16 травня 2019 20:49
1

Abano Football Trophy. U14. "Динамо" - "Наполи" 1:1

У своєму заключному матчі у групі А міжнародного дитячого турніру Abano Football Trophy “Динамо” зіграло внічию у вкрай драматичному двобої з “Наполі” 1:1.

Стартовий склад "Динамо": 12.Косач - 20.Гусєв, 3.Балаба, 18.Сизонюк, 14.Білоконь - 26.Михайлів, 21.Педченко, 8.Микитюк - 15.Григораш, 11.Грохольський - 4.Гаджимурадов

Запасні: 23.Гринчук, 6.Жовтенко, 22.Прокопенко, 99.Гунявой, 19.Мітько, 9.Могилевець, 10.Зоренко, 17.Цілик, 2.Дзень.

Динамівці були близькими до перемоги, яка б гарантувала нашій команді вихід до чвертьфіналу, оскільки у паралельному матчі «Ювентсу» не обіграв «Аугсбург».

Однак тепер динамівці посядуть друге місце в групі лише у випадку перемоги «Ювентуса» над «Наполі» у заключному турі.

Нагадаємо, перші дві команди кожної з чотирьох груп виходять до чвертьфіналу. Треті та четверті команди гратимуть за підсумкові 9-12 та 13-16 місця відповідно.

Група А. Турнірне становище

“Ювентус” - 4 очки (2 матчі), голи 1:0

“Наполі” - 4 очки (2 матчі), голи - 2:1

“Динамо” - 4 очки (3 матчі), голи 3:3

“Аугсбург” - 1 очко (3 матчі), голи - 1:3

У разі рівності очок враховуються у першу чергу очні зустрічі всіх команд, які мають рівну кількість очок (очки, далі різниця м’ячів, далі кількість забитих м’ячів), потім - різниця м’ячів у всіх матчах, далі - кількість забитих голів у всіх матчах, у разі рівності всіх показників - жереб.