Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 591
Dellmar, Сидорчук вже провів 45 хвилин в ЦЗ в минулому турі, дуже боюсь щоб це не стало закономірністю.
Показать ответы
Tyrant, З трійки гравців Пантич-Бурда-Сидорчук думаю це не найгірший варіант. Хоча хочеться подивитись на Пантича сьогодні.
Комментарии по теме:
Тоді треба ЦЗ шукати, Віда піде, Пантіч горе ходяче, кадар таке ж саме горе, з одним Хачеріді далеко не заїдеш. Домагой якщо не зараз то взимку піде з команди.
Показать ответы
Tyrant, а чего Пантич горе ??? то что Хацкевич его игнорит не означает что футболист плохой !!!
Tyrant, Про Виду целых два года говорили, что "горе" и что теперь, слезы, сопли, зачем продают...? :) Ну так не гоните на Кадара с Пантичем, а лучше дать парням шанс!!!
Це не є добре. Одна в нас судить ЧУ. Інколи таке судить, що на голову не налазить.
Показать ответы
Tyrant, Монзуль норм, дивлячись на поляка і данчанина які засудили Динамо з Янгом і з Марітіму
pricolist1, а що тут розуміти, легендарний клуб майже перетворився в гівно, для команд рівня Марітіму така гра і такі результати це непогано, але не для Динамо. Після 2009 ми падаємо на дно, був проблиск, півтора сезони Реброва, але і там здулись, і виною всьому наш Сурок, рішення якого убивають і клуб, і нас з вами.
Показать ответы
Tyrant, хорошо, когда по вашему ДК играло? Мэтра не трогать...
Так, поле - болото. Так, суддя дивний. Але гра Динамо просто кошмар. Що дії всієї команди, що дії майже кожного окремо взятого гравця. Бей беги.
Показать ответы
Zheka G., може при Реброві було краще? Особливо в минулому сезоні, коли команда стоячи перекочувала м"яч по полю?
Хахах. Ну все, Рібері дискваліфікувати до кінця життя від футболу.
Показать ответы
Tyrant, ще краще - "відлучити" від Бібіани! За те, що позбулась його залицянь лише поштовхом у плече!!!))
Шева, Шовковський, а там і Гусев кар'єру завершить.
Показать ответы
Tyrant, Насколько я понял - Саша уже отказался летом, так что это не факт.
Чекаємо на коментарі про "Перестройку" і "Треба 2 роки щоб побудувати команду"? Було болісно дивитись на фізруків на лавці. Кенджора це гравець рівня Морозюка, зліва Кадар явно не гравець флангу, правою навіть короткий пас не віддасть, Буя це взагалі кадр, якому в футболі робити немає чого. І при цьому всьому на полі не видно взагалі за рахунок чого команда зібралась забивати. З острахом чекаю Марітіму. Суркісу необхідно думати, поки не пізно, а чи треба такий тренерський склад.
Показать ответы
Tyrant, Сервісу потрібно думати чи потрібно йому Динамо.
Tyrant, таких физруков и некоторых футболистов нужно убрать с клуба.
Не понимаю, какие претензии в этом матче к Буяльскому? Который 70 минут играл опорника, а потом даже мог сделать голевой пас. Или это так уже у людей привычка, не знаешь кого поругать, ругай Буяльского? (в случае с Умником "ругай Шепелева").
Ганнибал, але як тільки почались невеличкі навіть проблеми в Металіста, то вони знову почали влітати. А щодо Суркіса, то так, він приймає незрозумілі рішення, які тягнуть команду вниз, але при цьому намагається навіть в такий скрутний час тримати команду на плаву і щоб команда боролась за найвищі місця. Питання в тому, чи буде той, хто буде після Суркіса так само любити Динамо і робити все, щоб команда залишалась і залишалась сильним клубом. Іншими словами, не буде другого Коломойського чи Курченка на посаді президента.
Показать ответы
Tyrant, Мій друже, розумію Твою емоцію, але боюся. що те, що робить Суркіс можливо і правильно з точки зору вболівальника, але любити Динамо наразі треба цинічно, виключно з точки зору бізнесу. НІЧОГО ОСОБИСТОГО!!! Інакше будемо там, де Дніпро і Металіст...
У всіх бувають такі періоди, в нас цей період почався після того, як до керма прийшов Суркіс молодший(падаємо все нижче), але при цьому Динамо це команда з іменем, команда-легенда, яка трощила тебе, Мирон, більшу частину твоєї кар'єри.
Показать ответы
Tyrant, Справедливости ради в последние два сезона работы Маркевича в Металлисте он нас немножко драл. Но то такое. А у нас да, после становления у руля Динамо младшего Суркиса похвастаться кроме первого прихода Семина особо нечем...
Ничего не найдено.