10 квітня 2024 23:09

Прем'єр-ліга. 23-й тур: Колишній кіпер "Динамо" Маханьков дебютував у 2-му клубі чемпіонату України, 15-й реалізований пенальті у ворота екс-динамівця Кічака та інше

"Шахтар" продовжив переможну серію, "Кривбас" забив ювілейний гол

Переможний серіал Шахтаря триває в Чемпіонаті 8 ігор, а на своєму полі – 6 матчів.

Шахтар здобув 670-ту перемогу в УПЛ.

Кривбас забиває 700-й гол в УПЛ.

1-а в УПЛ велика перемога Вереса над Оболонню (у 2-й грі).

Олександрія перервала безпрограшну серію з 4-х ігор і зазнала 130-ї поразки в Чемпіонатах.

Домашня безвиграшна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 4 гри: 2 нічиї та 2 поразки.

130-й матч Колоса в УПЛ: +44=32-54 м’ячі 127-163.

Зоря 70-й раз в гостях зіграла внічию в Чемпіонатах.

Минай зазнав 50-ї поразки в Чемпіонатах.

10-а перемога Полісся в УПЛ.

20-а в УПЛ нічия Металіста 1925.

Рух завершив 3 клубні рекордні серії в УПЛ: загальну переможну, яка тривала 4 гри, гостьову переможну – 3 гри та гостьову безпрограшну - 5 ігор (3 перемоги та 2 нічиї).

Перервався і безпрограшний загальний серіал Руху в чемпіонаті, який тривав 7 ігор: 4 перемоги та 3 нічиї.

Завершилася домашня безнічийна серія Динамо, яка продовжувалася в УПЛ 12 ігор: 9 перемог та 3 поразки.

Динамо перервало на своєму полі серію без пропусків голів в чемпіонаті, яка тривала 329 хвилин.

Металіст 1925 утримує два своїх клубних рекордних серіали: безвиграшний – з 11-ти ігор (2 нічиї та 9 поразок) та пропускний – з 16-ти (37 голів).

Перервалася безвиграшна серія Полісся в Чемпіонаті. яка тривала 8 ігор: 4 нічиї та 4 поразки.

Завершилася програшна серія Колосу в Чемпіонаті, яка тривала 4 гри.

Верес на своєму полі завершив пропускну серію в Чемпіонаті, яка тривала 7 ігор – 16 м’ячів.

Андрій Ярмоленко забив 189-й гол в складі українських команд: 143-й – в складі Динамо та 46 - в збірній України. За цим показником Ярмоленко наздогнав Сергія Реброва, з яким розділяє 1-2 місця.

105-й гол в Чемпіонатах України забив Андрій Ярмоленко і за цим показником з Андрієм Воробеєм розділяє 4-5 місця в списку кращих бомбардирів.

1-й дубль гравців Полісся в УПЛ – у 23-й грі.

2-й дубль в УПЛ оформлює Артем Бондаренко (Шахтар), 1-й – Луіфер Ернандес (Полісся, у 3-й грі), Денис Устименко (Минай, у 69-й).

30-й гол в Чемпіонатах забиває Руслан Степанюк (Ворскла), 20-й - Артем Бондаренко (Шахтар, 1-й м’яч у грі), 10-й – Ігор Кирюханцев (Зоря), 5-й - Микола Гайдучик (Верес), Рангел (Колос), 1-й – Ігор Горбач (Зоря, в 11-й грі).

У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Деніс Янаков (Верес), який раніше забивав у складі Інгульця, Полісся, 2-му – Олександр Бєляєв (Олександрія) – Львова, Рангел (Колос) – Ворскли.
Гольова серія Дениса Устименка (Минай) в УПЛ триває 3 гри – 4 голи.

Тарас Степаненко (Шахтар) провів 500-й матч на клубному рівні у всіх турнірах:в УПЛ - 355 ігор, в Кубку – 35, єврокубках – 99 та в Супеокубку – 11.

У 2-му для себе клубі УПЛ дебютує Володимир Маханьков (Кривбас), який раніше виступав за Колос.

50-й матч в Чемпіонатах провів Едуард Сарапій (Дніпро-1), 1-й - Клайвер, Мухаммад Джурабаєв, який стає 1-м гравцем в УПЛ 2008 р.н. (обидва - Рух).

Підопічні Юрія Вернидуба з різних клубів УПЛ у всіх турнірах 80-й раз зіграли внічию.

Підопічні Юрія Максимова з різних клубів 50-й раз зіграли внічию в УПЛ.

40-й гостьовий матч Юрія Коваля біля керма різних клубів в УПЛ: 11-та нічия та 29 поразок, м’ячі 19-76.

Ворскла при Сергію Долганському впеше зіграла внічию в УПЛ - у 6-й грі.

1-а в УПЛ домашня перемога Вереса при Олегу Шандруку – у 4-й грі.

70-й домашній реалізований пенальті Кривбасу в УПЛ – після 86-го удару.

Найшвидший з 35-ти в Чемпіонатах пенальті для Вереса – на 5-й хвилині.

6-й з 7-ми реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Іллі Путрі (Чорноморець), 3-й з 3-х - Деніса Янакова (Верес).

1-й раз в Чемпіонатах пробивав пенальті Даніель Соса (Кривбас, у 12-й грі) і забив гол.

15-й з 19-ти реалізований пенальті в УПЛ у ворота Артема Кичака (Оболонь), 11-й з 14-ти – Микити Шевченка (Олександрія), 7-й з 9-ти – Павла Ісенка (Ворскла).

1-а в Чемпіонатах червона картка для Мігеля Кампоса (Олександрія, у 6-й грі).

Гравці ЛНЗ повторили «жовтий» рекорд поточного Чемпіонату, заробивши 7 (!) попереджень в одній грі.

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Дніпро-1 (44 жовтих + 1 червона) – 46 очок, найбільш недисциплінована: Верес (66+4) - 74 очка.

Найпопулярніший рахунок нинішнього Чемпіонату – 1:0 (у 35-ти матчах).