28 квітня 2024 20:25

"Кривбас" розгромив "Металіст 1925", продовживши антирекордні серії харків’ян

У заключному недільному поєдинку 26-го туру УПЛ криворізький Кривбас розгромив харківський Металіст 1925 (3:0) і зміцнив свої позиції на третій сходинці.

Вперше захист харків’ян не впорався зі своєю функцією, тобто не завадив забити нападнику господарів Максиму Задераці вже на п’ятій хвилині, а вдруге на 27-й, коли інший форвард Кривбаса Артур Микитишин класно замкнув навіс від Дениса Кузика.

А у стан нокауту вже у першому таймі Металіст 1925 ввів Максим Луньов, який в падінні замкнув пас-простріл від прудконогого Івана Дібанго.

По перерві гра голами не потішила, бо одні не дуже хотіли, мова про Кривбас, гравці якого вже точно тримали в голові наступні матчі та, ймовірно, економили сили, а інші не могли.