30 жовтня 2022 22:14

"Поверніть Луніна, ми б з ним виграли цей матч": уболівальники "Реала" не вражені Куртуа після повернення

Реал сенсаційно втратив очки в матчі 12-го туру іспанської Ла Ліги з Жироною (1:1), фанати мадридського клубу на цьому тлі залишилися незадоволені грою основного голкіпера - Тібо Куртуа.

Більше години глядачі матчу Реала та Жирони не бачили забитих голів. Лише на 70-й хвилині Вінісіус Жуніор зумів відкрити рахунок у матчі. Через десять хвилин арбітр призначив пенальті у ворота Реала, але Тібо Куртуа не зумів потягнути удар Стуані, оскільки стрибнув у протилежний бік від м'яча.

На 90-й хвилині вершкові таки забили, але після перегляду VAR, гол Родріго було скасовано.

Уболівальники не сильно вражені поверненням Куртуа та вимагають повернути у ворота Андрія Луніна.

"Тібо в моєму списку знаходиться з оцінкою "-4", тому що в ньому менше надійності, ніж у Луніна", - Antoo;

"Моя думка, з Луніним Мадрид виграв би цей матч", - Camilo;

"Поверніть Луніна в наступному матчі", - Days;

"Куртуа повернувся товстий і не у формі, якраз у той момент, коли Лунін набрав темп", - Tecno Píritu;

"Давайте чистий лист або я почну пропаганду на користь Луніна", - Nueve;

«Куртуа був найкращим воротарем минулого сезону, але цього Лунін показав набагато більше ніж Куртуа, і на місці Анчелотті я б починав матчі з Луніним», – Juan Diego.

Зазначимо, цього сезону Тібо Куртуа пропускав голи у всіх матчах у яких грав. Єдині дві гри без пропущених голів на рахунку Андрія Луніна.

Лунін цього сезону відстояв у воротах Реала в шести матчах, в яких пропустив чотири голи і два матчі закінчив із чистим листом.