Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 636
Ну, має право так сказати, сам всього добивався і досі тримає себе в формі, грає без спадів. Потім після завершення кар'єри здоров'я дасть про себе знати, але це його вибір.
Показать ответы
Tyrant, "грає без спадів" - Ви футбол взагалі дивитесь?
Bezbash, а що, краще грати з Шкендербеу і Партизанами? Як на мене то краще навіть пів року ЛЧ, з тим рівнем команд, чим ці протистояння, які нічим не відрізняються від чемпіонату України. І з фінансової точки зору для розвитку клубу краще ЛЧ, і з ігрової точки зору.
Показать ответы
Чтоб играть в ЛЧ и не выступать как Бенфика нужны игроки более высокого уровня и соответственно тренер нужен,а не физрук!
Краще грати з топ командами в ЛЧ, ніж катати колгоспи в ЛЄ, по грошах для клубу, і вихлоп весною той самий - 1/16 ЛЄ, але в ЛЧ належний досвід.
Показать ответы
Tyrant, ЛЧ ? чтоб занять 4е место в группе? Какой смысл. Динамо уровня Партизана со Шкендербеу, а выше уровнем типа Наполи их раскатают в одну калитку. Попадись сейчас Динамо более мастеровитый соперник и я не уверен пройдут ли они его.
Судячи з усього ми весь сезон бережемо сили на зустріч з якимось гігантом, і ця зустріч стане апогеєм сезону, де вирішиться, яка ж команда нині найкраща в світі. Давайте дивитися правді в очі, нині ми в жахливому стані, без грошей, без нормального президента, нормального менеджменту, без тренера, всі тримаються на кумовстві, і не зрозуміло коли в нас буде проблиск світла.
Показать ответы
Tyrant, не нужно, бредить и мечтать о каких то, серьезных достижениях Динамо! Это не совок, когда у ДК были все возможности собрать всю талантливую молодежь со страны и когда сверху спрашивали за результаты. Это бомже-сурковщина! Отсутствие надлежащего финансирования помноженное на бездарный мененджмент = те шо маэмо!
Артём, та ні, просто Наполі не обріс потрібною мускулатурою, вони показово програли Юве, і тут сил не вистачило. Немає потрібного класу, тут необхідна стабільність, розподіл сил, а Наполі рвали всіх на курані на початку сезону, а зараз влітають.
Показать ответы
Куражі*
Артём, а яка різниця, якщо "обкекалось" Наполі :)
Показать ответы
Tyrant, та я думаю, что если бы после 1-го тайма сити выигрывал у кротов, то наполи бы поднажало во втором, а так они в перерыве узнали счет и болт забили)
Ну, це наскільки треба низько впасти, щоб не соромлячись влетіти Скендербеу? Після такого не те що відставка, рік з дому не виходити, а у них це увійшло за норму.
Показать ответы
Tyrant, я так понимаю Гвардиола должен быть уволен, раз каким то ноунеймам слился?
Tyrant, потому что футбол - это не один турнир. Выполнили задачу и бережем силы на другие, более важные матчи. Так все всегда делали, и динамо, и ман.сити и даже житомирское полесье, если будет иметь возможность)
bora, а може просто їм нафіг не вперлась перемого в холодному Харкові, коли в них дербі з МЮ. Просто вийшли, перемогли - добре, ні - то нічого страшного.
Показать ответы
Tyrant, та понятно, что им всеравно на тот матч было...но хотелось, что бы кроты обкекались
Будь-яка команда, яка вище рівня Маріуполя рве цей центр поля не замітивши його. Після того як пішов Мігель в нас немає впевненості в центрі поля ані при захисті, ані при виході в атаку.
Показать ответы
Да ладно, Шепелев если не сейчас то в следующем сезоне думаю Мегеля сможет заменить. В пару к нему нужен сильны опорник-разрушитель. Напомни, кто в паре с Мегелем играл?)) Другой вопрос что по видимом больших денег на ДК не выделят, а на те что выделяют могут купить только игроков уровня пантича и кадара.
Tyrant, тебя явно Умник укусил. Понятное дело, что Буял и Шепелев пока еще не Модрич и Канте, но кто среди украинцев сильнее на их позициях? Не голден бой же из Донецка, правда?
Одне з двох, або влітаємо і Хацкевич нафіг, або виграємо і Хацкевич як мінімум до кінця сезону
Показать ответы
Tyrant, я даже не представляю, что нужно сделать Хацкевичу, чтобы влететь команде в 20 дешевле Динамо.
С Партизаном поглядим, хотя уже по реакции Суркиса видно, что ему плевать на унижения подобные албанским.
Ничего не найдено.