Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 955
Я думав вона і арбітра слідом потушить))) А взагалі згоден з тим, що нижче написали, утвори таке чоловік - скандал був би і санкції.
Показать ответы
Tyrant, А червона, то не санкції. Інфа на всіх спорт.сайтах це не скандал?

П.С. Я випадково цей же комент написав,як жалобу на тебе. Соррі!!
Ivan Zaitsev, я зараз молитися за призначення Михайличенка готовий.
Показать ответы
Tyrant, Шило на мыло. Он как тренер ни в "Динамо" себя не показал ни в сборной. Такой же как и ХАЦ
Нині кожен придурок бажає висказати свою "думку"??? Облажались, дуже сильно. Антирекорд. І повилази ли всякі, яким треба своє нікому не потрібне слово вставить. До цієї новини на манії я поняття не мав, хто такий Роман Грищук.
Показать ответы
Tyrant, ну в том что этого клоуна цитируют сайты лично его вины нет
Як на мене все вірно сказав, обурюватись мають право лише ті вболівальники, які постійно підтримують команду, а ті, хто раз в місяць по тв наткнеться на трансляцію і сходить на вивіску на стадіон раз в рік взагалі не мають права щось говорити в сторону команди.
Показать ответы
Tyrant, А любовь болельщика они завоевывать не обязаны? Играть так чтоб и на Олимпик и на Десну пришел болельщик, зная что команда не будет в полноги филонить?! Они ж не родители или дети родные которых любить надо какими бы не были обстоятельства. А вот из за тех кто считает что изначально им что то должен, они и думают что хорошей игрой нам отдолжение делают.
Дід Панас, Блохін не програвав розгромно бо навіть в ЛЧ не міг вивести команду, а в ЛЄ катали мусор і злітали від середняків.
Показать ответы
Tyrant, ну а бульбаш умудрился и в ЛЧ не попасть, и все-равно разгромно влететь даже в ЛЕ))
dkforeva, Ви адекватний? Тут сумніви не тільки у мене просто. І ще у Вас схоже амнезія, передивіться як грав Ярмола в 21.
Показать ответы
Tyrant, это просто один пользователь, что поменял свой аккаунт, сел на любимую лошадку и продолжает гнуть линию партии. Есстественно, все его слова полностью лишены всякого разумного зерна, но то как его корежит - наблюдать как минимум забавно.
За це ми любимо футбол і ЛЧ. Буде багато суперечок щодо пенальті, але переломаний МЮ героїчно вигриз путівку в 1/4, браво.
Показать ответы
Tyrant, но все же фарт тоже сыграл свою роль....можно сказать,что три удара в створ-три гола и все после индивидуальных ошибок (ну кроме пенальти)
Кепа, Ліхтенштейну)) Буде епічна заруба проти Вадуца за путівку в ЛЧ))
Показать ответы
Tyrant, Между прочим, Вадуц выступает во втором дивизионе чемпионата Швейцарии)
Мал, краще Маріуполь в шістці?
Показать ответы
Tyrant, Да какая разница? Ненавижу Мариуполь, но после сегодняшней игры очень зол на Десну.
Не думав що таке скажу, але Зінченко дуже добре виглядає на позиції ЛЗ. Був період, коли Саша навіть в запас не попадав, думаю тоді Пеп з помічниками дуже старанно працювали з ним, і от вийшов Зінченко після паузи на позиції ЛЗ - зовсім інший футболіст. Але в центрі він продуктивніший.
Показать ответы
Tyrant, предложи кого на место ЛЦЗ или ЛЗ. Тогда Миколенко - по ситуации, а Зина вместо тупого Степы. Тем более против Португалии надо играть центральным треугольником наоборот, т.е. с двумя опорными.Получается 1-4-2-3-1.
Ничего не найдено.