття . Він не хотів їхати в Україну і тому він нічого не показав. З іншої сторони наш «геніальний» тренер фактично йому і не дав себе проявити. Можливо , при іншому тренері він заграв би , а так знову провал...
Показать ответы
Boyar, Циганкова нужно было продавать еще пол года назад...вот Ярмола с Кноплей пересидели в нашем чемпе и что с того...какого опыта наберется он в нашем костоломском чемпе, как не сломатся или как локтями играть ака Зозуля и Бес...
Вбивайте колись велику команду і дальше! А як же слова про підбиття підсумків в кінці сезону? Вже стало зрозуміло ,що чемпіонство пролетіло , то почалися розмови про «заделы» на наступний рік ? То я можу сказати , що наступний рік буде таким самим якщо не гіршим , бо Шапа , Вербіч , Сідіклей так можуть «допрогресуються» при Хацкевичу , що стануть другими гармашами, сидорчуками, морозюками. Два роки ЛЧ пролітає то нічого ? Ще невідомо як пройде гра за кубок з шахтою. Коротше кажучи це болото надовго! А що гравці, за Лобановського також ходили просили , піддержували? Не потрібно нам «волшебника» , нам потрібний НОРМАЛЬНИЙ , з адекватним мисленням ТРЕНЕР .


Показать ответы
Boyar, А что он должен сказать. Не оправдывая ни Хаца ни Суркиса. Надо знать четкие договоренности между ним и Хацем. По факту комплектация провалена, вопрос открытый - по чьей вине. Одно дело, если Суркис сказал - денег нет, крутись как хочешь, и второе дело - если Хацу предлагали варианты, но он сам отказался, но тогда возникает вопрос, кого предлагали и какого уровня. Привезенные новички для нас пока не понятно какого уровня. С одной стороны эти разговоры про конфликт Хаца и Красникова. В свою очередь Хац говорил, что новички не готовы еще и когда будут в форме - будем ставить. В итоге сейчас видим, что через какое то-время Сидклей и Че Че каши не портят. Опять-таки вопрос: они изначально такие были или реально добрали кондиций (а может и потеряли). Мы этого не узнаем. На основную проблемную позицию нападающего так и не было приобретений (Супряга - то скорее всего агония была, взять абы хоть кого-то). Тоже вопрос по чьей вине. Плюс новый тренер опять потребует селекции, а если их не было для Хаца, то откуда они возьмутся для нового. При таком раскладе даже если и поменяли бы, то на очередное "Динамовское сердце". Перемены ради того чтобы поменять - то еще хуже, это полная чехарда. Про ЛЧ - ну не тянет наш состав на ее уровень. Наша цель попадания в ЛЧ была только ради призовых денег. Но, согласитесь, залезть туда, да, получить денег больше, чем в ЛЕ, и при этом в каждом матче отгребать по полной - это тоже не вариант. Поэтому, скорее всего, ни Суркис не выполнил своих обещаний перед Хацем по комплектованию команды, ни Хац не выполнил обещаний по проходу в ЛЧ и по конкуренции в ЧУ. Отсюда и идут эти взаимные реверансы про доверие.
Вадим, +1000% про все це я також писав. А де він був після Карпат ,Львова? А зараз його дуже багато і контракт влітку може продлити. Мене цікавить , що змусить ІМСа відправити Хацкевича у відставку?
Показать ответы
Boyar, чекає поки СаШо ліцензію отримає.
А щодо пенальті ,то це вам «ответочка» від судьби за пенальті , яке ти випросив у Романова! Карма...
Показать ответы
Boyar, за ЖК*
Та ви самі ніколи не призначалися б! Ви вмієте тільки для когось випрошувати пенальті! Аж смішно! Про що він « меле »?
Показать ответы
«не призналися»
Гвардиола , як злий геній для кротів - то з «Баварією» 7 «сухих» , тепер з МС 6 голів. Вечір вчора був приємним.
Показать ответы
Boyar, а с Барсой 5?
Atribut, « Старны которая убила миллионы...» , а що хіба СРСР не знищив мільйони українців голодомором , не згноїв в ГУЛАГах ,не закатував в підвалах НКВС ? Цілі народи депортовано Бог знає куди. Хіба СРСР кращий за Німеччину? Хіба його діячі заслуговують , щоб їх прізвищами називали вулиці в Україні?
Показать ответы
Boyar, СССР убивал не по этническому принципу, а по политическому, он убивал всех подряд и русских, евреев, украинцев , татар- всех, без разбора.
Сравнивать сорта говна -это дело не благодарное.
Но режим СССР не признавался международными судами как преступный –это факт. И я считаю, что именами солдат, воевавших в советской армии, следует называть улицы, поскольку они воевали со злом и победили. Когда вместо улицы Ватутина, появляется улица гаутмана Шухевича –это позор. Украина, такими шагами, становимся на сторону проигравших войну, на сторону нацистов, которым все эти шухевичи служили. Это огорчительно.
Ничего не найдено.