6 листопада 2022 08:52
1

"Малиновський надто довго чекав": італійська преса зробила висновки після гри українця з лідируючим "Наполі"

У суботу, п'ятого листопада, Аталанта провела домашній матч 13-го туру чемпіонату Італії проти лідера в особі Наполі. Команда з Бергамо поступилася з рахунком 1:2.

Незважаючи на те, що Аталанта вже на 19-й хвилині повела завдяки пенальті у виконанні Адемоли Лукмана, Наполі ще в першому таймі зумів перевернути поєдинок і утримати потрібний рахунок у другій половині зустрічі.

Не допоміг «богині» і вихід на поле Руслана Малиновського, який з'явився на 70-й хвилині та не зміг вразити відомий статистичний портал. Те саме стосується й італійської преси, яка не знайшла у грі українця чогось особливого.

Наприклад, видання Calciomercato відзначило момент, що стався на 77-й хвилині, коли удар Руслана заблокував захисник Наполі Кім Мін Дже.

«Він занадто довго чекав, щоб завдати удару з лівої ноги, а коли спробував, то не побачив просвіту. Кім усе зрозумів».

Журналісти з Ilgiorno також акцентують увагу на спробах Малиновського пробити здалеку.

«Він добре увійшов у гру, спробував завдати кількох своїх ударів, але в нього не вдався хоча б один».

TUTTOmercatoWEB знаходить причину невдачі хавбека у щільній лінії захисту неаполітанців.

«Намагався прорвати оборону гостей, але простір був досить вузьким».

Сalcio Atalanta взагалі змогло запам'ятати лише одну спробу пробити у виконанні Малиновського.

«Один удар з-за меж штрафного майданчика і все».

У поточному сезоні в активі гравця збірної України 12 матчів за Аталанту та по одному голу та асисту. На тижні повідомлялося, що Руслан може вже у січні залишити клуб із Бергамо на тлі інтересу Тоттенхема.