Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 535
Матч як завжди шикарний, у голкіперів було багато роботи. Як на мене дуже сумнівна червона Рамосу, але Реал показав, що навіть в меншості можна відігруватись. Ну і Мессі, звичайно, на своєму інопланетному рівні.
Показать ответы
Tyrant, прыжок двумя ногами - прямая красная
Хто такий цей Смоловой? Хтось пише в фейсбук і постійно на Динамоманії викладають, і нерідко на головну.
Показать ответы
Tyrant, Автор слогана сборной Украины на ЕВРО + блогер
Trasher, всі ми вболіваємо за Динамо і в період перемог, і в період провалів. Але треба дивитись правді в очі, Тор правильно все сказав, в нас в клубі кумовство і совок. Я вчора був на матчі, довелось взять вихідний за свій рахунок, бо у Суркісів в суботу ж свято, весілля, плювати вони хотіли на вболівальників, яким необхідно в будній день викручуватись і йти на гру. І от вчора весь матч, всі 90 хвилин - муки.
Показать ответы
Tyrant, насчет менеджмента согласен, насчет тренера нет. Если этот менеджмент будет вдвойне укреплять молодежь, я и сын мой будем только рады. Но тренера на все готовое типо Мирона Богдановича нам не надо.
Знаете я очень хочу чтобы у нас команда была типа Бильбао. Вальверде по крупинкам создавал клуб, и они чудом не прошли севилью в прошлом году в ле. Я надеюсь на то что игорь оставит Серегу. Не то время.
Еще раз повторю мне вчера понравилось реально отдача в защите и борьба за мяч. Но чего нам не хватает сейчас это смелостии резкости.
"Занавес"
Показать ответы
вот, видимо, почему я все 40 лет играю без занавеса - чтобы нечем было прикрыться )
Проти цієї схеми і цієї гри ще в команд УПЛ немає рецепту, екзамен буде в матчі з кротами. От тільки такі зміни мали бути ще на початку сезону. Сподіваюсь гратимемо за цією схемою, влітку необхідно підсилити команду латералями і опорником, і вже показувати достойну гру і результат. Ребров один з тренерів, до якого дійшло, що якщо нічого не змінювати після невдач, то буде повний провал. Нарешті в воротах нормальний кіпер, бо з Рудько матч як на пороховій бочці. Тепер би ще на матч з кротами хоча б 30 тисяч глядачів прийшло.
Показать ответы
Tyrant, где там нормальный кипер?
Valodka, а пам'ятаєте як всі плювались в сторону цього трансферу? Я теж був незадоволений, і Віда тоді дійсно був слабким. Проте в Києві виріс і нині є одним з лідерів оборони топової збірної.
Показать ответы
Tyrant, прекрасно помню! Но он доказал своей работой, что является профи!
Помню, как все плевались! Но я реально верил в его возможности.
Зато я не верил в Брауна Идейе, а парень хоть немного, но ярко поиграл. Я не верил в Силву и Бетао... да вообще а не любитель легионеров.
В тоже время, я сразу сказал, что Бадр Каддури проведёт в "Динамо" много лет и будет тружеником.
А в принципе, главное не то, как игроки хвастаются в любви новой команде, а..... (как говорит Ребров ;-), как работают на тренировках и на поле!
Ну дійсно, Полтава не змогла організувати перший матч, через стан газону перенесли гру, і тут питання, чому Полтава не могла або підготувати поле, або знайти альтернативу? Бо то не газон, то пісок. Якби на такому газоні довелось грати нашому клубові, я б виразив своє недовольство, і цілком заслужено, тому давайте будемо відверті, рішення цілком логічне, на такому полі грати неможливо, і так як це вдруге Полтава не змогла організувати прийом матчу, не переносити ж матчі до нового року.
Показать ответы
Tyrant, ти бачив газон "Локомотива" на власні очі?
Astr, МЮ
Показать ответы
Tyrant, звиняйте панове, маху дав
Хюсай дуже виріс, але звідки такі ціни? Потім смішно, коли за Віду і Ракицького турки по 4 лями пропонують.
Показать ответы
Tyrant, у англичан денег немерянно, поэтому им 50 лямов нормально отдавать за нужных игроков. А турки деньги считают, поэтому и дают по 4 ляма
карузо312, якщо є забігання, то Андрій віддає пас майже завжди
Показать ответы
О_о Мы наверное разные игры смотрим... Все что у меня в памяти это подработка под левую ногу - заброс или удар, если же некому то пас назад... Да может когда уже нет выбора или в сумотохе он отдаст. не такой уж он и жадина но сам факт что просто в стеночку на скорости Ярмола никогда не закинет Силве на перед!!!!
а давайте прийдемо разом на стадіон на матч з Олімпіком, сядемо дивитись у дуже зручному місці і я Вам покажу навіть на прикладі, як грає Динамо, а особливо Ярмоленко при атаках, куди зміщується, куди і коли дає пас і які в нього варіанти, а Ви потім самі проаналізуєте його гру))
Я вважаю, що Ярмоленко грає достатньо добре, якщо говорити про наш рівень чемпіонату, а наприклад, якщо дивитись на нього в ЛЧ чи ЛЄ, куди він дівається? Від нього кожний вболівальник очікує гри на рівні чемпіонату, маю на увазі такої переваги над іншими, а не виходить, чому? Тому, що він не вміє грати на швидкості, не вміє на швидкості думати, не вміє бачити поле... хоча якраз цього гравця можна навчити...
Ничего не найдено.