Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 113
«Здравствуй брат, Хрістос Васкрєсє».
Показать ответы
Pound, Чувачки снялись в церковном ролике, поддержав церковь в котрой их крестили и в которую они ходят с детства, или они доложны были отказаться от своей церкови, ведь каким то дебилам ходящим в аналогичный приход вздумалось захватить кусок их старны?
Василь Лановий, а той його фільмєц теж чіясь провокація?
Показать ответы
Pound, Не смотрел, но более чем уверен что ничего плохого про Украину Усик сказать не мог.
Что за фильмец конкретизируйте? А то выглядит как "слышал звон, но не знаю где он?"
Скільки вже ловлю себе на думці, що текст спотворює думку автора. В коментах хейтять Циганика, FootballHub і "ТаТоТаке", і я їх розумію, бо сам неодноразово з таким стикався. Однак, дивився Циганик Live і він абсолютно коректно висловлювався.
Показать ответы
Окрім Бебеха і його гостей — там реально бічі.
Суб‘єктивно, ця поразка не така вже й катастрофічна. Пройти через подібні поразки — природний процес. Як нам ще розвиватись, якщо ми граємо з подібними суперниками лише на мундіалі (на які ми виходили всього тричі за 29 років)? Безперечно, подібні поразки не є приємними, але, вважаю, не сталось нічого катастрофічного. Тим паче, якщо ми винесемо необхідні висновки з цього уроку.
Показать ответы
Pound, абсолютно вірно, на поразках вчаться, але ж чи зроблять якісь позитивні висновки, чи знову те саме...
Барвiнок, кого Ви маєте на увазі під «двоечниками»?
Показать ответы
Pound, більшість із тих, хто написав на цій сторінці. Тих, хто підтримав у голосуванні Динамоманії призначення Луческу. Тих, хто вчора тут в один голос його ганив, а тепер страшенно обурюється позиції тих, хто не став флюгером. Тих, хто позавчора масово голосував за Порошенка, а вчора так само масово за Зеленського. Ідеться про "плюралізм в одній голові", а радше про відсутність голови.
FCDK, у Вас прям усі — боти?) Я теж писав, що вигравати Супереубок будь-якою ціною (як це робив Хацкевич, а потім зливав через нього групу ЛЧ), зайве. Мені подобалось відношення до цього трофею у Реброва: «ми хочемо виграти, але не будь-якою ціною».
Показать ответы
Pound, а что сегодня выиграли будь якою цiною? 1-3 в полсостава? почему вас всех суркис научил проигрывать игры еще до ее начала? 75 летний человек простоял 90 минут под дождем! Неужели вы считаете что для него результат не важен?
Як показує практика, перемагати в Суперкубку будь-якою ціною перед ЛЧ велика помилка.
Показать ответы
Прямой взаимосвязи между победой в Суперкубке и дальнейших матчах нету. Тем более до отборочных матчей ЛЧ еще далеко.
Только Киев! Только Победа!
zzcam2012, битись до останнього - це "на соплях"? Одна справа, коли "наколядували", як умовний Реал з офсайдів, але зовсім інша, коли камбечиш 3 м'ячі за тайм. Хто-хто, а "Шпори" поїхали до Мадриду заслужено.
Показать ответы
Pound, Мав на увазі що то їхня межа
Woodstock, цікава думка.
Показать ответы
Pound, Дякую!
Заголовок звучить як іронія. Кадірі, у кращому випадку, грає сам за себе, а частіше всього - за суперника. Гіршого гравця навіть не пригадаю.
Показать ответы
Pound, Ще один кадіріненависник, нічим він не гірше за Сидорчука і Шабанова так це точно, навіщо ця хвора упередженість до гравця.
Ничего не найдено.