28 февраля 2020 23:07
27
Алексей АНДРОНОВ: "По-моему, руководству киевского "Динамо" пора принять сложное, но простое решение"

Российский комментатор Алексей Андронов в своем Телеграм-канале высказался о последних неудачах "Динамо".


"По-моему, руководству киевского Динамо пора принять «сложное, но простое решение». Осень не была случайностью/неудачей, дальше тупик...".

Нужно менять все, начиная с руководства
Доброго всим дня. Я є вболівальником команди з з 80 років минулого віку. Але такої команди (позорної) не було ( за виключенням періоду роботи Хацкевича)
Скрыть ответы
Dokstan, а у Блохина? А у Газзаева?
Питання не в тому щоб вигнати Михайличенка, питання в тому кого великий президент поставить на його місце, якщо прийде умовний Беланов чи Калітвинцев то від "перестановки доданків сума не зміниться"..
Я був прихильником призначення Олексія Михайличенка. Проте, я визнаю, що помилився. ОМ найбільш інтелектуальний і освічений серед усіх тренерів Динамо, але напевне 15 років простою дають своє. Коли осінь ще можна було списати на абсолютного тренерського імпотента Хацкєвіча, то зараз виправдань нема. Абсолютно некерована команда, відсутність побудови гри в захисті, несвоєчасність замін і прийняття рішень - це те що видно на поверхні. А під поверхнею проблеми з дисципліною. Циганков вкотре не тренується на зборах через вигадані травми...і т.д.
Чекати кінця сезону сенсу нема. Потрібно відпустити тренерський штаб. Особливо, на постріл артилерії, я б не підпускав до бази тренера воротарів Михайлова. Він не виховав жодного воротаря за 20 років. СаШо був унікальним і не є його вихованцем.
Але звільнення штабу має сенс лише у випадку дійсно запрошення професіоналів. Нові тренери будуть мати час до літа, щоб зрозуміти хто моде бути корисний команді. А влітку вже провести повноцінну підготовку. А так чекати до провалу Михайличенка в кваліфікації ЛЧ (і то якщо вона буде), потім його звільнити, знову бардак вересень-жовтень....це дорога в нікуди. І винен у всьому тому тільки Ігор Михайлович і ніхто більше.
Скрыть ответы
bora, некерована (в 10-х грати з 4 хвилини)? Несвоєчасність замін( Щоб ти казав, забий Циганков з подачі Де Пени одразу після подвійної заміни)? Проблеми з дисципліною(це тут до чого)? Циганков не тренується через вигадані травми (в тебе маразм чи параноя?) де підтвердження???
Скрыть ответы
Dynamic, На мій погляд, не некерована, а тактично погано навчена. Не поставлена командна гра. І тут два варіанти. Або тактичні схеми тренерського штабу неефективні в сучасному футболі, або тренерський штаб не вміє і не знає як ставити командну гру. в сучасному футболі.
Хай з Дніпрои-1 на гру вплинуло вилучення, а невиразна гра з Ворсклою? Полтавський футбол на підйомі? А осінню частину як грали? І не потрібно казати про футболістів. У всіх команд УПЛ, крім ШД, підбір гравців куди гірший, а ми граємо з ними, практично, на рівних і то не завжди (Зоря).
Скрыть ответы
Александр, я написав 4 пункти, ти написав про один з них, і то по ньому погодився, хоча писав я не тобі і відповідь чекав не від тебе!
Але бачу що тут повно експертів, які роблять висновки по 1-2 іграх, і дивним чином пропадають після перемог!
Тільки Київ! Тільки Динамо!
Разом до перемоги!
Dynamic, тут, хлопчику, ти трохи в штангу заїхав...бо тобі ніхто не дозволяв звертатися на ти. Ну але то питання твого виховання. Раз ти вже так про експертизу, то давай поїхали по твоїх запитаннях:
1. Про керованість: так, вона абсолютно некерована, не навчена і безграмотна. До 4-ої хвилини ми могли пропустити вже тричі. Нам просто пощастило. А ще я бачив матч проти Ворскли, де нас так само возили, особливо в лругому таймі. Чи може ти керованістю назвеш рухи гравців при голі Ворскли, чи першому Супряги? Гол Супряги це копія голу Карпатам тиждень тому. Це свідчить про те, що вони ще й ігри суперників не розбирають;
2. Матч ми програли у рівних складах;
3. Так! Несвоєчасність. Кусок гівна-1 почав нас сильно пресувати з 52-53 хвилини. Всі голи прийшли з нашого правого флангу оборони. Ми почали дуже сильно просідати в опорній зоні, що і не дивно, бо там був тільки Капітан і розчинений Шепєлєв. Тому, якщо б я був тренером, то я б руйнував плацдарм для розгортання/планування атак суперника і намагався б нівелювати тиск на правому фланзі оборони. Я б провів дві заміни: Кендзьору і Шепєлєва на Кадірі та Дуелунна(Шапу)з перестановкою Караваєва в оборону. Окремий абсурд це заміна Русина при рівних складах. Яка була в цьому необхідність?
4. Інформація про зіркового руденького хлопчика неодноразово публікувалася в блогах вболівальників Динамо. Ці вболівальники їздили на збори в Туреччину і провели там з командою близько тижня. Це інформація зсередини команди.
Скрыть ответы
bora, як і з ким спілкуватись - вирішувати мені! А не, як в тебе, з дозволу твого власникаІ точно не таке істеричне чучело буде мені вказувати!
І безпідствно ображати моє Динамо, не дам нікому! Тим більше такому рижому гівну як ти!
bora, про інтелект і освіту,щось нове,просвітіть будь ласка.
Вы что ,каждый раз после неудачи собираетесь спустя нескольких месяцев увольнять тренера?Убрать Саркиса,кто из вас профинансирует и приведёт инвестора?!Возьмите создайте,потренируйте хотя бы детскую команду.Сидя на диване хорошо выдавать себя великими специалистами!А что сами достигли,хотя бы на шаг приблизились к ним.
Скрыть ответы
Doktor, Лол як же ви захищаєте Суркіса.....
Скрыть ответы
Stas_dinamo, покажи где я защищал Суркиса,ты хоть читать и мыслить можеш?!!!Это ещё раз доказывает ваш диванный дибилизм "знатоков футбола"
Решение нужно, но принимать его должны другие люди. Нынешнее руководство, к сожалению для нас ошибается постоянно.

