Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 13
В футбол не завжди грає статистика.
Бєсєдіну всього 22 роки і має вже досвід виступів у єврокубках, чого немає в Соля. Тим більше в цьому сезоні Бєсєдін грав тільки в 8 матчах з 20, які провело ДК. Тому думаю якби не травма статистика була б кращою. Соль в 22 роки не міг потрапити навіть у основу Вільяреала. І ще до слова в перший повний сезон 16/17, Соль забив за Віллем 10 м'ячів в 30 зіграних матчах.
Тому статистика трішки краща. Дивлячись з чим порівнювати. Плюс Соля в тому, що він зараз на піку форми, також його досвід, який він набрав в Ередивізії. Але чи буде він на піку в наступному сезоні? А через 5 років?
Показать ответы
gavvarun, справа в тому що нам потрібен форвард котрий забиває "прямо зараз" а не "завтра" чи "післязавтра" і Соль це робить, а Бес НЕробить, ось і все...!
Harris, ніхто не казав. Я іноді дивлюсь матчі цього чемпіонату і рівень захисту там, на мій погляд, не високий. Більшість команд грає на атаку, навіть аутсайдери. В нинішньому чемпіонаті гру від оброни більш менш демонструють тільки Гронінген, Венло. Ці ж самі команди таку гру демонстрували і в минулому сезоні.
Всі інші команди переймаються більше атакою ніж захистом. Очки набирають в першу чергу ті команді в яких краща атака. Як приклад можна взяти Вітесс. Команда з топ-5 Ередивізії, але майже в кожному матчі пропускає, незалежно від того з ким грає.
Показать ответы
gavvarun, на самом деле, для того чтобы определить насколько тот или иной игрок хорош в единоборствах - достаточно двух параметров: его личное качество единоборств и средняя температура по-больнице (читай среднее качество единоборств в лиге). На основании этих данных и можно сделать заключение относительно умения игрока противостоять плотной обороне.

Мне трудно говорить о качестве Соля как футболиста, как минимум потому что у меня нет статистической выборки по нему, да и Эредивизия не входит в сферу моих интересов, однако я могу предположить что модельно он похож на Мбокани времён Андерлехта, тобишь классическая девятка.
Чесно кажучи є невеликі сумніви. Це форвард більш таранного типу як Бєсєдін, який може продавити, зіграти на відскоках, зіграти головою, але при цьому не високий рівень техніки та дриблінгу. Плюс гри Соля в тому що в нього з реалізацією трошки карще ніж у Бєсєдіна.
Відповідно маємо два однотипні форварди. Що не є дуже добре. Адже є
багато матчів в яких треба мати форвада більш технічного, який може обіграти один в один, так би мовити юркого та швидкого. Плюс не відомо як у Соля буде з реалізацією, адже в нашому чемпіонаті більш плотніша гра в оброні, ніж в Нідерландах.
З цього всього можна зробити висновок, що в тактичному плані гра Динамо буде дещо скована.
Показать ответы
gavvarun, кто вам сказал, что игра в единоборствах в защите в Голландии более низкого уровня? Если мне не изменяет память - среднее качество единоборств там на очень высоком уровне, почти дотягивает до топ-5 лиг. Именно поэтому Эредивизию - одно из любимых мест аренды для проспектов топ лиг.
Доведено одне. Своїм постом Денисов не приховує, що канли Футбол1 і ФутболТо було 2 це упереджені канали, які направлені на те щоб топити за Шахту. Це була в принципі і так зрозуміло. Але тепер вже маски офіційно зірвано. І видно хто є хто.
Відносно Зозулі, то Денисов насмішив. Хай передивиться свій же випуск Кротньюз. Якщо те, що зробив Зозуля в матчі з Зорею це "ізбієніє судді"(нагадаю,що при вході в тунель до підтрибунного приміщення Зозуля дав по нозі судді), то вибачте в матчі Зорі з Шахтарем по логіці було масове згвалтування судді гравцями Шахтаря.

Показать ответы
Соррі опечатки.
Доведено одне. Своїм постом Денисов не приховує, що канли Футбол1 і Футбол2 це упереджені канали, які направлені на те щоб топити за Шахту. Це була в принципі і так зрозуміло. Але тепер вже маски офіційно зірвано. І видно хто є хто.
