1 сентября 2024 15:16

Два отмененных гола, незабитый и реализованный пенальти: "Левый берег" обыграл "Верес"

У рамках п'ятого туру Української Прем'єр-ліги рівненський Верес приймав київський Лівий берег. Поєдинок видався багатим на події, а фінальний свисток зафіксував перемогу гостей з рахунком 3:1.

Команди провели перший тайм дуже активно. Верес забив вже на восьмій хвилині, але ВАР скасував взяття воріт. Потім рівненський клуб таки зумів відкрити рахунок. Новачок команди Руслан Степанюк вдало зіграв на добиванні.

Верес міг двічі збільшити перевагу, але знову гол не зарахували через порушення правил, а потім Гайдучик не реалізував пенальті.

Лівий Берег зрівняв рахунок в середині другого тайму. Приходько технічно розібрався із опонентами в штрафному майданчику та влучно пробив у дальній кут.

На цьому гості не зупинилися і забили другий гол. Київську команду вивів вперед Галас.

А потім Лівий Берег реалізував пенальті, зробивши рахунок 3:1. Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Лівого Берега.