Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 475
Це Гуті сказав? Не міг Гуті таке сказать
Показать ответы
Tyrant, "Это не даст ей сосредоточиться только на чемпионате"
Динамо вот тоже могло бы на пользу пойти, если бы Шахта продолжала тратить силы еще и на ЛЕ, но почему то мало кто это понимает
Моур кров з носу мав в цьому сезоні завоювати трофей, і виграть ЛЄ, бо шансів вийти в ЛЧ через чемпіонат мало.
Показать ответы
Tyrant, шансы на попадание в 4-ку - достаточно велики !!!! Арсенал и Тоттенхэм в двух очках ...
Trasher, був на матчах з Наполі і Бенфікою. Особливо кинувся в очі матч з неаполітанцями, де Ярмола втратив, не повернувся, і Наполі з його флангу забили нам гол і зрівняли рахунок. А повернись Андрій, і не було б тієї подачі гольової.
Показать ответы
Tyrant, стоп помню была обрезка с правого навесили и нам забил поляк.
Давайте скажем правде в глаза, то что Вндрей отрабатывает в защите это факт. Не успевать могут все. Но он интересный игрок, если вы видели что я написал, то он не однобокий.
Комментарии по теме:
Згадайте як розкручували Чумака, скільки було матеріалу про Євгена. І де він тепер? Давайте зачекаємо з похвалами і гучними фразами.
Показать ответы
Tyrant, да був такий юнак. Але, вот в Чумака я небачив потенціалу - небачив за рахунок чого він зможе прогресувати. З Шепельовим зовсім все по інакшому...
Tyrant, ось і я думав про Чумака. Це дуже погано, коли після 1-2 матчів у гравців вже беруть інтерв"ю, піарять їх. І в декого від цієї уваги зриває дах.
ФІФА має право понижати клуб в класі через невиплату агенту? Кошмар. Розвелось всяких агентів, і всі їм бабки винні, аж гидко.
Показать ответы
Tyrant, В Европе все так живут! Учитесь жить по европейски!!!
Tyrant, читаем: "...перед агентом Гиннесом Карвахалем Сельери, который представлял интересы тренерского штаба Хуанде Рамоса"
Гент - Генк шикарно випало, як мінімум одна команда з Бельгії буде в чвертьфіналі.
Показать ответы
Tyrant, немецкая тоже )))
Бо Міля з перепою і добу без сну грав краще, ніж Гладкий в найкращій формі
Показать ответы
То что он БЫЛ гораздо более классным форвардом - спору быть не может. Но, с его стороны- это минимум не этично. А учитывая где он сейчас блещет, в рассвете сил- ну минимум смешно
Оце дійсно по ділу. Морозу бажаю удачі, видно що збирається проводити роботу над помилками, а не шукати виправдання.
Показать ответы
Tyrant, я так же обратил именно на это внимание...............желаю Юре Морозу успехов,плодотворной работы над допущенными ошибками,а команде побыстрее забыть игру и нормально вкатиться в сезон............получили "ляща",так сделайте теперь так что бы он пошёл на пользу....а сейчас ПАХАТЬ,ПАХАТЬ и ещё раз ПАХАТЬ!!!

П.С.там появился блог,можно туда перенести беседу всех желающих по поводу увиденного!
Я теж з ним частково згоден. Так, потрібне соколине око, але вводити відеоповтори в футбол це маразм.
Показать ответы
В чому саме маразм? В тому, що найкраща гра в світі буде нарешті проходити по правилам футболу? Для мене особисто маразамом є те, коли всяку дурню, яка відбувається на полі (дайви, фейки, не зараховані голи, офсайди...) називають частиною футболу.
Таке враження, ніби наші хлопці чогось бояться. Прямо як наша основа. Сподіваюсь, в 2 таймі покажуть зуби і спробують відігратись. Ще погано, що тут всього лише один матч, я впевнений, якби грали в Києві була б зовсім інша гра, і, думаю, половину стадіону ім. Лобановського заповнили б вболівальники.
Показать ответы
естественно боятся, на трибуне ребров... боятся запороть его установку
Ничего не найдено.