8 квітня 2024 20:29

Втратили очки. "Кривбас" не зміг перемогти "Ворсклу"

Кривбас зіграв унічию з Ворсклою у домашньому поєдинку 23-го туру чемпіонату України, який відбувся на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі у понеділок, 8 квітня (1:1).

У середині першого тайму хавбек господарів Олег Кожушко прострілив з лівого флангу у штрафний майданчик полтавців, м'яч влучив у руку захисника гостей Данила Хрипчука та арбітр Олексій Деревинський призначив пенальті. Африканський легіонер Даніель Соса реалізував удар з 11-метрової позначки та вивів Кривбас уперед.

Через дев'ять хвилин форвард Ворскли Руслан Степанюк вийшов віч-на-віч з голкіпером криворізької команди Андрієм Кліщуком після передачі малійського хавбека Ібрагіма Кане і зрівняв рахунок.

У другому таймі Кривбас намагався вирвати перемогу, але не зміг створити великої кількості гольових моментів і втратив важливі два очки.

Наприкінці зустрічі на заміну замість Степанюка у складі Ворскли вийшов англійський хавбек Амілкар Коджові, який провів свій дебютний матч у поточному сезоні.