8 лютого 2024 09:46

Польський журналіст розхвалив українця з "Боруссії" Д

7 лютого відбувся матч 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА між командами «Жиліна U19» та «Боруссія Д U19». Гра завершилася сенсаційною перемогою клубу зі Словаччини з рахунком 2:1.

Український футболіст німецького колективу Данило Кревсун вийшов на поле з перших хвилин та відіграв увесь поєдинок.

На матчі був присутній польський журналіст Пьотр Слонка. У своєму Telegram-каналі Слонка розхвалив гру Данила:

«Данило Кревсун – ВАУ!

Я дивився багато гравців на молодіжному рівні, багато хто з України. Я давно не бачив такого гарного виступу! У першому таймі молодий українець був найкращим на полі, у другому таймі, як і вся команда, його рівень трохи впав, але гра загалом була чудовою!

Він хлопець, який має все. Сьогодні він часто грав на позиції фальшивого нападника. Він з'являвся у кожній дії, брав участь у пресингу та грі у захисті. Він програвав повітряні битви за м'яч, але лише на дальніх передачах зробив декілька чудових передач головою на коротких дистанціях.

Він багато бачить, бігає у всі доступні місця, чудово грає в м'яч, короткі та довгі передачі – ТОП. Він контролює пульс гри у Боруссії.

Якщо він частіше так гратиме, він буде зіркою топ-команд (наприклад, Боруссії)», – написав Слонка.