Україна (U19) - Ізраїль (U19) - 2:0
Голи:
1:0 Кулач (18), 2:0 Полюлях (71)
Україна: Ткаченко, Писько, Приндета, Братков, Полюлях, Вакуленко, Кулач, Тащі (Месхія, 62), Чурко (Чорноморець, 80), Трубочкін, Трояновський (Яковенко, 65).

У суботу, 26 травня, юнацька збірна України здобула першу перемогу в елітному відбірному раунді ЧЄ-2012 серед 19-річних, що проходить у Португалії. У стартовому матчі 4-ї групи підопічні Олега Кузнецова поклали на лопатки команду Ізраїлю, забивши по голу у кожному з таймів - 2:0.

Ближче до середини першої половини форвард «Шахтаря» Владислав Кулач після вдалого розіграшу штрафного удару відкрив рахунок, а за 19 хвилин до фінального свистка перевагу синьо-жовтих довів півзахисник донецького «Металурга» Микита Полюлях.

У другій грі стартового ігрового дня юнаки Португалії виявилися трохи кращими за однолітків з Ірландії - 1:0, оскільки тут єдиний гол на 87-й хвилині провів у власні ворота захисник острів'ян Майкл Баркер.

Наступні матчі групи 4:
28 травня. Ірландія - Україна, Португалія - Ізраїль.
31 травня. Україна - Португалія, Ізраїль - Ірландія.

До речі, підопічні Кузнецова раніше вже зустрічалися з ірландцями (3:0, серпень 2010-го) та португальцями (1:1, жовтень 2011-го).