17 серпня 2024 17:39

Слот про 2:0 з "Іпсвічем": "Було приємно подивитися на другий тайм "Ліверпуля", можемо грати у хороший футбол. Салах може забивати, але і йому потрібні партнери"

Арне Слот прокоментував перемогу над Іпсвічем.

"Ліверпуль" виграв з рахунком 2:0 у матчі першого туру АПЛ.

«Перше враження від футболу в АПЛ у першому таймі, можливо, було саме таким, яким очікувалось, бо суперник грав близько до наших футболістів, діяв агресивно. А на другий тайм було заведено дивитися.

Якщо команда грає по всьому полю персонально віч-на-віч, то не варто постійно розігрувати м'яч накоротко. Ми робили втрати майже за кожної спроби довгої передачі. У другому таймі з'явився простір і можна було побачити, що ми можемо грати в досить хороший футбол

Я більше вірю в команду, ніж у окрему людину. Мохамед Салах може забивати голи завдяки гарним ривкам, гарним передачам. Я думаю, що і Мо також потрібні партнери. У нас є креативні футболісти, які можуть вирішити результат гри», – сказав головний тренер Ліверпуля Арне Слот.