9 березня 2024 16:41

"Евертон" з Миколенком поступився МЮ у матчі з двома пенальті

У матчі 28-го туру Англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед приймав Евертон Віталія Миколенка. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0.

Український захисник Евертона Віталій Миколенко з'явився у стартовому складі своєї команди у матчі з Манчестер Юнайтед в рамках чемпіонату Англії.

Долю першого тайму вирішили два пенальті. Господарі поля використали свою перевагу у швидкості в лінії атаки та змушували гравців синіх фолити.

Так спочатку реалізував свій одинадцятиметровий Бруну Фернандеш. Він спрямував м'яч у правий нижній кут воріт повз руку, яку виставив Джордан Пікфорд.

Потім в кінцівці тайму Решфорд дочекався поки голкіпер Евертона впаде до удару і реалізував другий пенальті в матчі.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь підопічних Тен Хага.

Манчестер Юнайтед продовжував тиснути на ворота Евертона, створивши декілька небезпечних моментів, але голкіпер «ірисок» Пікфорд продемонстрував, чому він основний у збірній Англії.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу господарів. Віталій Миколенко провів на полі 88 хвилин та отримав оцінку 6.3 від аналітичного видання SofaScore, що є однією із найгірших у складі Евертона.