Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 4
Пане Василю ! Динамо в черговий раз програло, і на душі ще гірше стало. Може гравці Динамо дотримуються постулату "нас б'ють, а ми сильніше стаємо" ? Схоже на те, що так і є. Я тут подивився статистику. Так от, за останні 7 років, ми у Шахтаря виграли тричі. І це не випадковість.

І коли ці приниження скінчяться, я не знаю. Щоразу виходим мотивовані і готові рвати на полі Шахту, а як тільки починається матч, наші гравці не знають куди бігти, і що робити.

А може, якщо на динамівських сайтах меньше Динамо критикувати, то вони граще гратимуть напевно...

Ми вже давно до того момента дійшли, що Динамо - середняк. А ще 15 років тому було зовсім по-іншому. Куди зникли ті часи...

А чиновники з ФФУ, пан Павелко та пан Генінсон, роблять вигляд, що у на усе добре. Але у нас усе і близько не добре.
Показать ответы
Bruce, Есть такое слово- имитация, это когда реальные действия подменяют якобы активность, а на самом деле игрой в песочнице. Вот этим и занимаются в Динамо лет 10, теперь ФФУ и УПЛ переняли опыт и тоже имитируют деятельность, но ведь видно со стороны всю эту мишуру
Гібрідна війна та такі ж "гібрідні" вболівальники. Чому дивуємося ? А взагалі, камери то є на стадіоні ? Є. Ідентифікувати це бидло, і заборонити їм мінімум на 5 років відвідування стадіону. Вони підставлють гравців, президента та ганблять Великий Клуб. Годі вже цього ! Треба ці провокації припиняти.
Показать ответы
Bruce, Что власть, что футбольные функционеры бояться этих ультрасов, зная, что если что не так, они завтра оденут балаклавы и прийдут к ним в гости! Эта тенденция распространена сейчас по всей стране и футбол не исключение, а наоборот т.к. трибуны стадиона это их "дом"!
Комментарии по теме:
Пане Василю ! Та і я ніяк не зрозумію, що це за дата така - 2038 рік ? Може цього року сайт збираються закрити ?!
Показать ответы
Bruce, двадцать лет без права переписки. Может, предок Кравчука " служил" палачом в НКВД... Генетическая память - явление малоисследованное...
Комментарии по теме:
Пане Василю, вітаю ! Поважати Шахтар ? Тільки за що їх поважати ? А вони поважають Гімн України ? А вони взагалі Україну поважають ? Вони знають лише, що таке Донбас.
Показать ответы
Bruce, Они хорошо знают, что такое Донбасс...правда, теперь и мы знаем
Ничего не найдено.