4 жовтня 2024 17:20

"Чорноморець" мінімально обіграв "Оболонь"

У першому п’ятничному поєдинку дев’ятого туру Української Прем’єр-ліги Чорноморець з мінімальним рахунком переграв київську Оболонь (1:0), вирвавши перемогу в кінцівці гри.

Чорноморець та Оболонь, показник забитих голів яких у поточному чемпіонаті УПЛ становив 0,5 гола за гру, підтвердили своє реноме малорезультативних команд і в першому таймі сьогоднішнього поєдинку в Одесі.

У перші 45 хвилин ближчими до гола були кияни: на першій хвилині гри м’яч у власні ворота ледь не зрізав захисник «моряків» Данило Удод (потягнув Артур Рудько), а на 33-му оберті хвилинної стрілки на допомогу воротарю одеситів прийшла стійка.

По перерві гольових нагод було ще менше, але господарі витиснули максимум з мінімуму, трансформувавши у гол свій перший удар у площину воріт. Героєм одеситів став їх півзахисник Ілля Шевцов.