17 квітня 2024 08:37
1

Енріке про 4:1 над "Барсою": "ПСЖ зробив крок уперед у зрілості – ми провели цілісний матч. Не оцінюю рішення арбітра – говорю гравцям контролювати емоції"

Луїс Енріке висловився про перемогу над "Барселоною".

«ПСЖ» обіграв «Барселону» (4:1, загальний рахунок – 6:4) у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

З 29-ї хвилини каталонський клуб грав у меншості після вилучення Рональда Араухо.

«Ми розпочали матч блискуче. Були готові до будь-якого сценарію, навіть до того, що пропустимо гол.

Ламін Ямал зіграв чудово, після чого нам забили, але «ПСЖ» провів досить цілісний матч від початку і до кінця. Вболівальники пишатимуться.

Зазвичай не оцінюю рішення арбітра. Я намагаюся поставити себе на місце судді.

Я намагаюся мало висловлюватися на адресу арбітра чи взагалі цього не робити, але говорю своїм гравцям контролювати емоції. Сьогодні ми зробили крок уперед у зрілості», – сказав головний тренер «ПСЖ» Луїс Енріке.
Шановні, ще скажете що нема корупції. Хай тренер ПСЖ не лицемірить, суддя зіпсував інтригу в матчі...