31 липня 2023 16:54
2

Журналіст назвав гравців "Динамо", які йому сподобались у грі з "Минаєм"

Журналіст та коментатор Віктор Вацко в програмі "Вацко on air" розповів, що йому сподобалось в грі "Динамо" в матчі проти "Миная" (4:1).

"Якщо говорити про підсилення команди порівняно з минулим сезоном.

Бущан - можуть бути питання до пропущеного голу, але він не бачив момента удару, виручив у другому таймі.

Шапаренко - "динамомашина" команди "Динамо", гнав команду вперед розганяючи атаки. Показав, що з ним і без нього - це дві різні команди.

Ярмоленко - навіть футболісти "Миная" грали проти нього з колосальним пієтетом, дуже впевнено відіграв Андрій. Дуже грамотні рішення з м’ячем, небанальні рішення і величезне бажання на футбольному полі. Хоч Андрій і не забив, але справив чудове враження.

Ну і нарешті Ванат - вийшов після дискваліфікації і за фактом, саме він вирішив долю матчу, забивши 2 м’ячі за 3 хвилини. І це при тому, що у "Динамо" до цього і моментів не було. Та і після дублю Ваната у "Динамо" з моментами не надто добре все складалось".