16 січня 2023 12:33
2

Яремчук знову не зміг реалізувати гольовий момент: відео епічного промаху українського форварда у матчі "Брюгге"

Український нападник Роман Яремчук, який захищає кольори Брюгге, не реалізував явний гольовий момент у матчі чемпіонату Бельгії проти Андерлехта.

Вчорашній поєдинок 20-го туру чемпіонату Бельгії, в якому Брюгге приймав Андерлехт, завершився внічию (1:1).

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі господарів та провів на полі 61 хвилину ігрового часу, після чого був замінений на іспанського нападаючого Феррана Ютглу за рахунку 0:0.

На початку другого тайму Яремчук не зміг продати явний гольовий момент. Роман відгукнувся на навіс зі штрафного, але пробив вище воріт суперника зблизька.

Нагадаємо, що минулого туру чемпіонату Бельгії Яремчук не зміг вразити порожні ворота суперника в матчі проти Генка.

27-річний Яремчук провів у поточному сезоні за Брюгге 14 матчів, забив два голи та зробив стільки ж результативних передач.

Брюгге зіграв 20 поєдинків, набрав 35 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці бельгійської першості.

Нічого було радіти, коли забив в ворота Динамо . Карма вона така річ .