4 квітня 2024 00:14

"Манчестер Сіті" вдома розгромив "Астон Віллу"

Манчестер Сіті на своєму полі розгромив Астон Віллу у матчі 31-го туру Англійської Прем'єр-ліги – 4:1.

Весь матч проходив за помітної переваги команди Хосепа Гвардіоли. Вже в дебюті вона відкрила рахунок – Родрі замкнув простріл Жеремі Докю. Втім, Віллі вдалося швидко відігратися — Йхон Дуран, обігравшись із Морганом Роджерсом, з гострого кута прошив Штефана Ортегу.

А далі за справу взявся Філ Фоден. Ще до перерви він вивів містян уперед, забивши прямим ударом зі штрафного, який сам і заробив. У другому таймі англієць домігся хет-трику: спочатку забив від стійки з пасу Родрі, а потім бахнув у верхній кут із-за штрафного майданчика.

Набравши 67 очок, Сіті наздогнав Ліверпуль, який свій матч 31 туру (вдома, з Шеффілд Юнайтед) зіграє завтра. На один пункт попереду Арсенал. Астон Вілла залишилася четвертою.

У суботу, 6 квітня, городяни вирушать у гості до Крістал Пелас, а команда Унаї Емері прийме Брентфорд.