24 липня 2023 10:00

Чеберко дебютував за "Коламбус Крю"

Український захисник Євген Чеберко дебютував за Коламбус Крю. Команда українця обіграла Сент-Луїс у Кубку ліги – 2:1.

Коламбус двічі забив у першому таймі, відзначилися захисник Лукас Селарраян та нападник Кучо, який реалізував пенальті. Сент-Луїс відіграв один м’яч наприкінці матчу завдяки автоголу Джейсена Расселла-Роу.

Чеберко вийшов на заміну у середині другого тайму. Українець заробив жовту картку наприкінці поєдинку.

Нагадаємо, Євген перейшов у Коламбус у червні, підписавши контракт до літа 2026 року. У попередньому сезоні українець виступав за хорватський Осієк.

Наступний поєдинок Коламбус проведе у Кубку ліги з мексиканською Америкою 1 серпня. В 1/16 турніру вийдуть дві з трьох команд групи 4.