12 листопада 2022 19:43

Допоміг вихід Ярмоленко: "Аль-Айн" Реброва вирвав героїчну нічию проти зіркового конкурента у чемпіонаті ОАЕ

Аль-Айн на виїзді зумів вигризти одне очко у грі десятого туру чемпіонату ОАЕ проти Аль-Шарджі, відігравши два голи за три хвилини до кінця поєдинку.

Підопічні Сергія Реброва пропустили перший гол уже на 13-й хвилині, ворота Аль-Айна вразив Усман Камара.

На 69-й хвилині у гру вступив вінгер збірної України Андрій Ярмоленко, а вже через вісім хвилин екс-нападник Барселони Пако Алькасер подвоїв перевагу господарів поля.

Все йшло до впевненої перемоги Аль-Шарджа, але півзахисник Аль-Айна Суфіан Рахімі був проти такого завершення матчу. Спочатку на 87-й хвилині він скоротив відставання у рахунку, а через три хвилини оформив дубль та нічийний результат для своєї команди.

Нічий результат дозволив Аль-Айну піднятися на п'яте місце в турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ, до цього підопічні Реброва були на дев'ятому рядку.

Через чемпіонат світу в Катарі свій наступний матч Аль-Айн проведе лише 19 грудня проти Бані Яс. Поєдинок розпочнеться о 17:30 за київським часом.