26 січня 2022 15:56
8

"Динамо" U-19 - "Антальяспор" U-19 2:2. Контрольний матч. Матч був припинений достроково через сутичку між футболістами команд

"Динамо" U-19 - "Антальяспор" U-19 2:2

"Динамо": 1. Ігнатенко - 8. Бенедюк, 4. Балаба, 26. Опанасенко, 15. Єременко - 18. Мельниченко, 23. Ель Хамліші, 19. Василець, 24. Гаджук, 20. Кремчанин - 27. Уваров

Онлайн

Матч розпочався

2. Перший кутовий у матчі подали кияни, але голкіпер турецького клубу зіграв надійно та забрав м'яч у руки.

7. Динамівці очікувано контролюють м'яч у перші хвилини матчу, але небезпечних моментів біля воріт "Антальяспора" поки що немає.

9. Василець зробив непоганий закид на протилежний фланг, де був самотній Ель Хамліші, але марокканець сповільнився і не встиг першим дістатися м'яча.

10. Жовта картка Уварову. Форвард киян падає у штрафному майданчику суперника, але арбітр вважає, що це була симуляція.

12. Уваров вирвався на ударну позицію, проте надійно зіграв голкіпер, відбивши м'яч ногою після удару динамівця.

15. Неточний дальній удар по воротах Ігнатенка.

18. На поле виходить наставник киян Ігор Костюк, який незадоволений діями арбітра, який зафіксував офсайд під час атаки "Динамо".

20. Ігнатенко забирає м'яч після удару у дальній кут воріт.

21. Тепер уже Бенедюк зважився на дальній удар, але м'яч полетів вище воріт.

26. Зовсім нічого не виходить в атаці у киян останніми хвилинами... Ініціатива перейшла до гравців турецької команди, які активно шукають можливість завдати удару по воротах "Динамо".

28. Знову на ударній позиції опиняється Уваров, але пробиває повз дальній кут воріт.

30. Заміна у "Динамо": замість Кремчанина на поле виходить Микита Лєднєв.

34. Ще один дальній удар у виконанні динамівців – Мельниченко посилає м'яч кудись у бік дороги, розташованої за межами стадіону.

36. Гол. Все ж таки забивають турки... Після навісу з флангу гравець "Антальяспора" вибігає з-за спин захисників "Динамо" і потужним ударом відправляє м'яч у сітку воріт.

40. Уваров знову отримує м'яч у штрафному майданчику і падає, але арбітр показує, що за секунду до цього динамівець був у офсайді.

44. Ще один дальній неточний удар по воротах "Антальяспора".

Кінець першого тайму

Розпочався другий тайм

46. Склад "Динамо" на другий тайм: Погорілий – Малиш, Філатов, Дячук, Танчак – Яцик, Скрипник, Царенко, Слесар, Діалло – Попов

47. Діалло мав можливість забити вже через хвилину після виходу на поле, але м'яч після його удару полетів повз ворота.

50. Яцик зі штрафного навісив точно на голову Діалло, але удар у сенегальця не вдався.

50. Гарний момент мав Попов, але після його потужного удару голкіпер м'яч відбив.

51. Слесар пробиває вище воріт.

53. ГОООООООООООООООООООООООООЛ!!! Царенко обіграв захисника, потім голкіпера, що вийшов далеко з воріт, пробив і м'яч рикошетом від захисника відскочив до Попова, котрий і відправив його в сітку воріт!

55. Діалло пробиває з-за меж штрафного майданчика - м'яч у руках у голкіпера.

62. Знову трохи заспокоїлася гра, хоча динамівці і продовжують контролювати м'яч, але до воріт суперника їм поки що дістатися не вдається.

66. Царенко опиняється на ударній позиції, але не влучає у ворота.

68. М'яч не залітає у дальній кут воріт після удару Царенка.

74. Після навісу з флангу ніким не прикритий форвард "Антальяспора" пробивав в один дотик, але м'яч полетів вище воріт.

76. В офсайді Попов.

