28 квітня 2024 17:28

"Колос" та "Олександрія" голів один одному не забивали

Колос та Олександрія розійшлися безгольовою нічиєю у матчі 26-го туру Української Прем’єр-ліги – 0:0.

Гра проходила без великої кількості небезпечних моментів. До перерви трохи гостріше атакували гості. У другому таймі гра вирівнялася, Колос організував декілька підходів до чужих воріт, але голів нечисленні глядачі так і не побачили.

Розв’язка могла наступити на 90+3-й хвилині: після подачі Олександра Чорноморця Микита Шевченко відбив удар Владислава Велетня впритул, а Ранжел з десяти метрів не зміг точно добити.

Нічия дозволила команді Ярослава Вишняка набрати 29 очок і піднятися на дев’ятий рядок у таблиці. Олександрія залишилася дванадцятою. Команда Руслана Ротаня не перемагала вже у шести турах поспіль.

У наступному турі Колос зіграє 5 травня проти Динамо у гостях. На день раніше Олександрія прийме Рух.