30 жовтня 2022 11:56

Конте після переможного м'яча у матчі з "Борнмутом" пішов у підтрибунне приміщення

Головний тренер «Тоттенхем Хотспур» Антоніо Конте у матчі з «Борнмутом» (3:2) після переможного голу своєї команди пішов у підтрибунне приміщення. Про це повідомляє Mirror.

На 57-й хвилині «шпори» поступалися 0:2, але гол Райана Сесеньона дозволив їм відіграти один м'яч. На 73-й хвилині захисник лондонців Бен Девіс зміг зрівняти рахунок, а на другій доданій до основного часу матчі Родріго Бентанкур зумів після розіграшу кутового принести своїй команді вольову перемогу.

Після гола уругвайця Конте, який відомий своєю емоційністю, практично не святкував переможний м'яч і пішов у гостьову роздягальню. Після фінального свистка італійський фахівець повернувся на поле.

"Тоттенхем" завдяки перемозі набрав 26 очок і піднявся на третє місце в турнірній таблиці АПЛ.