77. ГОООООООООООООООООООООООООЛ!!! Діалло вирвався на ударну позицію, але пробив у захисника, однак першим до м'яча встигає Царенко, який зупиняє круглого, прицілюється та відправлятиме його в сітку воріт!

82. Динамівці спокійно справляються зі всіма атаками "Антальяспора", не даючи супернику можливості завдати удару по воротах Погорілого.

86. Гол. Нападник "Антальяспора" потужним ударом зі штрафного відправляє м'яч у сітку воріт киян.

87. Діалло вирвався на ударну позицію та відправив м'яч у сітку воріт, але арбітр відмінив гол через офсайд.

88. На полі починається сутичка, в епіцентрі якої виявляється розгніваний Діалло. Сенегалець отримує червону картку.

90. Починається масова бійка після того, як гравець турецької команди вирішив дати потиличник Діалло, який йшов з поля. Усі футболісти киян вибігають на поле і починається бійка.

Матч призупинено і поки що незрозуміло, чи дасть арбітр дограти кілька хвилин, що залишилися.

Все, обидві команди залишають поле - матч дограно не буде.

Превью

Сьогодні "Динамо" U-19 проведе свій другий спаринг на зимовому зборі в Туреччині.

Суперником киян стануть їхні однолітки з "Антальяспора".

У першому контрольному матчі, нагадаємо, підопічні Ігоря Костюка здолали "Демреспор" з рахунком 2:1 завдяки голам Максима Дячука і Микити Леднева.

Транслювати зустріч будуть клубний канал "Динамо" в YouTube, а також "Динамо ТВ".

"Динамоманія" о 14:00 проведе текстову онлайн-трансляцію.

На перевоспитание мячи подавать первой команде! Может свою занощивость уберет))
Нет, нет, нет, свой характер пока что показывай на унитазе когда будет запор. Нет, к основе точно нет...
А кто-то тут сокрушался, что его не взяли в основную команду на сборы. Ему, походу, еще в садик нужно ходить, пока мозги на место не станут. В мире куча примеров, когда талантливый игрок просто просрал карьеру из-за скверного характера.
К сожалению, не было возможности посмотреть второй тайм. На за ним подобного рода заносчивость наблюдал и ранее. В каком-то из предыдущих матчей он своего же партнера толкнул из-за того, что ему не понравилось как тот сыграл в эпизоде.
Гнетюче враження залишили останні хвилини матчу. Так и не зрозумів, навіщо вискакував на поле наш тренер Костюк? Невже йому , з його місця, було краще видно, чи був Діалло в офсайді, чи ні? Та навіть, якщо й суддя помилився, вискакувати на поле тренеру.....Дивно...А потім вже трапилася ,,самба чорного метелика"..Зіграв дуже грубо, не впоравшись з емоціями після незарахованого голу, червона картка і.....понеслося!
Жаль буде, якщо, безумовно, дуже талановитий гравець, поставить під загрозу свою кар"єру, не впоравшись зі своїм характером, що ставить під загрозу дисципліну в команді. Дійсно, було дуже смішно, коли він щосили рвався ,,в бій", а його не могли втримати трое партнерів і тренерів. В минулому матчі була така ж ситуація. А ще згадується, як він три хвилини
,,тікав" від арбітра матчу Юнацької ліги УЄФА, коли той хотів показати йому гірчичник.))))
Не здивуюся, якщо Луческу втримається, поки, від залучення Діалло до складу основної команди.... Самбі ще треба ретельно попрацювати з психологом над своєю витримкою і самовладанням
Henry, вже не один дзвіночок тривожний щодо Самби
При любом раскладе— НЕДОПУСТИМО такое поведение Диалло! Его держат, он вырывается, толкает арбитра... звезда!!!!
Це ж треба: почав дивитися матч з моменту, як рахунок став 2:2. На жаль, камера була в такій точці, що чітко зрозуміти, чи був Діалло у офсайді, зрозуміти важко. Здається, що у момент пасу йому на хід офсайду не було. Але ж судді місцеві... Далі, очевидно, у Діалло не витримали нерви, або його спровокували (момент у кадр не потрапив). І почалося місиво...