14 квітня 2024 11:18

Гол Кревсуна приніс перемогу "Боруссії" Д в матчі юнацького чемпіонату Німеччини

У 22-му турі юніорської Бундесліги команда дортмундської «Боруссії» U-19 на виїзді з'ясувала стосунки з командою «Фортуна» U-19 і здобула перемогу з рахунком 2:1.

Молоді «джмелі» здобули вольову перемогу, пропустивши швидкий гол на 2-й хвилині зустрічі.

На 56-й хвилині дортмундці паритет у рахунку відновили, а за 10 хвилин зусиллями українського півзахисника Данила Кревсуна забили переможний гол.

У таблиці групи Західної Німеччини «Боруссія» Дортмунд U-19 посідає 1-е місце, маючи 61 очко після 22 матчів. На другій позиції йде команда «Шальке» U-19, у якої 44 пункти.

Перемога в групі Західної Німеччини принесла Кревсуну і компані путівку до плей-оф національної першості.