Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 985
Хоч убий, не розумію, як можна було там не зараховувати гол. І реф дивний, вирішальний момент матчу, момент на тонкого, а він довірився асистенту і не пішов дивитись повтор. Чи в Англії інші правила, і головний арбітр покладається лише на підказки?
Показать ответы
Tyrant, Джулай же ж пояснив, що правило гри руками в атаці відрізняється від гри руками у захисті - вона фіксується незалежно від напрямку польоту м‘яча.
- Какую последнюю книгу вы прочитали? Если она была о футболе, то какая это конкретно книга?

- Если честно, я не могу читать книги. Много раз пробовал, но где-то страниц 25-30 прочитаю, а потом не получается. Больше новости в интернете читаю, мне это интереснее.

Мдя. Цікаво, зараз всі футболісти молоді такі?
Показать ответы
Tyrant, но и фильм "Военный ныряльщик" очень крутой и с глубоким смыслом, это не комиксы и не обычные стрелялки.
Tyrant,
к сожалению, не только футболисты
Карма, чувак. Буде епічно, якщо ще й Ребруха витягне Ференцварош в ЛЧ.
Показать ответы
Tyrant, а он вытянет
Кепа, у нас і Вербіч і Гармаш напа може, це ж лише тимчасова затичка, а не вихід.
Показать ответы
Tyrant, ну який з Вербіча нап?
Чим у нас селекція займається? По-перше, інтерес до нього з'явився після того, як гру Родрігеса двічі вся країна побачила, а по-друге, ну не вінгер нам треба, у нас 4 вінгера є, куди ще?
Показать ответы
Tyrant, він і напа може
Приблизно так Шахов нагнітав перед трансфером Самбрано, тільки ще говорив що це топ захисник.
Показать ответы
Tyrant, то Франков был
Tyrant, Панас прав, то Франков был очень рад Карлосу, Шахов более скептически тогда отнесся к трансферу Самбрано http://www.dynamomania.com/news/405206-tovarisch-karlos-andrej-shahov-harakterizuet-novichka-dinamo
Фак, придурки, чим вам Супряга був не швидкий? Чи хацу треба реактивний форвард з корпусом як у Лукаку і зростом як у Крауча, щоб вигравав 100% лонг болів і подач з флангу? Бо на більше цей чудо-тренер не здатен.
Показать ответы
а якщо на першу домашню гру плакатами на трибунах розмістити, з "приємними побажаннями" до суркісів та хациоли, я кажу не про сектори ультрас, а звичайних вболівалників, але по різних кутках стадіону і взагалі, цілковита пустота більшості матчів на нск за який дикі гроші аренди платить, томіг би на трансфери викроїти і грати на грушевського. на якому нічого для поліпшення не зробили вже котрий рік
Фіналіста Копи за 10 лямів можна продавать по нинішньому ринку. Он за кошмарне дерево Ловрена Ліверпуль взагалі 25 хоче.
Показать ответы
Tyrant, да, но если он спотыкается перед игроками соперника (2 гол Бразилии), то такого финалиста попробуй еще впарить)
Ватель, Стеценко говорив, що Рамос хотів купити ряд гравців, але всі відмовились переходити в Дніпро, тоді і взяли Інкума, Боатенга і інший шлак.
Показать ответы
Tyrant, так і "Волинь" може розповідати, що запрошували Буффона, Балотеллі та Сане, але ті відмовились
Konstantin, 1 час різниці у нас з Іспанією.
Показать ответы
Tyrant, Я в курсі) 20:00 - за Києвом, 19:00 - за Мадридом.
Ничего не найдено.