7 квітня 2024 08:05

"Атлетік" переміг "Мальорку" в серії пенальті та став володарем Кубка Іспанії

Відбувся фінальний матч розіграшу Кубка Іспанії з футболу, в якому зустрічалися «Атлетік» з Більбао та «Мальорка».

На шляху до фіналу «Атлетік» здолав, зокрема, «Барселону» та «Атлетіко», а «Мальорка» зуміла вибити з дистанції «Жирону», за яку виступають українці Довбик та Циганков.

Основний та додатковий час фінального матчу закінчилися з рахунком 1:1, а в серії пенальті були сильнішими футболісти з Більбао.

Таким чином, вперше за 40 років (востаннє «Атлетік» вигравав Кубок ще в 1984 році) трофей поїде до Більбао. Цікаво, що за цих 40 років «Атлетік» програв шість кубкових фіналів, зокрема, в 2021 році зумів поступитися в двох фіналах за два тижні.