20 листопада 2021 20:12

Де Хеа - про поразку МЮ: "Те, як ми грали неприйнятно, легко звинувачувати тренера, але іноді справа в гравцях"

Голкіпер "Манчестер Юнайтед" Давид Де Хеа прокоментував поразку від "Уотфорда" в матчі 12-го туру АПЛ (1:4).

"Тут особливо нічого сказати - було соромно бачити, що "Юнайтед" грає так, як сьогодні. Те, як ми грали і те, що ми робили, неприйнятно, — наводить слова воротаря BBC. - Легко звинувачувати тренера або персонал, але іноді справа в гравцях. Нам потрібно грати набагато краще. Ганебний перший тайм - ми могли пропустити чотири голи за 45 хвилин. Було важко спостерігати за грою команди сьогодні. Це неприйнятно.

Ми намагаємося викладатися по максимуму і боротися за команду, але, очевидно, щось йде не так. Це видно в іграх-дуже низький рівень, дуже поганий. Ще раз приношу вибачення вболівальникам".