14 травня 2023 22:44

Артета - про поразку від "Брайтона": "Ми маємо вибачитися за нашу гру у другому таймі"

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета підбив підсумки матчу 36-го туру англійської Прем'єр-ліги з «Брайтоном», перемогу в якому здобули «чайки» (3:0).

«Тиждень тому (після перемоги 2:0 над «Ньюкаслом» у матчі 35-го туру АПЛ. — Прим.) я стояв тут із почуттям гордості, а сьогодні ми маємо вибачитись за нашу гру у другому таймі. Це було неприйнятно. Математично шанси на титул є, але сьогодні неможливо думати про це.

Нам потрібно перетравити результат і нашу гру у другому таймі, зрозуміти, чому все склалося саме так, як склалося, та відреагувати належним чином. Брайтон був по-справжньому хороший, а ми після перерви зіграли дуже погано.

До цього гра йшла точно так, як ми того й очікували. Я завжди захищатиму своїх гравців, тому відповідальність за те, що сталося, несу я. Після такої домашньої поразки спочатку потрібно проаналізувати свої дії, перш ніж озиратися на когось ще», — цитує Артету ВВС.