5 лютого 2024 14:47

"Минай" здобув третю перемогу на зимових зборах

Минай здобув свою третю перемогу на зимових зборах. Колектив Желька Любеновича обіграв свій молодіжний склад – Мінай U-19 – з рахунком 2:1.

За Минай забивали Петько та Устименко. У складі молодіжки єдиний гол із пенальті провів Михайлов.

Підопічні Любеновича провели свій четвертий спаринг на тренувальному зборі. Раніше закарпатці поступилися основним складом Руху (1:3), після чого розгромили дубль львівської команди (6:0), а також обіграли Хуст (3:2). 7 лютого команда Любеновича зіграє зі Скалою 1911 року.

Минай пішов на зимову паузу на останньому місці в УПЛ. Закарпатці відстають на шість очок від зони перехідних матчів і на дев'ять від рятівного 12-го місця. Найближчий офіційний матч Мінай має зіграти проти Дніпра-1, базова дата – 24 лютого.

Минай – Минай U-19 – 2:1 (1:0)

Голи:
Петько, 39, Устименко, 76 - Ю. Михайлов, 57, пен.

Минай (1-й тайм): Бандура, Дмитрук, Скиба, Нємчанінов, Корнійчук, Петько, Матюшенко, Максимець, Гунічєв, Тищук, Демиденко.

Минай (2-й тайм): Бандура, Дмитрук, Прокопчук, Чуєв, Ременяк, Тищук (Ременяк, 59), Корнійчук, Кораблін, Устименко, Матюшенко, ІНП, ІНП