Відносно Зозулі, то Денисов насмішив. Хай передивиться свій же випуск Кротньюз. Якщо те, що зробив Зозуля в матчі з Зорею це "ізбієніє судді"(нагадаю,що при вході в тунель до підтрибунного приміщення Зозуля дав по нозі судді), то вибачте в матчі Зорі з Шахтарем по логіці було масове згвалтування судді гравцями Шахтаря.
Астанавітє, Вітя. - Вітя нада вийті :)
Показать ответы
gavvarun, Из запоя!
Реброву варто переглянути тактику. Явно напрошується гра в два форварди. Гра в три півзахисника себе не виправдовує вже протягом 5 останніх матчів. Насищення центру півзахисниками не дає результату, контратаки від суперників все одно проходять.
Показать ответы
Ну так сейчас модно, многие так играют - говорил Ребров. Но там другой подбор игроков под такую тактику епрст... не уж-то не понятно!!!
gavvarun, в два форварда,это кто? у нас одного форварда даже нет,не называть же форвардом мораеса или отого жирного крота что вчера выперся на поле
На мій погляд проблема не в психології, а в тактиці. Ми застосовуємо поетапний розіграш м'яча перекатуючи його з одного флангу на інший, що супроводжується більшим обсягом роботи на полі, але не завжди ефективним обсягом роботи. При хорошому пресингу це дуже ризикована тактика, а Наполі пресингував нас навіть біля власних воріт.
Не вистачало вертикальних пасів, які б розрізували півзахист, а потім і захист суперника. А мали б бути, адже нас пресингували і по 5 гравців біля воріт, що давало можливість більш швидко проходити півзахист. Горизонталками ти зону півзахисту, а потім оборону не пройдеш.
Показать ответы
gavvarun, правильно, но для вертикальных передач нужно полностью перестраивать схему и подбирать других исполнителей. На самом деле у нас есть вертикальные передачи, но нечасто и в основном на флангах. А центральный треугольник у нас играть так не умеет. Опорники (а у нас по сути три опорника в центре и ни одного атакующего хава) в основном отдают мяч фланговым полузащитникам. Через центральную ось строится 0 атак.
Ребров: "оказывали давление на фланговых полузащитников. За счет этого "Наполи" и победил." То, что все давно говорят - достаточно нам перекрыть фланги и у нас ничего не выходит.
UPL, Да. точно за нього забув. Але він за збірну пограв мало
Показать ответы
Реформи в дитячо юнацькому футболі безумовно потрібні. Це ясно. Зрозуміло, шо натуралізація не вирішує ніяких загальних проблем. Але, зараз перед сбірною стоять нагальгі завдання, на 2 найближчіх року, а в цьому завданні натуралізація деяких важливих гравців , можуть збірній допомогти. Звичайно, як що самі гравці цього хочуть, за яких то причин, без будь якого вмовляння
У хорватів це єдиний за всю історію натуралізований гравець. Про це Франков чогось не замислюється?) Плюс цей гравець переїхав в Загреб в 15 років зі своїми батьками.
Замість того щоб вищати про натуралізацію, краще б подумали про реформи в дитячо юнацькому футболі, який зараз майже на нулю, чого купа молодих гравців не може закріпитись в професійній команді. Ні Тайсон, ні марлос зараз не проявили ініціативи зі свого боку для гри в збірній, вони добровільно громадянство не змінювали, а відповідно їх не дуже то цікавить наша збірна. Скоріш за все їх цікавить бабло. Як казав відомий футбольний агент Селюк "Бразильци очень любят деньги". Навіщо нам ці запроданці. Вони і за Китай будуть грати якщо баблішка підкинуть.
Показать ответы
gavvarun, Самір, бразилець, теж грав за збірну Хорхватії.
ИвановИванИваныч, Ще смішніше буде читати коли збірна пролетить з усіма цими бразильцями. Ми вже пролітали повз і з натуралізованими Едмаром і Девічем. А от молоді кисень можем перекрити.
Показать ответы
А може спершу давайте подивимося на цю молодь на клубному рівні? Скажіть мені конкретно прізвища юних талантів, яким 28 та 29 річні бразильці перекриють кисень найближчі 2-4 роки, назвіть їх клуби, їхні показники за ці клуби, ну щоб орієнтири якійсь прояснити, бо всі кричать про перспективну молодь, а я поки що її ніде не бачу....До того ж підкреслю на кваліфікацію ЧМ 2018 року ця перспективна молодь вже потрібна!!!
Ничего не найдено.