1 квітня 2024 18:11

Хацкевич провів черговий матч на чолі "Заглембє": команда екстренера "Динамо" зазнала розгромної поразки

Сьогодні, 1 квітня, Олександр Хацкевич провів шостий офіційний матч на чолі Заглембє. Цього разу в опонентах підопічних білоруського фахівця було Катовіце, яке претендує на підвищення в класі, адже йде серед лідерів місцевого чемпіонату.

В першому таймі результат гри став майже очевидним, адже Катовіце відкрило рахунок на початку матчу, а вже ближче до перерви гравець Заглембє Бонескі отримав другу жовту та залишив команду Хацкевича в меншості.

В другій половині гри домінація гостей продовжилася, адже вони забили ще три м'ячі, довівши рахунок до розгромного. Відзначимо, що Заглембє могло забити гол престижу, однак Янота не реалізував пенальті. Фінальний свисток зафіксував перемогу Катовіце із рахунком 4:0.