Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 14
Скавутам по барабану - головне взяти гроші, а доля хлопців їх не цікавить.
Показать ответы
alex, не путайте скута с футбольным агентом.
скаут на контракте у клуба, а агент работает на себя.
Скаута интересует судьба игрока которого он пригласил в клуб, он за это зп получает, а вот агенту в основном лишь бы пристроить.
Тільки не ПФЛ, а ФФУ. А павелка посадити. Правда, я не впевнений, що Коломойський буде красти менше. Але, можливо, хоча б наведе порядок в ФФУ, в суддівському корпусі, розбереться з КДК.
Показать ответы
alex, а навіщо Коломойскому дохлий УПЛ, коли в нього є маріонетка вова зеленський і вся влада в Україні у його руках.. в 2014 я його поважав але я помилявся жадібного жида тільки могила виправить.
Відео показує, що в команді немає тренера. Після вилучення Шепелєва всі думали про заміни і про те, щоб потягнути час. Крім трьох хлопців, які сиділи на тренерській лавці і на халяву дивились футбол. Прізвища Гармаша! вони не пам'ятають. Випускають Де Пену. Але не кажуть йому - для чого. Вербич падає з ніг, але його ніхто не міняє. Хлопці нервують. А Михайличенку все по барабану. Він злий, що йому заважають дивитись футбол. Вони навіть при заміні гравця не хочуть відірвати свій зад від лавки. Бояться, щоб хтось місце не зайняв. Цим хлопцям дай нормального тренера і вони рознесуть усіх суперників.
Показать ответы
alex, этот самый "немає тренера" вытянул команду и физической ямы, в которую хац их мега сборами поместил, и выдал самую сильную игру за несколько сезонов. Бред не пишите. И истеричные девочки на лавке и на поле показали уровень своего профессионализма. Если б даже Миха был дубиной стоеросовой, они не имеют права так себя вести.
Я взагалі спочатку подумав, що коментатор від Шахтьора. Думав, що це такий експеримент. Але приблизно так би коментував Циганик. Вони, мабуть частково зарплату отримують у Ахметова. Щодо суддівства, то повністю згоден з Шебеком. Там були ще й інші ляпи. Але результат матчу трохи згладжує незадоволення таким суддівством.
Показать ответы
alex, Коментатор просто плінтус. Ніби просив, "візьміть мене на Ф1/2.
Багато хто ,в т.ч. і я сказали після першої карточки, що Степаненка виженуть з поля. Це не українські судді. Але де був наш тренер? Чому не замінив його після перерви? Всі бачили, а він ні.
Показать ответы
alex, так це було ризикованим залишити Степаненка, але не все можливо передбачити.. Шева зробив свій вибір і йому за це відповідати.. Нам не пощастило з рикошетом, проте пощастило втримати переможний результат.. Як би там не було Шева і ко зробили цей результат -і для нас він переможний
alex, ну, Степаненко опорник. Эта позиция подразумевает получение карточек. нельзя же опорника снимать после каждой жк. К тому же, он очень важный игрок для сборной, хотя многие этого и не замечают.
"Всі бачили прекрасно". Вітя, не розписуйся за всіх. Я бачив прекрасно, як м'яч від морди потрапив в руку вище ліктя. Нічого страшного, можеш сходити і купити собі окуляри і мізки на додаток.
Показать ответы
alex, за комент +, но то не Витя, то Игорь!_)
alex, Ви може й не погано написали. Але, якщо чесно, поставити Вас з Цигаником поряд, то він же Вас інтелектом задавит і всі побачать, у кого мізків немає :-)
П.С.
Я не знайомий з Цигаником, але такі як ви хейтери мене бісять, тому й відповів.
Нема чому дивуватись. Павелко розвалив український футбол. Все його оточення працює на ахметова, на шахтьор. Згадайте суди маріуполя з Динамо. Кроти в Україні себе почувають королями. Молодець проти овець, а проти молодця - самі вівці, барани.
Показать ответы
alex, ну не без того, что шлюхта сейчас не та, как во времена луческо и фернандиньо, и тейшейры
Знову "всему свое время". Через два-три роки замінять Миха на Хаца. І все спочатку. Тренеру потрібен час - "свое время". А того времени вже пройшло багато.
Показать ответы
alex, историю клуба нужно знать. После Миха (Йожик не в счет) идет Буряк. Вот он и одобряет. История повторяется дважды: первый раз в виде трагедии, второй — в виде фарса.
"Даже клубы из Андорры играют смелее "Мариуполя". Хлопці, що ви розумієте. У них через пару тижнів надважкий матч - з другою маріупольською командою - шахтьором.
Показать ответы
alex, дерби делла мариуполь
Гусєв може бути. Він ще не засвітився. А ось Михайличенко і Євтушенко як тренери такої команди? Могли б самі відмовитись, якби мали совість. Динамівського серця у них точно немає. Інакше вони пожаліли б команду.
Показать ответы
alex, Хай Гусєв засвітиться спочатку десь перед тим як бути в першій команді Динамо. Але я впевнений, що не засвітиться. Проте, знаючи Суркіса, це не завадить йому запропонувати Гусєву очолити колись Динамо.
Ничего не найдено.