Комментарии пользователя:
Показать комментарии
Всего комментариев 121
Треба гнати в шию весь тренерський штаб, поки ще не все втрачено в чемпіонаті.
Показать ответы
bora, и тебя назначить, а Шахова в помощники?
А тим часом вусатий підарок Шахов на телеканалі Інтер...
Показать ответы
А почему это плохо, что Шахов на Интере, делает свою работу?
Найлегший шлях: Динамо - Славія, Динамо - Базель/Паок
Показать ответы
bora, мы с чехами всегда очень трудно играем. ИМХО, Стандарт предпочтительнее. Бельгийцы не ставят глухую оборону. Дают играть.
Кого він гіпнотизує??? Чи сам себе переконує??? Який з клубів візьме скомпроментованого допінгом гравця за такі гроші. Потенційним покупцям варто подивитися всі матчі сезону проти Динамо, де Шепелєв помножив макаку на нуль.
Моя думка, це кротяча істерія, ніхто за нього 50 млн не дасть. Не дасть і 30. 10 - 12 млн його максимальна ціна.
Показать ответы
bora, да купят купят, кроты умеют продвать своих игрков в самый нужный момент
А все дуже просто: татарин закинув в Трансфермаркт гроші і Фред вже коштує 32 лями. Як такі гроші може коштувати гравець, якого як хробака у всіх матчах сезону перекусив Володя Шепелєв?
Показать ответы
bora, так, особисто у Берлін гроші віз на поїзді. Якої тільки дурні не прочитаєш на Динамоманії.
Я б сказав, що бригада в жовтому затягнула Марсель у фінал. Просто неймовірні результативні помилки у абсолютно всіх матчах єврокубків!!!! Пара фіналістів ЛЧ просто випечена на суддівських ляпах. І якщо Реал ще й виграє ЛЧ, то це буде вершиною футбольної несправедливості.
Показать ответы
bora, а Ливер не без помощи "ляпов" прошел в финал? Их победа будет справедлива?
Це історія з серіалу обсирна і Барселона. У МЮ перебор з ЦП. Там Погба, Матіч, Еррера в опорній. Молодий пацанюра з академії на підхваті. Смолінг І Еванс без проблем також грають в опорній. З ким може конкурувати цей фуросемідник? Його Вова Шепєлєв з потрохами з'їв, так само як і 37-річний Де Россі в Римі.
Показать ответы
bora, что это за Эванс в МЮ появился?)
Там остались Матич, Погба, Эррера и Мактоминай. Феллаини и Каррик уходят, так что три нормальных и один молодой, ЦП им в любом случае нужен. Плюс Моур так и не понял еще где играть Погба, может выше его нужно ставить, так что остаются только Матич и Эррера из квалифицированных.
bora, ты серьезно? Еванс, ты когда последний раз игру МЮ смотрел, а в опорке Эррера которому уже 28, через год 30, и то не факт что он контракт с МЮ продлит, он сам ещё не знает. Так, что Фред нормальный вариант за такие бабки
Захисник зіграв у м'яч. А потім трохи зачепив бік Васкеса. Був б відеоповтор - Ювентус став б заслуженим півфіналістом.
Показать ответы
bora,
а с какого перепугу ювентус стал бы заслуженым полуфиналистом, если б судейка не показал на точку?
2 донецьких гандони тримаються купи!
Показать ответы
bora, жоден з них не з Донецьку.
На кротоаналі в четвер показували Хачеріді переодягнутого і ГОТОВОГО ДО ВИХОДУ НА ПОЛЕ. Наступне відео і одягнутий Хачеріді показує в сторону Лужного. Я впевнений, що Євген був готовий вийти на поле. І хотів цього.
Показать ответы
bora, Хотелось бы увидеть такое видео. Скачал с торрентов матч с рос. Футбола, канала Украина - там такого момента нет. Показан ковыляющий Кадар, затем сидящий Хачериди и переодевающийся Шабанов, а Хачериди готового к игре не видно. Может фоть фото есть?
Ничего не найдено.