Товариський матч.

Десна (Чернігів) – Динамо (Батумі) 2:0

Голи: Сергійчук, 32, Волков, 35

Десна: Литовка, Люлька (Фаворов Д. 72), Баєнко (Імереков, 72), Нємчанінов (Гітченко, 46), Слінкін (Фаворов А. 72), Богданов (Беліч, 61), Якимів (Огіря, 72), Мостовий (Картушов, 72), Сергійчук (Козак, 62), Аршакян (Безбородько, 72), Волков (Старенький, 46).

Десна продовжує підготовку до старту другої частини сезону 2018/2019. Сьогодні підопічні Олександра Рябоконя провели товариський матч проти суперника з Грузії – Динамо Батумі. Тренерський штаб Десни задіяв практично всіх гравців, які перебувають на зборах, повідомляє прес-служба клубу.

Сіверяни досить впевнено обіграли опонента, забивши два голи ще в першому таймі. Сергійчук скористався помилкою голкіпера, який вийшов далеко з воріт, і технічно, з далекої відстані вразив ворота грузин. А ще за кілька хвилин відзначився Волков – Олександр замкнув скидку Аршакяна.

Вже завтра на Десну чекає матч з представником Першої ліги України Дніпро-1. Початок матчу о 16:00.