Если вместо Михайличенко прийдет к примеру Буряк, от такого решения мы совсем ничего не выиграем. Еще одна спираль вниз.
единственное сложное, но простое решение это уйти суркисам нах !
Да,да. Лет так на 10 опоздал с таким заявлением.
По ходу сезона, еще и так сходу тренера нормального найти сложно. Будет как с Хацкевичем, все кричали срочно увольнять посреди сезона. Уволили и что дальше? А если сейчас уволить то кто будет? Нужны серьезные поиски кандидатов, договоренности итд. А не так, что трах-бах, уволили а потом сидим и думаем что делать. Пусть сначала покажут кандидатуру годную, тогда я руками и ногами за, а если это Евтушенко или Заваров на это место планируется, то лучше не надо таких решений.
Скрыть ответы
Дід Панас, сейчас абсолютно спокойно составить список кандидатов и планомерно начать его прорабатывать, чтобы в конце сезона просто назначить нового тренера..
Скрыть ответы
iceman, так я об этом и говорю. Вероятно их прорабатывают. Уверен, если не будет 2 место, то миху летом попрут. Но вот увольнять прям сегодня не имея новой кандидатуры, как хочет Андронов - это бесполезно.
Скрыть ответы
Дід Панас, прорабатывают варианты уже сейчас? Это точно не про Суркиса. Он всегда назначает тренера в пожарном порядке, того кто у него перед носом из динамовских сердец.
Дід Панас, даже если у Суркиса и есть этот список, то там 99,9% - динамовские сердца. Когда бы не произошла смена тренера шило поменяется на мыло и мы снова будем страдать в футбол
Скрыть ответы
Иной, сердца тоже разные бывают. Того же Ковальца или Шарана очень приятно смотреть, Головко очень неглуп как тренер, про Шеву я даже не мечтаю, он на Милан уже слюни пускает, но тем не менее это тоже "сердца" и таких я бы не против видеть во главе клуба. Вопрос не в том сердце или нет, а в том насколько компетентный. Был у нас не сердце, иностранец, Газзаев звали, так с ним от Шерифа проигрывали. Поэтому подход - если не сердце, значит хороший тоже не работает.
Дід Панас, так ніколи не буде, нажаль.
Суркіс звільнить Лесика після слітньої селекції під ньогоі невиходу в ЛЧ.

І в результаті, ніхто з поважаючих себе тренерів, не прийде на його місце.
Але прийде Яковенко, Максимов чи Заваров.
Скрыть ответы
HIM, такие как Яковенко или Петраков рискованные варианты, со сборной работали отлично, но на клубном уровне непонятно чего от них ждать. Но смотря на нынешнюю игру я и на них согласен, рисковать так рисковать) Заваров с Максимовым конечно мимо.
Скрыть ответы
Дід Панас, был у нас уже один успешный тренер сборной...не пошло)))
Если ДК берет курс на своих воспитанников, как заявляет Суркис, то нужен тренер умеющий работать с молодежью. У кого она постоянно прогрессирует, а не как у нас: Цыганков, Шепелев, Шапаренко постепенно деградируют.
Единственные светлые пятна - Попов и Миколенко, но думаю с нормальным тренером первый был бы уже основным в сборной, а второй играл в топ лиге
Скрыть ответы
Иной, Яковенко и Петраков как-раз с молодежью и показали все свои достижения. А вообще от курса воспитанников надо отказываться, если мы хотим за что-то бороться, нигде в мире ни один топ-клуб не пользуется воспитанниками, а имеет хороших скаутов и покупает хороших игроков, а воспитанники так, для подмоги, или если нереальный талантт, типа Месси. Это кажется что воспитать своего это бесплатно, а сколько на него денег потратили пока он от 15 до 20 лет прошел все академии? Проще уже купить готовенького.