31 березня 2024 19:39

"Жирона" з дублем Довбика вирвала перемогу в компенсований час поєдинку з "Бетісом"

31 березня відбувся матч 30-го туру Ла Ліги між командами «Жирона» та «Бетіс». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь господарів.

Український форвард господарів Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин і сів на лавку для запасних лише на 90+6-й. За 90 хвилин Артем оформив дубль у ворота гостей. На 36-й він реалізував пенальті, а на 65-й відзначився після асиста Порту. Для нього це 15-й та 16-й гол у поточному сезоні чемпіонату Іспанії.

Український футболіст жиронців Віктор Циганков також вийшов у старті команди і був замінений на Янхеля Ерреру на 82-й.

Дублем за «Бетіс» у цьому матчі відзначився бразильський форвард Вілліан Жозе (45+4, 76). Перемогу для «Жирони» на 90+2 вирвав Крістіан Стуані, який вийшов лише на 83-й хвилині.

Наразі у підопічних Мічела 65 очок у таблиці Ла Ліги. «Барселона» має 67 пунктів, а у лідера «Реала» – 72. «Бетіс» йде на 7-му рядку з 42 пунктами.