Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 39
Ширинкович, хотілось би , щоб тренер прийшов раніше , як через рік ! Дуже важко терпіти трійку мега-тренерів !
Показать ответы
Boyar, Всем хотелось бы,но желание ИМС держать карманного тренера по рукой перевешивает все логические аргументы
Щось дуже лячно перед Челсі ! Може і не дивитись гру ? Здоров'я побережу - бо нічого доброго нам не світить з цим «білоруським Гвардіолою».
Показать ответы
Boyar, Перестань взагалі футбол дивитись, бережи здоров'я. І тобі добре і футбол нічого не втратить.
В нас є Буя ! Він всіх замінить .>:
Показать ответы
Boyar, вам не понравилось, что он забил?
Як він не назвав теперішнього мега-тренера ? !! Це вже радує... Може , в кінці сезону не запропонує йому новий контракт. Я добавив би Сьоміна. Як на мене , він найкращий тренер після Лобановського ,особливо в свій перший прихід в ДК.
Показать ответы
Добавлю , з цієї трійці вибрав би Михайличенка.
Як казав один історичний персонаж :«Не замінних людей не буває ...» Тому «підтягнуть» когось з дубля ( Кравченко), переучать когось з основи , а може є трансферна кандидатура. Тому не бачу сенсу посипати голову піском. А щодо Че-Че , то йому багато давали ігрового часу ? А ще більше Буено ? Це так , до слова... Взагалі , останнім часом я до трансферних новин ставлюсь «паралельно», буде нападник чи ні , буде захистник чи ні -це не головне , а головне—КОЛИ БУДЕ НОВИЙ ТРЕНЕР ?
Показать ответы
Boyar, повністю згоден. Без нормального тренера і сильного півзахисту, який буде створювати моменти для нападением і зв'язувати групи між лініями, нічого не будуемо. А нинішній тренер цього ніяк не може усвідомити.
Все ми розуміємо про« тишу » і «понимание». Все це було і влітку. Тільки дивимось на інші клуби і бачимо роботу селекціонерів , яка не вчора розпочалась , конкурент в ЛЄ по-тихеньку підсилюється , «шахта» також думає про майбутнє і про насущне не забуває. А ми цікавимось... З іншої сторони , можливо, і нікого і непотрібно- все таки потрібний тренер а під нього підберать гравців.
Показать ответы
Boyar, тренер потрібен нам, а Суркісу тренер не потрібен. Ось і все. І терпіти ми будемо не менш, ніж до літа.
В Хацкевича буде відмазка , що «напа» не знайшли і винен Красніков і весь селекційний відділ. Спочатку тренера треба було б знайти , а під нього вже гравців шукали б але в нас ,як завжди через одне місце все робиться .
Показать ответы
согласен, надо искать тренера!
Пиварича потрібно продавати , поки ще ціну якусь має , тим більше є ким замінити. Кадар-50/50. Циганков на мою думку повинен ще залишитись - і команді допоможе і сам набереться якогось досвіду, можна було сказати «майстерності» , але це не при Хацкевичу. Щодо Буено , то тут двояке відчуття . Він не хотів їхати в Україну і тому він нічого не показав. З іншої сторони наш «геніальний» тренер фактично йому і не дав себе проявити. Можливо , при іншому тренері він заграв би , а так знову провал...
Показать ответы
Boyar, Циганкова нужно было продавать еще пол года назад...вот Ярмола с Кноплей пересидели в нашем чемпе и что с того...какого опыта наберется он в нашем костоломском чемпе, как не сломатся или как локтями играть ака Зозуля и Бес...
Вбивайте колись велику команду і дальше! А як же слова про підбиття підсумків в кінці сезону? Вже стало зрозуміло ,що чемпіонство пролетіло , то почалися розмови про «заделы» на наступний рік ? То я можу сказати , що наступний рік буде таким самим якщо не гіршим , бо Шапа , Вербіч , Сідіклей так можуть «допрогресуються» при Хацкевичу , що стануть другими гармашами, сидорчуками, морозюками. Два роки ЛЧ пролітає то нічого ? Ще невідомо як пройде гра за кубок з шахтою. Коротше кажучи це болото надовго! А що гравці, за Лобановського також ходили просили , піддержували? Не потрібно нам «волшебника» , нам потрібний НОРМАЛЬНИЙ , з адекватним мисленням ТРЕНЕР .


Показать ответы
Boyar, А что он должен сказать. Не оправдывая ни Хаца ни Суркиса. Надо знать четкие договоренности между ним и Хацем. По факту комплектация провалена, вопрос открытый - по чьей вине. Одно дело, если Суркис сказал - денег нет, крутись как хочешь, и второе дело - если Хацу предлагали варианты, но он сам отказался, но тогда возникает вопрос, кого предлагали и какого уровня. Привезенные новички для нас пока не понятно какого уровня. С одной стороны эти разговоры про конфликт Хаца и Красникова. В свою очередь Хац говорил, что новички не готовы еще и когда будут в форме - будем ставить. В итоге сейчас видим, что через какое то-время Сидклей и Че Че каши не портят. Опять-таки вопрос: они изначально такие были или реально добрали кондиций (а может и потеряли). Мы этого не узнаем. На основную проблемную позицию нападающего так и не было приобретений (Супряга - то скорее всего агония была, взять абы хоть кого-то). Тоже вопрос по чьей вине. Плюс новый тренер опять потребует селекции, а если их не было для Хаца, то откуда они возьмутся для нового. При таком раскладе даже если и поменяли бы, то на очередное "Динамовское сердце". Перемены ради того чтобы поменять - то еще хуже, это полная чехарда. Про ЛЧ - ну не тянет наш состав на ее уровень. Наша цель попадания в ЛЧ была только ради призовых денег. Но, согласитесь, залезть туда, да, получить денег больше, чем в ЛЕ, и при этом в каждом матче отгребать по полной - это тоже не вариант. Поэтому, скорее всего, ни Суркис не выполнил своих обещаний перед Хацем по комплектованию команды, ни Хац не выполнил обещаний по проходу в ЛЧ и по конкуренции в ЧУ. Отсюда и идут эти взаимные реверансы про доверие.
Вадим, +1000% про все це я також писав. А де він був після Карпат ,Львова? А зараз його дуже багато і контракт влітку може продлити. Мене цікавить , що змусить ІМСа відправити Хацкевича у відставку?
Показать ответы
Boyar, чекає поки СаШо ліцензію отримає.
Ничего не найдено.